Cramol aitab rendispetsialisti leida ainulaadne tööandja turundus- ja värbamisagentuur Brandem.

MIKS TÖÖTADA CRAMOS?

RENDISPETSIALISTINA

on Sinu ülesandeks klientide teenindamine ja tehnikaalane nõustamine, neile sobivate rendilahenduste pakkumine ning rendiseadmete väljastamine ja vastuvõtmine.

KANDIDEERI RENDISPETSIALISTIKS SIIN

Korralik väljaõpe ja põnevad arenemisvõimalused

Cramo Kadaka tee rendipunkt otsib:

Kui Sa kõneled heal tasemel eesti ja vene keelt ja Sul on huvi tehnika vastu, siis töö Cramos on Sinu jaoks! Pakume Sulle toetavat töökeskkonda, suurepäraseid kolleege ja mitmekülgset motivatsioonipaketti.

LOE LÄHEMALT

Kandideerimise tähtaeg on 05.09.2021

RENDISPETSIALISTI!

Cramo on 1995. aastal asutatud Eesti suurim ehitusseadmete ja -masinate ning moodulmajade rentimisega tegelev ettevõte, mis kuulub rahvusvahelisse Boels-Cramo kontserni. Meie väärtused on usaldusväärsus, loomingulisus ja pühendumus.

Cramo on innovatiivne ja ajaga kaasas käiv ettevõte. Püüdleme pideva arengu suunas, parendame oma tooteid ja teenuseid. Näiteks oleme loonud rentimise lihtsustamiseks e-rendi ja äpi.

Cramo meeskond on kokkuhoidev ning positiivse ja lahendustele suunatud suhtumisega. Aitame üksteisel paremaks saada. Meie töötajatele meeldib siin - seda ilmestab keskmiselt 9-aastane tööstaaž töötaja kohta.

Cramo suurim väärtus on töötajad. Oleme loonud meie inimesi innustava töökeskkonna ning
pakume töötajatele erinevaid soodustusi ja hüvesid.

KANDIDEERI

„Olen Cramos töötanud juba 9 aastat. Mind on siin hoidnud suurepärane seltskond ja töötajaid väärtustav töökeskkond. Kolleegid on abivalmid ja toetavad - kedagi ei jäeta probleemide korral üksi. 

Kui ka Sina otsid pikaajalist ja stabiilset töösuhet, head ja toetavat meeskonda, siis soovitan Sul Cramosse kandideerida.

Vladimir Radtšenko
endine rendispetsialist ja praegune müügiosakonna projektijuht

KANDIDEERI

Oled oma uuel töökohal edukas, kui Sul on hea tehniline taip ja teadmised ehituse ning tehnika valdkonnas. Sind iseloomustab kohusetundlikkus
täpsus
, kõrge pingetaluvus ja hea suhtlemisoskus. Valdad väga heal tasemel eesti ja vene keelt ning omad B-kategooria juhiluba.

KANDIDEERI

Brandem Baltic OÜ
Copyright © 2021

KAS TEKKIS KÜSIMUSI?

Sinu küsimustele vastab Brandemi värbamiskonsultant Evelin Kuivjõgi.

+372 5887 5057

evelin@brandem.ee

Rendivaldkonna juhtiv ettevõte

Töötajaid väärtustav
tööandja

Ühtne tiim ja eriilmelised meeskonnaüritused

Sporditoetus ja 
omatöötaja soodustused

Korralik töö- ja tulemustasu

„Tulin Cramosse teisest valdkonnast ning ehitus oli minu jaoks midagi täiesti uut. Küll aga tänu julgustavale töökeskkonnale ja kiirele tempole, sain seadmed kiiresti selgeks.

Julgustan Sind kandideerima, kuna ehitusseadmete rendivaldkond on õpitav ja omalt poolt pakume
toetavat õpikeskkonda.

Maritta Männik
rendispetsialist