värbaja

Concise'il aitab värbajat leida ainulaadne tööandja turundus- ja värbamisagentuur Brandem.

 Brandem Baltic OÜ
Copyright © 2020

Kas soovid lisainfot?

Sinu küsimustele vastab Brandemi värbamiskonsultant Minna-Maria Lõbus.

 +372 5887 5057

Tule ja kujunda oma ideaalne töökoht Tallinnas või Tartus

Kandideeri Concise'i värbajaks enne 23.12.2020

minna@brandem.ee

Värbajana viid läbi peamiselt tarkvaraarendusega seotud rollide värbamisprojekte, kujundad värbamis-protsesse, täiustad sisseelamisprogrammi, lood meie tulevastele kolleegidele parima kandidaadi-kogemuse ja nõustad juhte värbamisküsimustes. Saad võimaluse tegeleda tööandja turundusega.

See töö on Sulle loodud, kui omad eelnevat kogemust värbajana ja soovid olla oluline lüli Concise'i tiimi kasvatamisel – seda peamiselt arendusrollide näol, kuid värbad inimesi ka teistele positsioonidele. Tehnilise värbamise kogemus on eeliseks. Oled loomult inimeste inimene empaatiline, avatud, loominguline ja initsiatiivikas. Samuti oled hea organiseerija, kes saab hästi hakkama nii eesti kui inglise keeles.

Loo endale töö, mis tekitab kirge

Anname Sulle vabaduse ise otsustada ja kujundada protsesse. Samuti saad valida, kas töötad peamiselt Tallinnast, Tartust või kodukontorist. Siin on palju võimalusi nii isiklikuks kui professionaalseks arenguks.

Kui agiilne töökeskkond, piiramatud võimalused arenemiseks ja enda teostamiseks ning äge ja innustav meeskond kõnetavad Sind, siis tule kujunda oma ideaalne töökoht Tallinnas või Tartus!

Concise loob tarkvaralahendusi, mis annavad uutele äriideedele elu. 
Oleme avatud ja loova mõtlemisega uuendusmeelne süsteemi arhitekt. Meeskondliku tegutsejana kehastume oma klientide IT osakonnaks. Väljakutsetega silmitsi seistes võtame vastutuse ja anname endast parima. Meie pakutavad lahendused valmivad rätsepatööna ning särasilmset pühendumist tööle juhib kirg luua erakordset. 
Oleme pühendunud maailmamuutjad.

kandideeri

meie väärtused

innovatiivne

meeskondlik

töökirglik

loov

Sinu enam kui 80 meeskonnakaaslast on hingega asja juures olevad oma ala spetsialistid, kellelt on palju õppida. Oleme loomingulised isemõtlejad, tahame koos tööl käia ja mõnusaid ettevõtmisi korraldada.

Saa osa innustavast tiimist

Panusta ettevõtte kasvu

Meie klientide spetsiifikast tulenevalt vajame erinevat tüüpi arendajaid, mistõttu on IT-entusiastide värbamine mitmekülgne. Meil on hästi toimiv sisemiste soovituste süsteem ning kasvades tekib teisi põnevaid rolle, mida täita.

"Töötame ühtse meeskonnana. Meeskond on see, kes päriselt teineteist toetab ja aitab, kui on rasked hetked. Kogu tiim on tervik. Meie eesmärk on tuua seda kultuuri igasse tiimi – teineteise toel saavutame rohkem
Sama oluline on kirg selle vastu, mida teed. Soovin, et värbajana veedad suure osa oma päevast kohas, kus päriselt olla tahad. Rõõmu otsimine elus ja passion on minu väärtused, mida ka Concise'is vean.

"Dream big, start small!""

Aive Uus, Chief Executive Officer

kandideeri

"Värbajana kuulud meie tiimi Passion. See tiim hoolitseb selle eest, et kõigil oleks passion element oma töös toetatud. Sinu rolliks on tuua töökirglikud inimesed meie ettevõttesse. Passion'i tiimijuhina väärtustan dialoogi ja loon selleks võimalusi. Kõrgeim väärtus saab tekkida siis, kui me koos midagi teeme. Ma usun, et individuaalne vastutus, panus ja looming on kõrge väärtusega, aga tegelikult koos saame alati loovama tulemuse
Concise'i töökultuur on kasvule ja arengule orienteeritud. Me ei ole kinni raamides, vaid toetame uute asjade õppimist ja uurimist."

Loore Martma, Chief Creativity Officer

"Oleme teenuse ettevõte. Aitame tehnoloogiaettevõtetel oma toodet arendada. Otsustame kuidas toote sisemine arhitektuur välja näeb, kus hoitakse andmeid, milline on toote põhifunktsionaalsus jne. 

Soovime, et Sulle meeldiks töö, mida teed. Teiselt poolt ootame initsiatiivikust – me eeldame, et inimesed näevad ise probleeme ja leiavad parimad moodused, kuidas midagi muuta. Meie eesmärk on hoida organisatsiooni struktuur võimalikult 
flat'ina, et puuduks hierarhia ja toimuks ideede "vaba vool"."

Meelik Gornoi, Chief Operation Officer

kandideeri

pühendunud

kandideeri

särasilmne