TEGEVJUHTI

Bulteno OÜ-l aitab tegevjuhti leida ainulaadne värbamisagentuur Brandem.

Kui oled suurpärane suhtleja ja kogenud inimeste juht, siis tule ja halda Bulteno Gruppi kuuluvaid ehitusvaldkonna ettevõtteid.

 Brandem Baltic OÜ
Copyright © 2022

KAS TEKKIS KÜSIMUSI?

Sinu küsimustele vastab Brandemi vanemkonsultant Liisi Niisuke.

+372 5633 5300

BULTENO GRUPP

Bulteno Grupp koondab enda alla Osmo Balticu ja RM Stuudio. 

Osmo Baltic OÜ on Osmo Holz und Color GmbH & Co ametlik ainuesindaja Baltikumis. Pakume kvaliteetset ja turul hinnatud viimistlusvahendeid, mis loovad pikaealise ja hingava puidukaitse ja pinnaviimistluse sise- ja välistingimustesse. Meil on esindused Eestis, Lätis ja Leedus.

RM Stuudio eesmärk on pakkuda kõrgkvaliteetseid põrandakatteid ning nende paigaldust ja hooldust. Meie poolt esindatavad kaubamärgid on Karelia, Timberwise, Wicanders, Design Flooring, Parador , Osmo Color, Natural&Wood jne. Meil on salongid Tallinnas ja Tartus. 

Kokku on meid kahe ettevõtte peale ligi 25. 

"Olen RM Stuudio ridades juba 16 aastat. Iga päev toob uue väljakutse ja rutiini minu töös ei ole: iga klient ja müük on erinev. Meile on kokku koondunud erinevate taustadega inimesed, kuid meid ühendab pühendumus ja sportlikkus. Näiteks käime kolmapäeviti ühiselt rannavollet mängimas."

Turul kanda kinnitanud edukad ettevõtted

Meie edu aluseks on kvaliteetsed ja tuntud kaubamärgid ning tugevad koostööpartnerid ja kliendid suurimate ehitusettevõtete ning -kettide näol. Sul on võimalus jätkata ettevõtete kindlat kasvutrendi Baltikumis.

Loe lähemalt

"Osmo on turul tuntud oma kvaliteedi poolest. Meie kollektiiv on väike ja ühtehoidev ning oleme keskendunud Eesti turuosa hoidmisele ning selle laiendamisele Baltikumis läbi kaupluste ja edasimüüjate. Otsime tegevjuhti, kes omab ülevaadet nii RM Stuudio kui Osmo valdkondadest."

KandideeriKandideeri

Maria Gavrilova

Meie inimesed on kogenud ja pikaajalised. Juhtkond austab ja hoiab lojaalseid töötajaid ning on ise igapäevaste tegevuste juures toeks. Veedame meeskonnaga ühiselt suve- ja talvepäevi.

Avatud juhtkond ja kogenud meeskond

Inspireeriv ja toetav töökeskkond

Meie Pärnu maanteel asuv kontor on moderne ja hubane. Sinu sisseelamist toetavad nii kohapealsed kui tootjate poolt läbiviidavad koolitused. Võimaldame Sulle ametiauto ning kütuse- ja spordikompensatsiooni.

BULTENO GRUPP OTSIB

Projektijuht RM Stuudios

TULE JA JUHI BULTENO GRUPI ETTEVÕTTEID!

Kandideeri tegevjuhi positsioonile siin enne 14.07.2022

Kandideerimine on lõppenud!

Andres Leisman

Müügiesindaja Osmo Balticus

Sinu töö eesmärgiks on Osmo Balticu ja RM Stuudio strateegiline ja edukas juhtimine ning nende vahel silla loomine. Oled meeskondade ühendav jõud, suhtled alltöövõtjate ja koostööpartneritega, tegeled lepingutega ning haldad ettevõtete igapäevast toimimist. Samuti tegeled vajadusel värbamisega.

TEGEVJUHI PEAMINE ROLL

Oled juriidilise tausta ja meeskonnajuhtimise kogemusega juht. Kasuks tuleb varasem töökogemus ehitusvaldkonnas ja kõrgharidus. Oled konkreetne, kiire ja tasakaalukas. Suhtled hästi eesti ja inglise keeles, vene keele oskus on boonuseks.

SINA KUI TEGEVJUHT