Dentalesel aitab hambaarsti leida ainulaadne tööandja turundus- ja värbamisagentuur Brandem.

LIITU UUE HAMBAKLIINIKUGA DENTALES!

 Brandem Baltic OÜ
Copyright © 2021

KAS SOOVID LISAINFOT?

Sinu küsimustele vastab Brandemi värbamiskonsultant Evelin Kuivjõgi.

+372 5887 5057

evelin@brandem.ee

Kandideeri hambaarstiks siin.

Dentales Hambaravi on kvaliteetseid hambaraviteenuseid pakkunud enam kui 10 aastat Kambjas, Mellistes ja Räpinas. Jaanuaris 2020 avasime kauaoodatud kliiniku uues Tartu Tervisekeskuses. Oleme Eesti Haigekassa lepingupartner ja meie
kaasaegsete töövahenditega hambakliinik asub Tartus, aadressil Mõisavahe 34c.

SINU TULEVASED TÖÖKAASLASED RÄÄGIVAD

Sinu igapäevatööks on kontakti loomine oma patsientidega ja neile hambaravi protseduuride teostamine alates individuaalse raviplaani koostamisest kuni katkiste hammaste ravimise ja hooldusvahendite teemal konsulteerimiseni.

HAMBAARST,

liitu hiljuti avatud moodsa hambakliinikuga Tartus!

Kui oled varasema kogemusega empaatiline hambaarst, siis liitu Dentalese noorusliku ja üksteist toetava meeskonnaga.

KANDIDEERI

2020.

aastal asutatud hambakliinik Tartus

18

särasilmset oma ala professionaali

5

hambaravikabinetti Tartu kliinikus

3

asukohta, kus me aktiivselt toimetame

VIIMASEPEAL HAMBAKLIINIK OLEMASOLEVA PATSIENTUURIGA

Sinu töökohaks on kaasaegsete töövahenditega sisustatud kliinik Tartu Tervisekeskuses, kuhu on kokku koondatud mitmed tervisespetsialistid alates perearstidest kuni füsioterapeutideni. Meie klientide ooteala on hubane ja avatud, kust ei puudu laste mänguala.

NOORUSLIK JA ÜHTEHOIDEV MEESKOND

Dentalese kollektiiv on särasilmne ja nooruslik grupp oma ala tegijaid. Veedame üheskoos mõnusalt aega – sööme koos igapäevaselt lõunat, tähistame sünnipäevasid ja korraldame nii suve- kui jõulupidusid.

HEA TÖÖ-ERAELU TASAKAAL JA VÕIMALUSED ARENEMISEKS

Alustame päeva kell 9.00 ja lõpetame üheskoos 17.00. Soovi korral saad võimaluse pakkuda aeg-ajalt hambaraviteenuseid Kambjas või Räpinas. Toetame Sinu professionaalset arengut erisuguste koolituste näol ja aitame Sinu ideid ellu viia.

KANDIDEERI
KANDIDEERI

Oled varasema kogemusega hambaarst, kes on suurepärase suhtlemisoskusega, empaatiline ja usaldusväärne. Oled oma töös täpne ja kohusetundlik ning omad positiivset ellu-suhtumist. Oskad heal tasemel eesti keelt, vene keele 
oskus tuleb suuresti kasuks.

KANDIDEERI

Dr. Triinu Võlli

HAMBAARST JA HAMBAKLIINIKU JUHT

"Sind ootab Dentaleses mitmekesine töö, kindel patsientuur ja soe ning rõõmsameelne kollektiiv. 
Juhina olen vastutulelik ja toetav. Kui Sul on ideid arenguks ja huvi tegeleda uute valdkondadega, siis olen avatud selleks võimalused looma ja vajalikesse töövahenditesse investeerima, olgu see mikroskoop juureraviks, üldnarkoosis hambaravi või midagi muud."

HAMBAARST

Dr. Polina Kuljova

"Dentalese hambakliiniku asukoht on hea. Paikneme linnaosas, kus teisi kliinikuid pole. Siinne õhkond on toetav ja kollektiiv suurepärane. Assistendid on abivalmid ning koostöö nendega sujub edukalt. Kabinetid on varustatud uute toolide, peene tehnoloogia ja kvaliteetsete instrumentidega. Kogu sisustus on mugav ja tekitab koduse tunde."

KANDIDEERI