Estiko-Plastaril aitab seadmeoperaatoreid leida ainulaadne tööandja turundus- ja värbamisagentuur Brandem.

 Brandem Baltic OÜ
Copyright © 2021

Soovid lisainfot?

Küsimuste korral võta ühendust Estiko personalijuhiga Ireen Saealle.

Meid iseloomustavad töötaja huvidest lähtuv juhtimiskultuur ja peresõbralikud väärtused. Võtame arvesse Sinu soove ja vajadusi, olgu selleks kooli kõrvalt töötamine või paindlikkuse võimaldamine graafiku muutmisel. Samuti investeerime tootmisseadmetesse ja panustame toetava töökeskkonna ja tugeva ühtsustunde loomisesse.

Vali töökoht, mis sobib Sulle kõige paremini

KILETOOTMISLIINI OPERAATOR 

Ekstrusioonist algab pakendi loomine. Sinu tööks on teha materjalide valik, seadistada masin ning jälgida tähelepanelikult kilematerjali kvaliteeti protsessi jooksul. Tööks vajalikud oskused omandad juhendaja käe all 3 kuu jooksul

Edukaks tööks ekstruuderil omad tehnilist taipu ning uudishimu keerukat protsessi ja seadmeid tundma õppida. Kutseharidus tehnilisel erialal tuleb kasuks.

Milline tööandja on Estiko-Plastar?

TRÜKIPLAATIDE PAIGALDAJA

Paigaldaja tööst algab trükiprotsess: Sina koostad paigaldusprogrammi, sead valmis trükiplaadid ja sobivad paigaldusteibid ning kontrollid paigaldusseadme töökvaliteeti. Sinu väljaõpe kestab 1-2 kuud. 

Kui tegutsed osavalt, täpselt ning Sul on püsivust, sobid hästi meile paigaldajaks.

TRÜKIMASINA OPERAATOR

Sinu käe all jõuab kliendi disain pakendile. Sinu tööks on pakendikujunduste trükkimine kilematerjalile flekso-trükimasinal. Selleks sead valmis õiged värvid ja materjali, seadistad masina ning leiad lahendused kvaliteetse pildi valmimiseks. Väljaõpe kestab 4 kuud.
 
See töö on Sinu jaoks, kui tunned rõõmu olukordadest, kus saad enda probleemilahenduse oskuseid katsetada ning  Sulle pakub huvi tehniliselt keerukam seade. Sinu edu trükkalina tagab hea tehniline taip ja õpihimu. Varasem töökogemus operaatorina ja kutseharidus tehnilisel erialal annab eelise.

+372 504 3405

Vali enda tööandjaks Estiko Grupp!

00 päeva  00 tundi  00 minutit  00 sekundit

LAMINEERIMISSEADME OPERAATOR

Sinu käe all saab pakend õiged tehnilised ja funktsionaalsed omadused. Sinu tööks on seadistada masin erinevate materjalide kokkuliimimiseks laminaatoril ning jälgida toodangu kvaliteeti selle valmimisel. Väljaõpe selleks tööks kestab 2 kuud. 

Töö lamineerimisseadme operaatorina nõuab teravat silma, korrektsust ja tehnilist taiplikkust.

Sinu abiga saavad kliendid vajamineva pakkematerjali kindlas mõõdus. Sinu töö seisneb lõikusmasina seadistamises ning kilematerjalide lõikamises. Õiged töövõtted saad selgeks juhendaja käe all 2 kuu jooksul.
 
Töö lõikusmasinal nõuab läbimõeldud tegutsemist ja täpset silma. Selle töö edukaks sooritamiseks on oluline füüsiline vastupidavus.

LÕIKUSMASINA OPERAATOR

Kindel töögraafik, vahetused päeval ja öösel

12h vahetused pool kuud töötad, pool puhkad

Hea töötasu. Öötunnid
tasustatakse topelt.

Tugevad tiimid ja ühtehoidev meeskond

Sinu tulevased töökaaslased räägivad

"Töö Estikos on füüsiliselt nõudev, mis annab hea võimaluse enda aktiivsena hoidmiseks. Mulle meeldib, et mul on oma kindel meeskond, kellega koos töötanSamuti lisab väärtust mitmed pakutavad lisahüved õppetoetus, toetused elu suur-sündmuste puhul, sporditoetus jms. 

Ranel Viidu

trükimasina operaator

Rita Vingisar

trükitsehhi juht

"Estiko on suur ja usaldusväärne Eesti ettevõte, mis annab kindlustunde nii palgapäeva kui tuleviku suhtes.

Tööandja soovi areneda ja olla innovatiivne on näha nii uutesse seadmetesse investeerimises kui ka töötajatesse panustamises."

"Anname kõikidele töötajatele võimaluse õppida ja arenenda. Sul on võimalus aja jooksul liikuda keerukamate masinate peale ja läbi selle oma töötasu suurendada.
Panustame meeskonna ühtsustunde tugevdamisele läbi tiimiürituste ja roheliste tegude.”

Ireen Saealle

personalijuht

KANDIDEERIKANDIDEERI

Estiko Gruppi kuuluv 100% Eesti tootmisettevõte Estiko-Plastar loob innovaatilisi ja kliendikeskseid pakendilahendusi, lähtudes jätkusuutlikumast tootmisest. Sinu panusega valmistatud pakendid jõuavad peamiselt Skandinaavia ja Baltikumi turule ning enda loodud toodangut kohtad igapäevaselt poeriiulitel.

Sinu töökoht on suurepärase asu-kohaga tehases Tartu linnas (Tehase 19C), kuhu saad hõlpsasti kohale ka jala või rattaringluse abil. Oled oluline liige meie suurest meeskonnast, kus keskmine tööstaaž on ligi 10 aastat. Meid ühendavad ühtsed väärtused – hindame kõrgelt meeskonnatööd, oleme uuendusmeelsed ja valmis pidevalt arenema.

KANDIDEERIKANDIDEERI

Hoolime oma töötajatest

Kandideerimise lõpuni on jäänud:

ühine Tartu tuntud tööandjaga Estiko Grupp!

Sinu töökoht asub hästi ligipääsetavas tehases Tartu linnas, kus panustad pakendilahenduste loomisesse ja kuulud tõeliselt töötajakeskse ettevõtte meeskonda.

SEADMEOPERAATOR,

Hoiame Su keha ja vaimu virgena

KANDIDEERI