AS Asteral aitab tootmisjuhti leida ainulaadne tööandja turundus- ja värbamisagentuur Brandem.

 Brandem Baltic OÜ
Copyright © 2020

Kas soovid lisainfot?

Sinu küsimustele vastab Brandemi värbamiskonsultant Liisi Niisuke.

 +372 5633 5300

Tule Asterasse tootmisjuhiks 

ja naudi huvitavat tööd!

liisi@brandem.ee

Kokkuhoidev meeskond

Omades pikaaegset kogemust metallitöötlemises oled meie töötajana septsialist, kes on hinnatud nii Eestis kui lähiregioonis. Tootmisjuhina arvestame Sinu arvamusega ja panustame Sinu arengusse.

                                         on juba 30. aastat turul tegutsenud metalltooteid valmistav tootmisettevõte. Meie missiooniks on olla üks valdkonna liidritest regioonis. Ettevõtte stabiilsuse ja usaldusväärsuse nii sise- kui välisturul on taganud kvaliteetne ning kaasaegne tootmisbaas ja seadmepark. Meil on parimad tingimused nii eritoodete kui seeriatoodete valmistamiseks alates projektist kuni lõpptooteni.

ASTERA AS

Töötehnika on Asteras uus ja kaasaegne. Meil on parimad tingimused nii eritoodete kui seeriatoodete valmistamiseks. Sinagi saad võimaluse juurde õppida ning endagi oskusi arendada. 

Kaasaegne tehnika

Mõnus töökeskkond

Oleme Sinu jaoks taganud kõik, et tunneksid end oma tööülesannete täitmisel mugavalt ning motiveeritult. Meil on kaasaegne tootmishoone koos olme-ja büroopinnaga.

"Töötasin 10 aastat tagasi Asteras, seejärel teistes ettevõtetes, ning nüüd juba teist aastat taas siin. Minu argument tagasi tulla oli väike ja kokkuhoidev meeskond, kus saan realiseerida enda kogetud teadmisi ja oskusi. Töö on põnev ning vaheldusrikas ning kuna tegevjuht isiklikult kutsus mind, siis ka see oli üks argument, et mind hinnatakse ja oodatakse siia."

Reigo Viikholm, laojuhataja

"Minu roll on olla tootmisjuhile igakülgseks abiks. Planeerin töödele kuluva materjali, valmistan ette töökäske ning jälgin, et tarneaegades püsiksime. Oleme tootmisjuhiga ühtne meeskond, mis igapäevast tootmisvankrit veab."

Nelle Einberg, tootmisjuhi assistent

"Tootmisjuhti ootab Asteras huvitav rutiinivaba töö. Iga projekt on tegelikult erimoodi ning kliendi heaolu nimel pingutame alati ühise meeskonnana. Võimaldame Sul õppida, areneda ja viia ellu ettevõtet edasi viivaid visioone."


Jaak Soone, tegevjuht

kandideeri

planeerid ja tagad pideva ja stabiilse töö ja -voo tootmistsehhis;

arendad ja parendad tootmist;

planeerid tootmisprotsesse;

oled partneriks tegevjuhile.

mõistad metallivaldkonna põhinüansse;

omad vähemalt 2-aastast kogemust tootmisjuhi rollis;

oled kõrge tööeetikaga ja kohusetundlike väärtustega;

oled tööd tehes hingega asja juures ja tahad kaasa rääkida;

tuled pingelistes olukordades hästi toime.

Tootmisjuhina

See töö on Sulle mõeldud, kui 

kandideeri

Teotahteline

TOOTMISJUHT,

rutiinivaba ja mitmekülgne töö ootab Sind Asteras!

kandideeri