TEHNIK,

Aerum OÜ-l aitab tehnikut leida värbamisagentuur Brandem.

Sind ootavad vaheldusrikkad objektid üle Eesti, kogemustega ja abivalmis meeskond ning väärt töötasu ja viimasepeal töövahendid.

on Sinu peamiseks rolliks erinevate seadmete ja süsteemide paigaldamine ja hooldamine. Oma töid teostad puidu-, metalli-, ja trükitööstusettevõtetes üle Eesti. Sinu igapäevatöö osaks on oma töö kavandamine ja teostamine, klientidega suhtlemine ning vajaliku dokumentatsiooni täitmine.

 Brandem Baltic OÜ
Copyright © 2023

Kas tekkis küsimusi?

Sinu küsimustele vastab Brandemi värbamiskonsultant Evelin Kuivjõgi.

 +372 5887 5057

Aerum OÜ

Aerum OÜ on 25-aastase tegevusajalooga tööstuslikke aspiratsiooni- ja filtrisüsteeme, niisutuslahendusi ning viimistlustehnoloogiaid pakkuv ettevõte Eestis. Meie eesmärk on olla liider viimistlemise, tolmukäsitluse ja niisutamise tööstuslike lahenduste valdkonnas. Meie kontor asub Peetris ja meie ühtses meeskonnas töötab kümme inimest.

Meie meeskonna väärtused on:

Aerumi tehnikuna

evelin@brandem.ee

Aitame Sul sujuvalt sisse elada, juhendame Sind ning selgitame tööülesandeid ja tootevalikut järk-järgult. Panustame Sinu arenemisesse valdkonna spetsialistiks ning julgustame Sind ettevõtte arengus kaasa rääkima.

Arengut soodustav töökeskkond

KANDIDEERI KOHEKANDIDEERI KOHE

Sind saadab Aerumis edu, kui:

KANDIDEERI KOHE

tule meie meeskonda!

Miks töötada Aerumis?

KANDIDEERI KOHE

Abivalmid meeskonnaliikmed

Sulle on toeks sõbralikud ja abivalmid kolleegid. Loome ühtsustunnet huvitavate ühisüritustega, kuhu on kaasatud ka perekonnaliikmed – olgu selleks nädalavahetus looduses või õhtusöök hubases restoranis.

Rutiinivaba töö üle Eesti

Töö Aerumis on liikuv ja vaheldusrikas. Sind ootavad objektid üle Eesti – ühel nädalal paigaldad aspiratsioonitorustikku Haapsalus ning teisel konveiersüsteemi Jõgevamaal. Töötad nii sise- kui välistingimustes, seejuures tihti kõrgustes.

■ Väärtustame Sinu tööd konkurentsivõimelise töötasuga.

■ Anname Sulle tööks vajalikud kvaliteetsed tööriistad ja -vahendid, alates telefonist kuni tööautoni töösõitude tegemiseks.

■ Peame meeles meeskonnaliikmete sünnipäevi, katame neile ise laua, korraldame ühisüritusi ja toetame Sinu sportimist.

■ Sind ootab toetav meeskond, kus igaühe panus loeb ja kedagi ei jäeta hätta.

Suhtleme sõbralikult, peame sõna ja oleme abivalmid

Loome ja ehitame usaldust

Kohaneme muutuvate oludega

Otsime kõik-võidavad-lahendusi

Leiame lahendused üheskoos

Kandideeri siin

Endrik Kalliver, tehnik

“Käime tihti objektidel üle Eesti ning mulle meeldib, et selle käigus tehtud ületunnid saame vabade päevadena välja võtta. 

Töö Aerumis on stressivaba – tempo on mõõdukas ning päeva lõppedes tööd koju kaasa võtma ei pea.”

Karmo Kallast, tehnik - objektijuht

“Liitudes Aerumiga sain oma meeskonnalt väga hea ja põhjaliku väljaõppe. 

Meil on välja kujunenud oma kvaliteedistandard, mille järgi meid ka teatakse – tööd on alati professionaalselt teostatud, ja näevad ka visuaalselt head välja.

Raido Taimsaar, süsteemiinsener

“Usun, et üks on liiga väike ühik, et teha suuri asju. Annan Sulle vabadust tegutsemiseks ja enda tõestamiseks. Aerumis arened Sa valdkonna spetsialistiks, kui käid muutustega kaasas ja kasvad koos meiega. Soovi korral on Sul võimalus ametiredelil kõrgemale pürgida. 
Ootan meeskonnaga liituma algatusvõimelist ja käed-külge suhtumisega inimest, kellesse panustada ning kellel on tahet õppida ja väljakutseid vastu võtta. Pakume meeskonnaga korralikku väljaõpet kohapeal ja väärtustame pikaajalist koostööd.

 Sul on huvi tehnikuna töötada ja olla väärtuslik meeskonna liige;
 oled algatusvõimeline
meeskonnamängija;
 erinevate tööriistade kasutamine ei valmista Sulle raskusi;
 oled füüsiliselt
valmis liikuvaks tööks nii sise- kui välistingimustes ega 
pelga kõrgust;
 omad B-katergooria juhiluba.

Kasuks tuleb, kui oled varasemalt paigaldanud seadmeid, ventilatsiooni vms, hooldanud tehnikat või omad tehnilist haridust.

■ Pakume Sulle kindlat ja stabiilset töösuhet arenevas ettevõttes.