VÄRBAJA,

Car Rental Gatewayl aitab värbajat leida ainulaadne värbamisagentuur Brandem.

sõida oma tuleviku poole Car Rental Gateways!

 Brandem Baltic OÜ
Copyright © 2022

Kas soovid lisainfot?

Sinu küsimustele vastab Brandemi vanemkonsultant Liisi Niisuke.

+372 5633 5300

Oleme intensiivses kasvufaasis ettevõte ning meie visiooniks on anda igaühele võimalus ja vabadus liikumiseks kusiganes ja millaliganes.

Me loome ja haldame e-kaubanduse platvorme autorendiettevõtetele. Meie loodud rakendus võimaldab kontaktivaba rendikogemust. Meiega saad aidata muuta valdkonda ja võimaldada mobiilsusteenuste kasutamist igale kliendile igal ajal ja igal pool! 

Meie peakontor asub Londonis, kus asub finantside korraldus ja toimub suur osa tööst strateegiliste partnerlussuhete suunal. Meie ligikaudu 60-liikmeline arendusmeeskond paikneb Tartus, kuhu ootame ka Sind!

"Car Rental Gateways ootab Sind väga lõbus seltskond hingega asja juures olevaid tegijad. Sul on võimalus koheselt panustada oma ideedega ja neid ellu viima asuda. Liigume väledalt veel vallutamata mägede suunas."

Initsiatiivikas värbaja, kas tunned end ära?

Värbajana vastutad IT-valdkonna värbamisprojektide eduka elluviimise eest ja pakud ettevõtte juhtkonnale tuge kogu värbamisprotsessi vältel. Muuhulgas vaatad läbi sissetulevad kandideerimisavaldused, tegeled sihtotsinguga ja kontaktide loomisega positsioonide täitmiseks ning saad võimaluse kujundada värbamisprotsesse.

Alusta oma teekonda tippvärbajaks Car Rental Gateways!

Saada meile oma CV siin.

Omad varasemat töökogemust, värbamis- ja müügikogemus tuleb kasuks

Kandideeri

"Meie missioon on propageerida jagamise eeliseid auto omamise ees. Me hindame privaatset liikumis-vabadust ning avatust oma teenuste arendamisel. Meid iseloomustavad seiklushimu, tõhusus, pragmaatilisus ja paindlikkus sihtideni jõudmisel."

"Oleme veendunud, et meie tiimis on suurepärased võimalused arenemiseks ja huvitavate asjade kordasaatmiseks. Selleks, et tutvuda kultuuriga Car Rental Gateways, kohaneda meie valdkonnaga ning sulanduda tiimi, ootame Sind igapäevaselt Tartu kontorisse."

Lisahüved Car Rental Gateways

Kogemusega värbaja HR valdkonnas, tule aita luua kultuuri inimeste jaoks.

Rahvusvaheline kasvuettevõte

Omame enam kui kümme aastat kogemust autorendi vahenduse tehnoloogiate arendamises. Oma toodete Car Rental Gateway ja Titanium Mobility kaudu teeme koostööd suurimate rahvusvaheliste autorendimaailma megabrändidega. Kui Sinus on motivatsiooni ja ambitsioonikust, siis meie kasvufaasis olevas ettevõttes on Sul suur potentsiaal tõusuks ja arenguks.

Car Rental Gatewayd iseloomustab süsteemsus, implusiivsus ja agiilsus. Meie juurde on kokku koondunud „teeme ära“ suhtumisega spetsialistid, keda innustab action-stiilis asjade edendamine. Värbajana on Sul võimalus kujundada värbamisprotsesse ja eest vedada meie arendustiimi kasvu.

Oleme süsteemsed ja agiilsed

Meil on siin äge

Meie igapäevas ei ole grammigi igavust. Toimetame seatud eesmärkide suunas ja õpime pidevalt midagi uut. Kontoris turgutavad Sind igapäevaselt populaarsed kontorisnäkid ja särasilmsed kolleegid, kellega korraldame meeleolukaid tiimiüritusi ja ettevõtte ühisüritusi.

MITMED ARENGUSUUNAD

Kandideeri

VABADUS TOIMETADA

MITMEKÜLGNE ARGIPÄEV

Kandideeri

Oled pealehakkaja ja initsiatiivikas kolleeg

Sul on kõrge pingetaluvus, tugev tegutsemis- ja ärategemistahe

Omad väga head inglise keele oskust ja head eesti keele oskust

büroojuht

MAIRI AVI

INDREK UIBO

tegevjuht

MARTIN KALLASMAA

Eesti filiaali juhataja

Autorendi kompensatsioon

Preemiareis parimatele töötajatele

Koolitused oskuste arendamiseks ja silmaringi avardamiseks

Meeleolukad tiimiüritused ja suupisted kontoris

Kandideeri

CAR RENTAL GATEWAY