KVJ PROJEKTEERIJA

ETS NORS AS-il aitab KVJ projekteerijat leida ainulaadne tööandja turundus- ja värbamisagentuur Brandem.

SAA OSAKS ÜHTEHOIDVAST JA TOETAVAST MEESKONNAST!

 Brandem Baltic OÜ
Copyright © 2021

KAS SOOVID LISAINFOT?

Sinu küsimustele vastab Brandemi värbamiskonsultant.

KANDIDEERI KOHE

Kui omad suurepärast suhtlemisoskust ja eelnevat projekteerimisalast kogemust, siis liitu suurelt mõtleva ning töötajate soovidega arvestava rahvusvahelise ettevõttega!

ETS NORDI KVJ PROJEKTEERIJANA

tegeled ventilatsioonisüsteemide projekteerimise, klientide nõustamise ja teooria alaste küsimuste vastamisega ning müügiosakonna tehnilise konsulteerimisega.

Kandideeri KVJ projekteerija positsioonile siin enne 24.03.2021.

ETS NORD AS on Eesti suurim ventilatsiooniseadmete ja -tarvikute tootja ja müüja. Tänaseks töötab ettevõttes ligi 370 inimest. Lisaks Tallinnale on meil tehased Soomes, Rootsis ja Taanis. Pikaajalise kogemuse ja usaldusväärsete partnerite abil oleme aluse pannud järjepidevale tootearendusele.

Ambitsioonikad eesmärgid

ETS NORD on Eesti suurim ja Skandinaavia üks juhtivamaid ventilatsiooniseadmete- ja tarvikute tootjatest ja müüjatest. Meie eesmärk on jätkata oma turuosa kasvu Euroopas ning Sinul on võimalus sellest osa saada.

Suurepärane töökeskkond

Peterburi teel asuv kontor on kaasaegne ja mugav, võttes arvesse just töötajate huve. Samal territooriumil asuvad tootmishooned on varustatud uudseimate mudelite ja programmidega. Loomulikult tagame kõik tööks vajalikud kaasaegsed vahendid.

Mitmekülgne meeskond

Investeerime oma töötajatesse ja veedame koos mõnusalt aega, olgu selleks iga-reedene ühislõuna või põnev väljasõit. Võimaldame erialaseid koolitusi nii Eestis kui välismaal. Sinu edukat sisseelamist toetab põhjalik väljaõpe, mentor ja ühtehoidev meeskond

KANDIDEERIN

"Mulle meeldib töötada ETS NORDis, kuna töö on põnev ja iga projekt on erinev. Saan olla algusest lõpuni protsessi kaasatud. Näiteks inseneribüroos töötades lõpptulemust ei näe, aga siin näed enda ideed lõplikul kujul ja saad vastavalt vajadusele seda muuta ja parandada. ETS NORD on koht, kus ennast teostada ning selle eest väärilist tasu teenida."

Jaago, tootmistehnoloog-projekteerija

"Juhina on minu eesmärk olla usaldav, kõigiga võrdne ning alati olemas. Seisan oma meeskonnaliikmete selja taga ja toetan neid rasketes olukordades. Arendus-meeskond on äge ja ambitsioonikas grupp andekaid inimesi. 
KVJ projekteerijana oled tihedas suhtluses projekteerijatega ning arendus- ja müügiosakonnaga, mistõttu on oluline, et oled avatud ja empaatilise suhtlemisoskusega oma ala spetsialist."

Timo Olesk, arendusgrupi juht

Evelin Kuivjõgi
+372 5887 5057
evelin@brandem.ee

KANDIDEERINKANDIDEERIN

Oled oma uuel ametikohal edukas, kui omad ventilatsioonisüsteemide projekteerimisoskust, eelnevat projekteerimisalast töökogemust (soovitavalt paigaldusalast) ja oskad kasutada 3D CAD programmi oma töös.

Motivatsioonipakett

Korralik väljaõpe ja tugi

Tööstaaži tunnustamine

Sind toetab isiklik mentor, põhjalik sisselamisprogramm ja erialased koolitused.

Maksame Sinu töö eest väärilist palka. Toetame sportimist ja pakume toidusoodustust.

5, 10 ja 15 tööaasta möödudes anname Sulle tunnustava märgi ja lisakompensatsiooni.

KANDIDEERIN

TOOTEARENDUSE TOOTEJUHTI

ETS NORD otsib oma meeskonda ka

LOE LÄHEMALT