MEHAANIKAINSENER/ PROJEKTEERIJA,

Dafine Engineering OÜ-l aitab mehaanikainseneri/projekteerijat leida ainulaadne tööandja turundus- ja värbamisagentuur Brandem.

 Brandem Baltic OÜ
Copyright © 2021

Kas tekkis küsimusi?

Lisainfo saamiseks võta ühendust Brandemi värbamiskonsultandiga Kristi Leppik.

 +372 55653564

kristi@brandem.ee

LOE LÄHEMALT >>

Sinu tulevased töökaaslased jagavad

Väike firma, mis loob innovatsiooni autotööstuses

Sinu igapäevatööd võib kirjeldada kui "suured poisid mängivad legodega"

Suure osa oma ajast töötad andmetega – hindad projekti vajadusi ja arhiivis olevate sarnaste toodete vastavust. Samuti tegeled olemasolevate toodete modifitseerimisega vastavalt uue toote nõudmistele ning prototüüpide välja mõtlemise ja projekteerimisega.

KANDIDEERI >>

Dafine Engineering on 2009. aastal asutatud Soome kapitalil põhinev autode juhtmeköidiste testseadmete loomisega tegelev ettevõte. Meie peamised kliendid on suured Saksamaa autotootjad. Mugava asukohaga ja mitmete parkimisvõimalustega Tallinna kontoris ootab Sind oma ala fännidest koosnev 6-liikmeline meeskond.

liitu innovaatilise ettevõttega, kus saad tegeleda ainulaadsete tulevikuprojektidega ja töötada koos Saksa tuntud autotootjatega.

Tule ja tegeleme üheskoos tulevikuprojektidega!

Jaak Rajamets
tegevjuht

"Tootmises on oluline, et asjad oleksid 100% täpsed. Kui joonis või prototüüp vastab 99% nõuetele, siis see on ebaõnnestunud."

KANDIDEERI >>KANDIDEERI >>

Dafine Engineering tegutseb oma nišis, mis on ainulaadne kogu Baltikumis. Meie töökultuur on lahendustele orienteeritud ja iseseisvust soosiv ning tiim väike ja kokkuhoidev.

Ainulaadne ettevõte Baltikumis

Tegeleme tulevikuprojektidega

Sul on võimalus panustada unikaalsetesse tootearendus-projektidesse, mis muudavad autotööstuse tulevikku.

Sinu panus on tähtis ja käega katsutav

Sinu panus mehaanikainsenerina on meile väga oluline. Isegi rutiinne tööosa on vaheldusrikas ja huvitav. Sa reaalselt näed oma algusest lõpuni projekteeritud testseadet CNC-pingil valmimas. 

Kandideeri mehaanikainseneri/projekteerija ametikohale siin enne 31.10.2021.

Veiko Vasko
arendusjuht

"Autotööstus on järjest rohkem liikumas elektriautode poole, mis tähendab, et tegeleme üha enam innovatsiooniga. Elektriautode profiilid on põnevalt väljakutsuvad."

Oled oma töö ja valdkonna innukas huviline

Sind saadab meie juures edu, kui omad projekteerimise töökogemust CAD programmiga (eelistatult SolidWorks), oled tuttav andmebaasides ja Excelis töötamisega ning omad erialast kõrgharidust või rakenduslikku kõrgharidust. Oled oma töös täpne, detailidele orienteeritud ja kannatlik. Oluline on inglise keele oskus professionaalsel tasemel nii kõnes kui ka kirjas.

KANDIDEERI >>