FINANTS-

ANALÜÜTIK

ETS NORD AS-il aitab finantsanalüütikut leida ainulaadne värbamisagentuur Brandem.

 Brandem Baltic OÜ
Copyright © 2022

Kas soovid lisainfot?

Sinu küsimustele vastab Brandemi värbamiskonsultant.

KANDIDEERIN

Kui oled initsiatiivikas ja kogenud finantsanalüütik, siis ühine rahvusvahelise ning töötajaid väärtustava ventilatsiooni valdkonna eestvedajaga!

Finantsanalüütikuna toetad ja analüüsid ettevõtte finantsaruandeid ning annad oma panuse aastaeelarve koostamisel ja prognoosimisel.
Viid läbi analüüse, koostad äriplaane ja aruandeid ning esitled tulemusi. Samuti hindad tegevuste finantsmõjusid ja koordineerid eelarvestamise protsessi.

Liitu ETS NORDi ambitsioonika ja ühtehoidva meeskonnaga.

ETS NORD AS on Eesti suurim ventilatsiooniseadmete ja -tarvikute tootja ning müüja. Tänaseks töötab ettevõttes üle 470 inimese. Kuigi meid on palju, 
on sünergia see, mis innovaatilisi tulemusi toob. Lisaks Tallinnale on meil mitmeid tehaseid nii Soomes kui Rootsis.
 

Kiirelt kasvav ja arenev ettevõte

Tänu pikaajalisele kogemusele ja usaldusväärsetele partneritele oleme täna juhtiv teerajaja innovaatiliste ventilatsioonilahenduste alal. Meie eesmärk on jätkata oma turuosa kasvu Euroopas ja areneda Lähis-Idasse.

Võimalus anda oma panus

Võimaldame Sulle vabaduse parendada olemasolevat süsteemi, arendada protsesse ja leida uusi lahendusi. Sinu igapäevatöö annab sisendi oluliste juhtimisotsuste langetamiseks.

Tugev meeskonnavaim

Julgustame ja hindame oma kaastöötajaid – koostöös sünnivad uued ideed ja lahendused. Veedame igakuiselt koos aega ja toetame üksteist väljakutsete lahendamisel.

KANDIDEERIN

"Sind ootab inspireeriv õhkkond, väga toetav meeskond ja tööandja, kes panustab inimeste arengusse. Korraldame ühisüritusi ja igale meeskonnale sobivaid koolitustega kaasnevaid üritusi.
ETS NORDis oled hästi hoitud. Siin saad areneda nii isiklikul kui ka professionaalsel tasandil. Positiivne ellusuhtumine ja põnevad väljakutsed aitavad meil edasi minna ja uusi lahendusi ellu viia. Sul saab olema suurepärane mentor."

Maia Randver-Anupõld, personalijuht

"Juhina on minu eesmärk luua usaldav ja toetav keskkond, kus meeskonnatöö saab õitseda. 11-liikmeline finants- ja personaliosakond on positiivselt ühtehoidev, ambitsioonikas ja arenemishimuline. 

Otsime tulevikule suunatud ja initsiatiivikat finantsanalüütikut, kes soovib leida vastuseid. Sul on ruumi ja vabadust ETS NORDis midagi ära teha."

Ene Saluste, finantsjuht

Evelin Kuivjõgi
+372 5887 5057
evelin@brandem.ee

KANDIDEERINKANDIDEERIN

Motivatsioonipakett

Korralik väljaõpe ja tugi

Tööstaaži tunnustamine

Sind toetab sisseelamis-programm ning erialased koolitused Eestis ja välismaal.

Maksame Sinu töö eest väärilist palka ning toetame Sinu sportimist.

5, 10 ja 15 tööaasta möödudes anname Sulle tunnustava märgi ja lisakompensatsiooni.

KANDIDEERIN

Töö-, pere- ja koolielu tasakaal

Pakume osalist ja paindlikku tööaega ja kodukontori võimalust.

Sind saadab ETS NORDis edu, kui omad kõrgharidust ja eelnevat töökogemust sarnasel positsioonil. Sul on teadmised finants- ja juhtimisarvestusest ning analüüsimeetoditest ja põhjalik kogemus programmidega PowerBI, MS Excel ja Query. Suhtled vabalt eesti ja inglise keeles.