PUIDUPINGIOPERAATORIT

Estonian Plywood AS-il aitab puidupingioperaatorit leida ainulaadne tööandja turundus- ja värbamisagentuur Brandem.

Kui omad varasemat töökogemust tootmises, siis tule EstPlysse, kus Sind ootab stabiilsust pakkuv tööandja, vahetustega töö kaasaegses tehases, sõiduhüvitis ja abivalmid töökaaslased.

Valmistad automatiseeritud tootmisseadmel spooni ja vineeri vastavalt etteantud juhistele ja tootmis-plaanile. Vastutad tootmisseadmete seadistamise, liini töö jälgimise ja toote kvaliteedi kontrolli eest.

 Brandem Baltic OÜ
Copyright © 2021

Kas tekkis küsimusi?

Sinu küsimustele vastab Estonian Plywood-i personalijuht Lea Randmaa.

+372 509 9774

Lea
personalijuht

“Hindame Sinu tahet õppida ja väljakutseid vastu võtta. Oleme uus ja arenev ettevõte, kus saad muutustega kaasas käia ja koos meiega kasvada.”

ESTONIAN PLYWOOD AS

Estonian Plywood AS on 2017. aastal asutatud Lemeks AS ja Tarmeko KV OÜ ühisettevõte, mille tegevusalaks on vineeri tootmine. Ettevõte on heal tasemel automatiseeritud ja nüüdisagsetesse seadmetesse investeerinud üle 50 miljoni euro. Meie kaasaegse tehnoloogiaga tootmiskompleks paikneb Jõgevamaal Viruveres, kus Sind ootab enam kui 170 töökaaslast.

EstPly puidupingioperaatorina

Peame oma töötajaid olulisteks partneriteks ja toetame nende pidevat arengut. Sul on võimalus võtta osa täiendkoolitustest ja Sind juhendavad valdkonna tipptegijad. Samuti hoolime Sinu tervisest ja tasume haigushüvitist alatest esimesest haiguspäevast.

Miks töötada EstPlys?

Hoolime oma töötajatest

Pakume mugavaid töötingimusi

Sind ootab vahetustega töökaasaegsed tingimused ja professionaalsed töövahendid. Pausidel ja lõunal saad mugavalt lõõgastuda puhkealas. Kui elad EstPly tehasest enam kui 15 kilomeetri kaugusel, siis toetame Sind sõidukulude hüvitamisel.

Väärtustame Sinu tööd

Maksame oma töötajatele korralikku palka ning tulemustasu vastavalt ettevõtte tulemustele ja kokkulepitud eesmärkidele. Samuti võimaldame 
värbamispreemiat iga tööle soovitatud sõbra eest.

KANDIDEERI KOHEKANDIDEERI KOHE

„EstPlys on iga päev enda nägu ja huvitav, üksluisust siin pole ja igav ei hakka.“

Taavi
tootmismeister

Sobid puidupingioperaatori ametikohale justkui valatult, kui omad varasemat töökogemust tootmises ja lahendustele orienteeritud suhtumist. Oled kohusetundlik ja järjepidev ning Sind viib edasi tahe õppida ja areneda.

KANDIDEERI KOHE

Kandideeri siin enne 01.07.2021

EstPly Viruvere tehas otsib juurde