AUTOMAATIKA ARENDUSINSENER

ETS NORD AS-il aitab automaatika arendusinseneri leida ainulaadne tööandja turundus- ja värbamisagentuur Brandem.

SAA OSAKS ÜHTEHOIDVAST JA TOETAVAST MEESKONNAST!

 Brandem Baltic OÜ
Copyright © 2021

KAS SOOVID LISAINFOT?

Sinu küsimustele vastab Brandemi värbamiskonsultant.

KANDIDEERI KOHE

Kui vaheldusrikkad ja innovaatiliselt ägedad projektid ning süsteemide esmakordne arendamine panevad Sinu silmad särama, siis liitu suurelt mõtleva ja tasakaalustatud töökultuuri soosiva tööandjaga!

ETS NORDI AUTOMAATIKA ARENDUSINSENERINA

arendad automaatika projekte, haldad automaatika süsteeme ja projekteerid elektriskeeme. Sinu igapäev on põnevalt mitmekülgne – arendad, katsetad ja testid uusi tooteid, analüüsid andmeid kontrolleritelt ning vead läbirääkimisi koostööpartneritega.

Kandideeri automaatika arendusinseneri positsioonile siin enne 15.05.2022.

ETS NORD AS on Eesti suurim ventilatsiooniseadmete ja -tarvikute tootja ja müüja. Tänaseks töötab ettevõttes üle 420 inimese. Lisaks Tallinnale on meil tehased Soomes, Rootsis ja Taanis. Pikaajalise kogemuse ja usaldusväärsete partnerite abil oleme aluse pannud järjepidevale tootearendusele.

Ambitsioonikad eesmärgid

ETS NORD on Eesti suurim ja Skandinaavia üks juhtivamaid ventilatsiooniseadmete- ja tarvikute tootjatest ja müüjatest. Meie eesmärk on jätkata oma turuosa kasvu Euroopas ning Sinul on võimalus selles kaasa rääkida ja panustada.

Suurepärane töökeskkond

Peterburi teel asuv kontor on kaasaegne ja mugav, võttes arvesse just töötajate huve. Loomulikult tagame kõik tööks vajalikud kaasaegsed vahendid. Hindame kõrgelt erialast arengut, võimaldades koolitusi nii Eestis kui välismaal. Sinu edukat sisseelamist toetab ühtehoidev meeskond

Mitmekülgne ja uus osakond

Automaatikaosakond on värskelt loodud üksus, kus Sul on võimalus luua asju nullist ja õppida tundma ning arendama erinevaid automaatika-süsteeme (k.a. IoT). Kõik, mida planeerime, me ka ellu viime! Investeerime oma töötajatesse ja veedame koos mõnusalt aega

KANDIDEERIN

"Mulle meeldib töötada ETS NORDis, kuna töö on põnev ja iga projekt on erinev. Saan olla algusest lõpuni protsessi kaasatud. Näiteks inseneribüroos töötades lõpptulemust ei näe, aga siin näed enda ideed lõplikul kujul ja saad vastavalt vajadusele seda muuta ja parandada. ETS NORD on koht, kus ennast teostada ning selle eest väärilist tasu teenida.

Jaago, tootmistehnoloog-projekteerija

"Sind ootavad rahvusvahelised ja vägagi originaalsed projektid, mis pakuvad mõnusat vaheldust ning võimaldavad Sul luua midagi esmakordset. 

Ootan automaatikatiimiga liituma teadmiste- ja õpihimulist meeskonnamängijat, kellel paneb uute ja ägedate lahenduste loomine silmad särama ning kes ei pelga vastutuse võtmist."

Ilmar Ilinõh, automaatika tiimi juht

Evelin Kuivjõgi
+372 5887 5057
evelin@brandem.ee

KANDIDEERINKANDIDEERI

✓ Omad eelnevat töökogemust automaatika ja elektroonika valdkonnas?
✓ Omad kõrg- või eriharidust mehhatroonika, automaatika või energeetika alal?
✓ Suhtled heal tasemele eesti ja inglise keeles?
✓ Oled hea tehnilise taibu ja suhtlemisoskusega meeskonnamängija?

Motivatsioonipakett

Hea väljaõpe ja tugi

Tööstaaži tunnustamine

Sind toetab sisseelamis-programm ja erialased koolitused.

Maksame Sinu töö eest väärilist palka ning toetame Sinu sportimist.

5, 10 ja 15 tööaasta möödudes anname Sulle tunnustava märgi ja lisakompensatsiooni.

KANDIDEERIN

Töö-, pere- ja koolielu tasakaal

Pakume osalist ja paindlikku tööaega ja kodukontori võimalust.