MEHAANIKUT JA LABORANTI!

Baltania OÜ-l aitab mehaanikut ja laboranti leida ainulaadne tööandja turundus- ja värbamisagentuur Brandem.

Sind ootab:
✔ Põhjalik väljaõpe kogenud mentorite käe all
✔ Super tiim, kellega käivitada ainulaadne tootmine
✔ Viimasepeal töövahenditega varustatud tehas

 Brandem Baltic OÜ
Copyright © 2021

Kas tekkis küsimusi?

Sinu küsimustele vastab Baltania tehase juht Argo Tõnuri.

 +372 508 0144

Baltania on 2012. aastal asutatud väliskapitalil põhinev ettevõte, mis tegeleb bioenergia tootmisega. Meie missioon on vähendada fossiilkütuste süsinikujälge keskkonnas. Töötleme orgaanilisi jäätmeid nagu puukoor, raiejäägid, küttepuud ja muu seesugune, et nendest torrefitseerimise teel energiatõhusaid pelleteid toota. 2020. aastal avasime tootmisliinid ja selleks aastaks plaanime saavutada täieliku tootmisvõimsuse: 160 kt biokütust aastas. 

Meie meeskond on ühtehoidev, abivalmis ja õpihimuline. Töötame ühtse eesmärgi nimel ja meid iseloomustab teeme ära suhtumine. Võtame Sinu kui uue töötaja avasüli vastu ja toetame Sind sisseelamisel.

Suurepärane meeskond

KANDIDEERI

Euroopa esimene biosöe pelleti tehas Jõgevamaal otsib

Liitusin Baltania meeskonnaga, kuna mul on võimalus anda oma panus uue tehase käivitamisesse üheskoos pühendunud meeskonnaga. 

Ootame oma meeskonda lahtiste silmadega kohusetundlikke töötajaid, kellel on huvi ja tahe avastada ja õppida midagi uut ning soov kaasa lüüa innovatiivse tehase käivitamises.

Andrus Ööpik, protsessiinsener

Baltania on väga põnev ja tohutult suure arengupotentsiaaliga ettevõte. Oleme orgaaniliste jäätmete torrefitseerimise teerajajad ning meil on ainulaadne tootmisvõimekus Euroopas ja kogu maailmas.

Pakume korralikku väljaõpet kohapeal, et kujundada Sinust pädev torrefitseerimistehase mehaanik või laborant.

Rainer Põial, tootmisjuht

Ainulaadne tehas Euroopas

Konkurentsivõimeline tööandja

Väärtustame oma töötajaid ja toetame nende pidevat arengut. Sul on võimalus võtta osa täiendkoolitustest ja areneda ettevõtte-siseseltPakume motiveerivat töötasu ja kompenseerime ületunnid.

Mehaanik

Tegeled igapäevaselt seadmete, liikuvtehnika jms hoolduse ja remondiga. Kontrollid tootmisliinide ja -seadmete korrasolekut ning teostad häälestustöid.

Sind iseloomustab kohusetundlikkus, initsiatiivikus ja tehniline taiplikkus. Oskad algtasemel inglise ja vene keelt ning kasuks tuleb eelnev töökogemus tootmisettevõttes.

KANDIDEERIKANDIDEERI

Tegeleme Euroopas ainsana biosöe pelletite tootmisega. Sul on võimalus panustada uue ja unikaalse tootmisettevõtte käivitamisesse. Tegutseme keskkonnasõbralikult ja tagame väikese mõju loodusele.

Sinu uus töökoht asub Jõgevamaal, Vägari külas.

Sind ootab ligi 30 abivalmit ja töökat meeskonnaliiget.

Töötad 12-tunniste vahetustega graafiku alusel: 4 tööl ja 4 vaba.
Hommikune vahetus 8.00—20.00 ja õhtune 20.00—08.00.

Haara võimalusest ja kandideeri siin!

Vali endale sobiv töökoht

Miks tulla tööle Baltaniasse?

Sinu tulevased töökaaslased räägivad

Laborant

Laborandina teed tehasesse saabuva tooraine ja töötlemise järel valminud pelletitega proove. Samuti võtad vastu saabuva materjali ja teavitad operaatoreid materjali niiskustasemest protsessi vältel.

Sind iseloomustab korrektsus, hea suhtlemisoskus ja tehniline taip. Oskad algtasemel inglise keelt.

LOE LÄHEMALT

Kandideerimistähtaeg on 09.01.2022

"See on oluline roll, kuna laborandi töö tulemused määravad tehase töö ja hea tootmistulemuse.

Liitudes Baltaniaga ootab Sind super meeskond, vastutulelikud ülemused, kelle poole saad igal ajal pöörduda ja põhjalik koolitus kogenud mentori käe all."

Ly Ploom, laborant

Siim Pärtelpoeg, peamehaanik

Baltaniast on kujunemas Jõgevamaa üks konkurentsivõimelisemaid tööandjaid - töökeskkond, palgafond ja meeskond on seda soodustavad. Tunnen, kuidas töötajaid hinnatakse ning neid varustatakse viimasepeal vajalike töövahenditega. Meie meeskond on ühtne ja kohusetundlik töötame tiimina, et saavutada sel aastal täis tootmisvõimsus.