TEHNOLOOG-PROJEKTEERIJA

ETS NORD AS-il aitab tehnoloog-projekteerijat leida ainulaadne värbamisagentuur Brandem.

PANEME KOOS ÕHU LIIKUMA!

 Brandem Baltic OÜ
Copyright © 2022

KAS SOOVID LISAINFOT?

Sinu küsimustele vastab Brandemi värbamiskonsultant.

KANDIDEERI KOHE

Kas oled kogenud lehtmetalli toodete projekteerija, kelle silmad paneb särama uute toodete loomine?

Ühine suurelt mõtleva ning töötajaid väärtustava  ventilatsiooni valdkonna eestvedajaga!

Tehnoloog-projekteerijana saad proovile panna oma loovuse ja varasema lehtmetalli toodete projekteerimise kogemuse, et luua ainulaadseid ventilatsiooniseadmeid ja parendada olemasolevaid. 

Liitu ETS NORDi ambitsioonika ja ühtehoidva meeskonnaga.

ETS NORD AS on Eesti suurim ventilatsiooniseadmete ja -tarvikute tootja ja müüja. Tänaseks töötab ettevõttes üle 420 inimese. Kuigi meid on palju, on sünergia see, mis innovaatilisi tulemusi toob. Lisaks Tallinnale on meil tehased Soomes ja Rootsis.

Ambitsioonikad eesmärgid

Tänu pikaajalisele kogemusele ja usaldusväärsetele partneritele oleme täna juhtiv teerajaja innovaatiliste ventilatsioonilahenduste alal. Meie eesmärk on jätkata oma turuosa kasvu Euroopas ja areneda Lähis-Idasse.

Suurepärased töötingimused

Peterburi teel asuv kontor on kaasaegne ja mugav, võttes arvesse just töötajate huve. Samal territooriumil asuvad tootmishooned on varustatud kaasaaegseimate tehnoloogiatega

Tugev meeskonnavaim

Julgustame ja hindame oma kaastöötajaid – koostöös sünnivad uued ideed ja lahendused.
Meile meeldib koos aega veeta, olgu selleks omavahel väljakutsete esitamine (spordist kokkamiseni), ühislõunad või vahvad väljasõidud. 

KANDIDEERIN

"Töö on vaheldust ja väljakutseid pakkuv, mis ei jäta ruumi rutiinile. Teeme koostööd erinevate osakondadega nii Eestis kui välismaal ja meil on alati olemas oma valdkonna eksperdid, kellelt nõu küsida või kellega koos projekti arutada. Sinu ideid võetakse kuulda ning Sul on võimalus need ideed ka teoks teha."

Kärri Jürisson, graafiline disainer

"Juhina on minu eesmärk olla usaldav, kõigiga võrdne ning alati olemas. Seisan oma meeskonnaliikmete selja taga ja toetan neid rasketes olukordades. Arendus-meeskond on äge ja ambitsioonikas grupp andekaid inimesi. 
Tehnoloog-projekteerijana oled tehniliselt taiplik ja hea analüüsivõimega meeskonnamängija. Sind iseloomustavad täpsus, korrektsus ja kohusetundlikkus ning Sinu silmad paneb särama uute toodete loomine."

Timo Olesk, arendusgrupi juht

Evelin Kuivjõgi
+372 5887 5057
evelin@brandem.ee

KANDIDEERINKANDIDEERIN

Motivatsioonipakett

Korralik väljaõpe ja tugi

Tööstaaži tunnustamine

Sind toetab sisseelamis-programm ja erialased koolitused.

Maksame Sinu töö eest väärilist palka ning toetame Sinu sportimist.

5, 10 ja 15 tööaasta möödudes anname Sulle tunnustava märgi ja lisakompensatsiooni.

KANDIDEERIN

"Mind on ETS NORDis hoidnud suurepärane kollektiiv ja tööõhkkond. Siin pole juhte, vaid on liidrid. Oluline rõhk on sellel, et töötajad tunneksid ennast hästi, läbi mille on ka tulemus parem. Ettevõte on kiirelt arenemas ja pidevalt laienemas, tänu millele tekivad uued võimalused ja väljakutsed. Töötajatel on võimalus kasvada koos ETS NORDiga."

Taavi Takkis, tehnoloog-projekteerija

Töö-, pere- ja koolielu tasakaal

Pakume osalist ja paindlikku tööaega ja kodukontori võimalust.

Muuhulgas vormistad toodete tehnilist dokumentatsiooni, juurutad uusi tootmistehnoloogiaid ja koostad ning kaasajastad tehnilisi jooniseid. Oled algusest lõpuni tootearendusprotsessi kaasatud ning näed oma ideed kujunemas joonisest toimivaks prototüübiks.

Ainulaadne viis enda loodud toodete testimiseks

Rajasime tootmisesse viimasepeal profiköögi, kus saame testida enda looduid köögiventilatsiooni-seadmeid ja võõrustada kliente nii Eestist kui välismaalt. Alates märtsist käib köögis ettevalmistumine 2023. aasta kokkade olümpiaks.