TEHASE JUHT,

Sind ootab 60-liikmeline pühendunud ja oma ala tegijatest koosnev tiim kaasaegsete töövahenditega varustatud tehases. Kui otsid uut ja vaheldusrikast väljakutset, siis tule ja panusta Casemeti jätkuvasse arengusse!

KAS TEKKIS KÜSIMUSI?

KANDIDEERI

tule juhi meie Pärnu tehast! 

MIS ETTEVÕTE ON CASEMET? 

Casemet on tootmisettevõte, mille peamiste tegevusalade hulka kuuluvad metallist ja lehtterasest toodete tootmine ja lahenduste pakkumine allhanke korras. Lisaks Pärnu kolmele tootmisele (Raba 19a, Turba 17 ja Turba 19), on meil tootmine veel ka Soomes. Sind ootab 60-liikmega pühendunud tiim Pärnus.

Meie väärtused:

Meie koostöö klientide, töötajate ning teiste osapooltega põhineb ühisel usaldusel ja lugupidamisel.

Meil on valdkonna kompetentsus ja me pidevalt arendame oma tooteid ja toimimisprotsesse kõrgema kvaliteedi ja loodussõbralikkuse poole.

Meie kaasaegne tootmistehnoloogia, motiveeritud töötajad ja vastutus-tundlikud partnerid annavad tugeva põhja püsivaks kasvuks.

KANDIDEERIKANDIDEERI

Tehase juhina vastutad Pärnu tehase tegevuse juhtimise, arendamise ning igapäevase toimimise eest. Seal hulgas tegeled täpse tootmise, kvaliteedi, kuluefektiivsuse, pideva arengu, töötajate rahulolu ja töötervishoiu jälgimisega. 

Omad kogemust tootmise juhtimises, tootmisprotsesside haldamises ning töötajate juhtimises ja motiveerimises. Samuti oled kursis LEAN tootmispõhimõtetega ja kohaliku vastava seadusandlusega. Oled tehniliselt taiplik ja omad ERP süsteemi kasutamise kogemust. Valdad väga heal tasemel eesti ja inglise keelt, soome keele oskus tuleb kasuks.

KANDIDEERIKANDIDEERI

Pille Tamme
+372 5883 4238
pille@brandem.ee

Casemetil aitab tehase juhti leida ainulaadne tööandja turundus- ja värbamisagentuur Brandem.

 Brandem Baltic OÜ
Copyright © 2021

Võta julgelt ühendust Brandemi värbamiskonsultandiga.

Meie Eesti meeskonda kuulub 60 töötajat, kes on valmis Sulle sisseelamisel tuge pakkuma. Meie uued kontori- ja tootmisruumid on loodud töötajate huve arvesse võttes ning oma töös kasutame kaasaegset tehnikat. 

Oleme pereettevõte ja väärtustame oma häid ja motiveeritud töötajaid. Pakume ambitsioonikatele töötajatele ettevõttesiseseid arenguvõimalusi ning uusi väljakutseid.

Toetame oma töötajaid ning mure korral oleme toeks. Pakume mõnusat sportimist ja lõõgastumist massaaži näol Tervise Paradiisis. Lisaks korraldame tiimiga meeleolukaid ühisüritusi.

KANDIDEERI

KOOSTÖÖ

MEISTERLIKKUS

ARENG

MIKS TULLA CASEMETI TEHASE JUHIKS? 

Võimaldame head töökeskkonda

Anname võimaluse areneda

Hoolime oma töötajatest

"Liitusin Casemetiga 9 aastat tagasi ja selle aja jooksul on ettevõte kiiresti arenenud ning tänaseni pidevalt muutuv ja arenev.

Casmetis ootab Sind koostööaldis ja pikaajalise kogemusega meeskond. Meid iseloomustab avatud suhtumine ning julgus jagada ja kitsaskohti tõstatada."

Anneli
Klienditeeninduse- ja personalispetsialist

"Otsin tehase juhi ametikohale mantlipärijat, kes on kõrge pingetaluvusega, suurepärase suhtlemisoskusega ning ettevõtliku mõtteviisiga. Kui soovid panustada Casemeti jätkuvasse kasvu ja oled valmis põnevaks väljakutseks, siis soovime Sinust kuulda. 
Vajadusel võimaldame paindlikku töökorraldust ja kodukontori võimalust."

Sanna Vihersalo
Praegune tehase juhataja 

Arenev ja töötajaid väärtustav ettevõte

Hea sisekliima ja toetav töökeskkond

Motiveeriv töötasu ja hüved

Kandideeri tehase juhiks siin enne 23.04.2021.

VÕTA VASTU VÄLJAKUTSE CASEMETIS