AUTOMAATIKUT!

Estonian Plywood AS-il aitab automaatikut leida ainulaadne tööandja turundus- ja värbamisagentuur Brandem.

Soovid panustada keskkonnasõbralikumasse tulevikku ja saada üheskoos Euroopa kõige vingemaks vineeritootjaks? Liitu EstPly ühtehoidva ja hooliva meeskonnaga Viruvere tehases.

Paigaldad ja käivitad automaatikasüsteeme, 
-seadmeid ja -komponente. Samuti tagad tootmise seisakuteta töö, hooldus- ja korrashoiutööde tegemise ja rikete likvideerimise ning ennetamise.

 Brandem Baltic OÜ
Copyright © 2021

Kas tekkis küsimusi?

Sinu küsimustele vastab Estonian Plywood-i personalijuht Lea Randmaa.

+372 509 9774

Lea
personalijuht

“Hindame Sinu tahet õppida ja väljakutseid vastu võtta. Oleme uus ja arenev ettevõte, kus saad muutustega kaasas käia ja koos meiega kasvada.”

ESTONIAN PLYWOOD AS

Estonian Plywood AS on 2017. aastal asutatud vineeri tootmisettevõte, mis kuulub Lemeks Gruppi. Ettevõte on investeerinud väga heal tasemel automatiseeritud ja kaasaegse tehnoloogiaga seadmetesse üle 50 miljoni euro. Meie tootmiskompleks paikneb Jõgevamaal Viruveres, kus Sind ootab enam kui 170 töökaaslast.

EstPly automaatikuna

Peame oma töötajaid olulisteks partneriteks ja toetame nende pidevat arengut. Sul on võimalus võtta osa täiendkoolitustest ja Sind juhendavad valdkonna tipptegijad. Samuti hoolime Sinu tervisest, tasume haigushüvitist alatest esimesest haiguspäevast ning toetame Sind tähtsate elusündmuste korral.

Miks töötada EstPlys?

Hoolime Sinust

Sind ootavad mugavad töötingimused

Sind ootab vahetustega töökaasaegsed tingimused ja professionaalsed töövahendid. Pausidel ja lõunal saad mugavalt lõõgastuda puhkealas. Kui elad EstPly tehasest enam kui 15 kilomeetri kaugusel, siis toetame Sind sõidukulude hüvitamisel.

Väärtustame Sinu tööd

Maksame oma töötajatele korralikku palka ning tulemustasu vastavalt ettevõtte tulemustele ja kokkulepitud eesmärkidele. Samuti võimaldame 
värbamispreemiat iga tööle soovitatud sõbra eest.

KANDIDEERI KOHEKANDIDEERI KOHE

„EstPlys on iga päev enda nägu ja huvitav, üksluisust siin pole ja igav ei hakka.“

Taavi
tootmismeister

Sind saadab EstPly automaatiku rollis edu, kui omad tehnilist haridust ja/või eelnevat eelnevat töökogemust automaatikuna. Omad inglise keele oskust, loogilist ning süsteemset mõtlemist ja lahendustele orienteeritud suhtumist. Oled koostööaldis ja täpne ning hea pingetaluvuse ja suhtlemisoskusega.

KANDIDEERI KOHE

Estonian Plywood otsib 

Hoiame ühte

Meie meeskond teeb oma tööd hingega ja ühise
eesmärgi nimel
, mis kajastub ka tootmisnumbrites.
Tööõhkkond on sõbralik ja juhtidega suhtlemine avatud ning mõistev.