JÄRELTEENINDUSE JUHIKS

City Motorsil aitab järelteeninduse juhti leida ainulaadne värbamisagentuur Brandem.

City Motorsis on Sul vabadus täiustada usaldusväärsete autobrändide järelteeninduse kvaliteeti ja efektiivsust ning saada osa motiveerivatest hüvedest.

 Brandem Baltic OÜ
Copyright © 2022

KAS TEKKIS KÜSIMUSI?

Lisainfot saad Brandemi vanemkonsultandilt Liisi Niisuke.

+372 5633 5300

City Motors on 2002. aastal asutatud edukas ja stabiilne ettevõte. 20 tegevusaasta jooksul on meie auto müügi,- hooldus- ja remonditeenuseid kasutanud kokku üle 20000 kliendi.

Oleme uhked, et meie kätte on usaldatud Renault’, Dacia ja Nissani autode müük. Tartu esinduses (Jõe 9) toimetab 15 pühendunud töötajat.

"Sinul kui järelteeninduse juhil on väga hea võimalus võtta juhiroll kogu osakonna järelteeninduse tulemuse ja klienditeeninduse kvaliteedi eest. Lisaks kvaliteetse teenindusprotsessi juhtimisele, oled oma meeskonna kujundaja ja mentor. Koostöö koolidega ja potentsiaalsete meeskonnaliikmetega saab Sinu üheks oluliseks prioriteediks, sest lõpuks saavutatakse eesmärgid meeskonnatöö tulemusena."

Järelteeninduse juhina vastutad Tartu esinduse järelteenuse kvaliteedi ja efektiivsuse eest, vead eest osakonna iga-aastast eesmärkide ja eelarvete koostamist ning annad oma panuse osakondade liitmisesse.

■  tehnilist kõrgharidust ja autovaldkonna või sarnase valdkonna töökogemust

■  võimekust olla meeskonna looja ja mentor

■  ausust, avatust ja sihikindlust

■  eesti ja inglise keele oskust, vene keele oskus tuleb kasuks

TULE JA NÄITA TEED CITY MOTORSI TARTU ESINDUSES!

Kandideeri siin enne 31.08.2022

Kandideeri

JAANUS-PEETER PALM

3

15

20

aastat kogemustepagasit

kvaliteetset automarki

kogenud töötajat Tartu esinduses

MIKS LIITUDA CITY MOTORSIGA?

Tule Tartusse

Pärast aastatepikkust pühendumist City Motorsis, on tänane Tartu esinduse juht Tõnu Laupa valmis andma teatepulga üle uuele sihikindlale järelteeninduse juhile. 

Sinu väljakutseks on Tartu kui eraldiseisva City Motorsi osakonna hoidmine ja liitmine kogu ettevõtte ühisesse toimimis- ja mõtteruumi. Sul on võimalus teha oma käe järgi arendusi. Võimaldame Sulle vabadust juhtida ja muudatusi ellu viia.

Tartu esindus otsib väärilist juhti

Kandideeri

Kvaliteetsed ja usaldusväärsed autobrändid

Nähes viimase 20 aasta jooksul meie esindatud automarkide arengut võime täna puhta südamega öelda, et Renault', Dacia või Nissani märki kandvad sõidukid on väga head. Meie kliendid ja ka töötajad eelistavad neid just moodsa disaini, uuenduslike lahenduste ja turvalisuse tõttu.

Hindame töötajatepoolseid algatusi, mille eesmärgiks on tegevuse kvaliteedi ja efektiivsuse kasvatamine. Toetame oma juhtide initsiatiivikust ja väärtustame ausust, vigade tunnistamist ning nendest õppimist.

Väärtustame töötajate pingutusi ja tegevusi ambitsioonikate eesmärkide püüdmisel ning ei jäta nende eest premeerimata.

Töötajad on meie edu alus

AMETIAUTO KÜTUSEKAARDIGA JA BOONUSED

TERVISE ENDENDAMISE TOETUS

KONTSERNIPOOLNE SOODUSTUS SÕIDUKI SOETAMISEL

MITMESUGUSED TOETUSED OLULISTE SÜNDMUSTE PUHUL

juhatuse esimees

Kandideeri
Kandideeri

Ootame Sinult: