TULE IT HALDUSE LEKTORIKS

Kas oled hingelt õpetaja, kes soovib oma teadmisi teistele edasi anda?

BCS Koolitusel aitab IT halduse lektorit leida ainulaadne tööandja turundus- ja värbamisagentuur Brandem.

Ühine Eesti suurima IT-valdkonna koolitusettevõttega!

 ja anna oma panus Eesti IT tulevikku!

 Brandem Baltic OÜ
Copyright © 2022

Kas Sul tekkis huvi?

Sinu küsimustele vastab Brandemi värbamiskonsultant Kaisa Tamvere.

+372 5382 1475

kaisa@brandem.ee

Loe lähemalt

BCS Koolitus on Eesti juhtiv IKT valdkonna koolitus-, projektijuhtimis- ja konsultatsiooniettevõte. Oleme ettevõtete eelistatud koolituspartner juba aastast 1993. Samuti omame suurt kogemust mahukate koolitusprojektide läbiviimisel nagu näiteks "Vali IT!", "e-Kogukond" ja lavastus "Netis sündinud". Meie kokkuhoidvasse meeskonda kuulub enam kui 30 liiget, kellest kümme on lektorid.

Sinu tulevased kolleegid jagavad

Saada oma CV IT halduse lektori positsioonile siin enne 15.03.2022

Vabad käed oma töö kujundamisel ja paindlik töökorraldus

Miks valida BCS Koolitus oma tööandjaks?

IT halduse lektor

Viid läbi IT-spetsialistidele suunatud tehnilisi koolituskursuseid, arendad ja suunad valdkonna koolitusi, lood õppematerjale ning hoiad end kursis valdkonna trendidega.

Mõistad hästi IT-süsteemide Windows ja Linux pilve- ja serverlahenduste ning võrkude haldamist. Samuti tunned WiFi seadmeid ja arvutivõrkude tehnoloogiaid nagu näiteks VLAN ja NAT. Tunned end mugavalt esinedes ning omad suurepärast eneseväljendusoskust. Kasuks tuleb kõrghariduse omamine ja Microsofti spetsialisti sertifikaatide olemasolu MCT staatuse taotlemiseks.

Kandideeri

Hea lektor on kursis kaasaegseimate lahenduste ning tehnoloogiatega. Meiega koos on Sul justkui kaks töökohta ühes, sest koolitusettevõttena oleme Eesti vanima IT ettevõtte Baltic Computer Systems (BCS) tütarettevõte. Sestap on Sul lektorina töötades võimalus lisaks oma teadmiste edastamisele hoida pliiats teravana ka valdkonnas praktiseerides. 

Meie meeskonda kuuluvad positiivse ellusuhtumise ja pikaajalise kogemusega professionaalid. Hindame oma välja-kujunenud ühistraditsioone: talvekool, pannkoogipäev, õpetajate päeva tähistamine, kaardimänguõhtud jpm.

Meie kaasaegne koolituskeskus asub Tallinna vanalinnas, kus pöörame suurt rõhku innovaatiliste õppemeetodite ning uudsete tehnoloogiate kasutamisele. Meie meeskonnas on hea vabaduse ja vastutuse tasakaal – võimaldame palju iseseisvust ja vastutulelikkust, kuid samal ajal iga tiimi liige teab väga hästi oma vastutust.

"BCS Koolitus on pereettevõte, kus Sul on võimalus kaasa rääkida arendustes ja häid ideid ilma liigse bürokraatiata ellu viia.

Lektoritöö on põnev eneseteostuse mõttes – pärast iga koolitust näed oma silmaga, kuidas oled osalenutel aidanud teadmisi omandada ning IT-valdkonnas pädevamaks saada."

Anni Sild tegevjuht

"Naudin enim oma töö juures seda, kui näen, et klientidele läheb teema korda ja sellest on neile palju kasu. 

Kui soovid ise pidevalt uusi asju õppida ja neid teadmisi rõõmuga teistele jagada, siis BCS Koolitus on Sinu jaoks õige koht."

Margus Sakk
lektor/konsultant

Meie missioonitundega kollektiivist on puudu

KandideeriKandideeri

Põnevate ühis-traditsioonidega tööandja ja innustav meeskond

Tervisepäevad, sporditoetus ja lisapuhkus vastavalt tööstaažile

Erialased koolitused ja motiveeriv töötasu

"Siinne õhkkond on sõbralik, meeskond koosneb oma ala tegijatest ja juhid on vastutulelikud. Kui vaid endal on tahe, siis ettevõttes BCS Koolitus on hulganisti võimalusi enda erialaseks arenguks."

Regina Mathisen
projektide valdkonna juht