ARENDUSINSENER,

ETS NORD AS-il aitab arendusinseneri leida ainulaadne värbamisagentuur Brandem.

Paneme koos õhu liikuma!

 Brandem Baltic OÜ
Copyright © 2025

Kas soovid lisainfot?

Sinu küsimustele vastab Brandemi värbamiskonsultant.

KANDIDEERI KOHE

Sind ootab unikaalne roll, kus saad panustada ventilatsioonisüsteemi seadmete arendusse – ideeloomest kuni tootmisvalmiduseni. Töötad uues, kaasaegsete tehnoloogiatega varustatud keskkonnas, kus töökorraldus on paindlik.

Arendusinsenerina saad proovile panna oma loovuse, et luua ainulaadseid ventilatsioonikomponente. Oled alguses lõpuni tootearendusprotsessi kaasatud ning näed oma ideed kujunemas kavandist toimivaks prototüübiks.

Liitu ETS NORDi ambitsioonika ja ühtehoidva meeskonnaga.

ETS NORD AS on Eestis asutatud ettevõte, millest on 26-tegevusaastaga saanud Põhjamaade juhtiv ventilatsiooniseadmete arendaja ja tootja. Meie 510 töötajat tegutsevad igapäevaselt selle nimel, et tagada kvaliteetne ja tervislik sisekliima ning luua energiasäästlikke ventilatsioonilahendusi. 

Pidev areng ja jätkusuutlikkus on toonud meile mitmeid tunnustusi – olime Aasta Tehas 2023 ning oleme olnud 14 aastat järjest Äripäeva TOP ettevõte, mis tõendab meie kuulumist valdkonna tipptegijate hulka. Meie peakontor, arendusosakond ja suurim tootmisüksus asuvad Tallinnas, lisaks on meil filiaalid Soomes, Rootsis ja Dubais.

Ambitsioonikad eesmärgid

Tänu pikaajalisele kogemusele ja usaldusväärsetele partneritele oleme täna juhtiv teerajaja innovaatiliste ventilatsioonilahenduste alal. Meie eesmärk on jätkata oma turuosa kasvu Euroopas ja Lähis-Idas.

Suurepärased töötingimused

Peterburi teel asuv kontor on moodne ja mugav, arvestades eelkõige töötajate vajadusi. Samal territooriumil paiknevad tootmishooned on varustatud kaasaegseimate tehnoloogiatega – sealhulgas 3D-printerid, laserkeevitusseadmed ja tipptasemel lehtmetalli töötlusseadmed.

Tugev meeskonnavaim

Julgustame ja hindame oma kaastöötajaid – koostöös sünnivad uued ideed ja lahendused.
Meile meeldib koos aega veeta, olgu selleks omavahel väljakutsete esitamine (spordist kokkamiseni), ühislõunad või vahvad väljasõidud. 

KANDIDEERIN

"ETS NORDis on harukordne võimalus teha toode algusest lõpuni ­– ideest prototüübini ja sealt tootmisse. Kui tahad võtta mahukaid projekte enda kanda, töötada kogenud arendus-, automaatika- ja tootejuhtide kõrval ning näha, kuidas Sinu joonised jõuavad mõttest teostuseni, siis ETS NORD on just Sinu koht.“

Hannes Lung, tootearenduse juht

"Juhina on minu eesmärk olla usaldav, kõigiga võrdne ning alati olemas. Seisan oma meeskonnaliikmete selja taga ja toetan neid rasketes olukordades. Arendus-meeskond on äge ja ambitsioonikas grupp andekaid inimesi. 
Arendusinsenerina oled tehniliselt taiplik ja hea analüüsivõimega meeskonnamängija. Sind iseloomustavad täpsus, korrektsus ja kohusetundlikkus ning Sinu silmad paneb särama uute toodete loomine."

Timo Olesk, arendusgrupi juht

Evelin Kuivjõgi
+372 5887 5057
evelin@brandem.ee

KANDIDEERINKANDIDEERIN

Arenguvõimalusi ambitsioonikate eesmärkidega rahvusvahelises ettevõttes

Prototüüpide ehitamise keskkonda ja tiimi 

Testimise võimalusi ventilatsioonilaborist profiköögini 

"Mind on ETS NORDis hoidnud suurepärane kollektiiv ja tööõhkkond. Siin pole juhte, vaid on liidrid. Oluline rõhk on sellel, et töötajad tunneksid ennast hästi, läbi mille on ka tulemus parem. Ettevõte on kiirelt arenemas ja pidevalt laienemas, tänu millele tekivad uued võimalused ja väljakutsed. Töötajatel on võimalus kasvada koos ETS NORDiga."

Taavi Takkis, tehnoloog-projekteerija

Väga head töökeskkonda värskelt valminud kontoris

Koostöös kogenud 6-liikmelise tiimiga kuulub Sinu igapäevatöösse:

  • Toodete arendamine ja täiustamine  
  • Tehniliste jooniste ja dokumentatsiooni koostamine   
  • Makettide ja prototüüpide valmistamine  
  • Testide läbiviimine ja analüüsimine  
  • Innovaatiliste lahenduste ja tehnoloogiate rakendusvõimaluste otsimine  

Ainulaadne viis enda loodud toodete testimiseks

Tootmisesse oleme rajanud tipptasemel profiköögi, kus saame testida enda loodud köögiventilatsiooni-
seadmeid ning võõrustada kliente nii Eestist kui välismaalt. Samas köögis toimusid ka ettevalmistused 2023. aasta kokkade olümpiaks.

Ootame Sinult:

KANDIDEERIN
  • Kõrgharidust masinaehituse, mehaanika või sarnasel erialal  
  • Eelnevat kogemust lehtmetalli toodete projekteerimisel  
  • Tugevaid oskuseid SolidWorks CAD-tarkvara kasutamisel  
  • Uurimuslikku probleemide lahendamise oskust 
  • Eesti ja inglise keelt nii kõnes kui kirjas

hüppa pardale ja panusta põnevatesse arendusprojektidesse!

Sportimise ja lõunasöögi soodustusi 

Mitmekesiseid tootmistehnoloogiaid ja tooteid 

Erialaseid koolitusi 

Paindlik töögraafik ja kaugtöö võimalus

Pakume Sulle

KANDIDEERIN

Kogenud

Peterburi tee 53