TÖÖTAJAID!

Baltania OÜ-l aitab operaatorit, mehaanikut ja laboranti leida ainulaadne tööandja turundus- ja värbamisagentuur Brandem.

Sind ootab põhjalik väljaõpe, super tiim, kellega üheskoos uus tehas käivitada, ning viimasepeal töövahenditega moodne tehas.

 Brandem Baltic OÜ
Copyright © 2021

Kas tekkis küsimusi?

Sinu küsimustele vastab Baltania tehase juht Argo Tõnuri.

 +372 508 0144

Baltania on 2012. aastal asutatud väliskapitalil põhinev ettevõte, mis tegeleb bioenergia tootmisega. Meie missioon on vähendada fossiilkütuste süsinikujälge keskkonnas. Töötleme orgaanilisi jäätmeid nagu puukoor, raiejäägid, küttepuud ja muu seesugune, et nendest torrefitseerimise teel energiatõhusaid pelleteid toota. 2020. aastal avasime tootmisliinid ja selleks aastaks plaanime saavutada täieliku tootmisvõimsuse: 160 kt biokütust aastas. 

Meie meeskond on ühtehoidev, abivalmis ja õpihimuline. Töötame ühtse eesmärgi nimel ja meid iseloomustab teeme ära suhtumine. Võtame Sinu kui uue töötaja avasüli vastu ja toetame Sind sisseelamisel.

Suurepärane meeskond

KANDIDEERI

Euroopa esimene biosöe pelleti tehas Jõgevamaal otsib

Operaator

Sinu igapäevatööks on pelletite tootmisliini opereeriminetehase erinevate üksuste koordineerimine ning seadmete korrasolekukontroll ja hooldus.

Saad operaatori positsioonil hästi hakkama kui omad varasemat töökogemust seadmetega opereerimisel, oled õpihimuline ja pealehakkaja ning oskad suhtlustasemel inglise keelt.

Liitusin Baltania meeskonnaga, kuna töö on parajalt väljakutsuv ja vastutusrikas. Meie meeskond on nooruslik ja kokkuhoidev  info liigub vabalt ja kõik meeskonnaliikmed on kaasatud

Kuna Baltania on alles alustav ettevõtte, pakub see suuri võimalusi arenemiseks

Villu Künnap, operaator

Baltaniast on kujunemas Jõgevamaa üks konkurentsivõimelisemaid tööandjaid - töökeskkond, palgafond ja meeskond on seda soodustavad. 
Tunnen, kuidas töötajaid hinnatakse ning neid varustatakse viimasepeal vajalike töövahenditega. Meie meeskond on ühtne ja kohusetundlik töötame tiimina, et saavutada sel aastal täis tootmisvõimsus. 

Siim Pärtelpoeg, peamehaanik

Baltania on väga põnev ja tohutult suure arengupotentsiaaliga ettevõte. Oleme orgaaniliste jäätmete torrefitseerimise teerajajad ning meil on ainulaadne tootmisvõimekus Euroopas ja kogu maailmas.

Pakume korralikku väljaõpet kohapeal, et kujundada Sinust pädev torrefitseerimistehase operaator, mehaanik või laborant.

Rainer Põial, tootmisjuht

Ainulaadne tehas Euroopas

Konkurentsivõimeline tööandja

Väärtustame oma töötajaid ja toetame nende pidevat arengut. Sul on võimalus võtta osa täiendkoolitustest ja areneda ettevõtte-siseseltPakume motiveerivat töötasu ja kompenseerime ületunnid.

Mehaanik

Tegeled igapäevaselt seadmete, liikuvtehnika jms hoolduse ja remondiga. Kontrollid tootmisliinide ja -seadmete korrasolekut ning teostad häälestustöid.

Sind iseloomustab kohusetundlikus, initsiatiivikus ja tehniline taiplikus. Oskad algtasemel inglise ja vene keelt ning kasuks tuleb eelnev töökogemus tootmisettevõttes.

KANDIDEERIKANDIDEERI

Tegeleme Euroopas ainsana biosöe pelletite tootmisega. Sul on võimalus panustada uue ja unikaalse tootmisettevõtte käivitamisesse. Tegutseme keskkonnasõbralikult ja tagame väikese mõju loodusele.

Sinu uus töökoht asub Jõgevamaal, Vägari külas.

Sind ootab ligi 30 abivalmit ja töökat meeskonnaliiget.

Töötad 12-tunniste vahetustega graafiku alusel: 4 tööl ja 4 vaba.
Hommikune vahetus 8.00—20.00 ja õhtune 20.00—08.00.

Haara võimalusest ja kandideeri siin!

Vali endale sobiv töökoht

Miks tulla tööle Baltaniasse?

Sinu tulevased töökaaslased räägivad

Laborant

Laborandina teed tehasesse saabuva tooraine ja töötlemise järel valminud pelletitega proove. Samuti võtad vastu saabuva materjali ja teavitad operaatoreid materjali niiskus-tasemest protsessi vältel.

Sind iseloomustab korrektsus, hea suhtlemisoskus ja tehniline taiplikus. Oskad algtasemel inglise keelt.

VAATA VABASID POSITSIOONE

Kandideerimistähtaeg on 06.10.2021