TURUNDUSVÕLUR –

Mermel Trade OÜ-l aitab turundusvõlurit leida ainulaadne tööandja turundus- ja värbamisagentuur Brandem.

Kas oled turundusfanaatik ja ilugurmaan ühes isikus? Tule ja saa osaks meie enda Eesti kosmeetikamaailma eduloost, töötades ühtlasi eriti naerusuises, nooruslikus ja avatud meelega tiimis. Sinu töö muudab (ilu)maailma!

 Brandem Baltic OÜ
Copyright © 2021

KAS SOOVID LISAINFOT?

Sinu küsimustele vastab Brandemi projektijuht Kaisa Tamvere.

 +372 5382 1475

KANDIDEERI KOHE

MIS ON BONMERITÉ?

2016. aastal sündis Raplamaal nahahooldusbränd BonMerité (võib tõlgendada kui „hea väärtus“). Kiiresti kasvanud kosmeetikatehases ja laboris toodetakse algusest lõpuni ise oma retseptidest kreeme, dušigeele, šampoone ning palju muud mõnusat ihule ja hingele. BonMerité missioon on korraldada revolutsioon ilumaailmas, kus endiselt asjad ei ole nii läbipaistvad, kui olla võiksid. BonMerité on aus, kirglik, suhtluses naerusuine ja avatud.

TULE JA ANNA OMA PANUS MAAILMA PAREMAKS MUUTMISEL

Kandideeri BonMerité turundusvõluriks siin

kaisa@brandem.ee

Merit Võigemast
asutaja ja tegevjuht

“Läheneme oma tegevustele strateegiliselt ja meie visiooniks on areneda iluvaldkonna eestvedajaks.
Juhina soovin olla Sulle inspiratsiooniks ja mentoriks ning luua töökeskkond, kus saad reaalselt rõõmu tunda oma tööst. Minu jaoks on oluline tähendusega töö. Usaldan oma inimesi, olen toeks ja tunnustan."

KANDIDEERIMISE LÕPUNI ON JÄÄNUD

BonMerité turundusvõlurina viid läbi digi-turunduskampaaniaid, automatiseerid turundus- ja müügiprotsesse ja hoolitsed välise brändi kuvandi eest nii era- kui ärikliendi suunal. Samuti korraldad kliendiüritusi, suhtled koostööpartnerite ja suuna-mudijatega ning tegeled muude turundustegevustega.

See töö on just Sulle loodud, kui oled ilumaailma entusiast ja omad varasemat turundusalast kogemust. Omad teadmisi kodulehe haldusest, digiturundusest ja turunduse automatiseerimise tööriistadest. Oled energiline, uudishimulik ja avatud ning ladus suhtleja, kes saab suurepäraselt hakkama nii eesti kui inglise keeles. 

Kiiresti arenev pereettevõte Raplamaal

BonMerité autor Merit alustas kodulaborist, kuid täna, viis aastat hiljem toodetakse nahamaiuseid hoopis Rapla külje all Valtu külas lustaka nimega Triibumajas – kokku 600 ruutmeetril. BonMerité tooted on müügil üle Eesti Rimides, Selverites, Maximades aga ka Kaubamajades, I.L.U.-des ning veebikaubamajades nagu MyLook ja Loverte. Kuigi meie praegused kliendid on ülivinged koostööpartnerid, plaanime sortimenti veelgi laiendada ning vallutada ka rahvusvahelist turgu.

Auhinnatud looduskosmeetika, mis katsetab piire

Ilumaailmas töötamine on põnevam kui kunagi varem – piiride katsetamine nii tootmises kui turunduses on meie igapäevaelu, klientide armastamine ja harimine on meie missioon. BonMerité on pärjatud rohkete iluauhindadega 
kodumaistelt ilutoodete võistlustelt. Oleme kõrvust tõstetud, sest meie fännid on sellised andekad ja kaunid naised nagu näitlejanna Saara Pius, jumestuskunstnik Katrin Sangla, näitlejanna Merle Palmiste jpt.

Me teeme oma tööd südamega ja peame oluliseks eneseteostust. Saad tunda end meie keskis hästi, panna ennast proovile ja üheskoos kokkuhoidva tiimiga muuta maailma paremaks. Sind ootab palju vabadust oma töö ja tööaja korraldamisel ning tulemusteni jõudmisel.

Empaatiline ja erinevusi austav tööpere

00 päeva  00 tundi  00 minutit  00 sekundit

Piret van der Sman
laborant-kvaliteedispetsialist

“Olen mitmesuguste keemiliste koostisosade vastu allergiline, mistõttu inimestele ja loodusele ohutu looduskosmeetika on mulle alati olnud väga südamelähedane. 

Meie meeskonnas on mõnus dünaamika, oleme hingega asja juures ning hindame pereväärtuseid.

Meelis Võigemast
asutaja ja tootmisspetsialist, haldusjuht

“Loodussõbralikkus ja taaskasutamine on meie tegevuste südames, alates 100% puhastest kreemidest ja loodussõbralikest pakenditest kuni taaskasutatud kontorimööblini. 
Anname Sulle vabaduse ja paindlikkuse end oma tegevusega väljendada ja kujundada BonMerité turundust nii kodumaisel kui rahvusvahelisel turul.

KANDIDEERIKANDIDEERI KOHE

mõtleme üheskoos kastist välja!

KANDIDEERI

Ülipaindlik tööaeg ja kaugtöö võimalus

Toetav, aus ja lõbus tööpere

Arenguvõimalused ja teostusvabadus

Väga motiveeriv töötasu, sõidukompensatsioon ja töötaja soodustus