TOOTEARENDUSE TOOTEJUHT

ETS NORS AS-il aitab tootearenduse tootejuhti leida ainulaadne tööandja turundus- ja värbamisagentuur Brandem.

SAA OSAKS ÜHTEHOIDVAST JA TOETAVAST MEESKONNAST!

 Brandem Baltic OÜ
Copyright © 2021

KAS SOOVID LISAINFOT?

Sinu küsimustele vastab Brandemi värbamiskonsultant.

LOE LÄHEMALT

Kui oled varasemalt tegelenud ventilatsiooni-seadmete ostu või müügiga ja valdad suhtlus-tasemel soome keelt, siis tule juhi ja arenda ETS NORDi ventilatsiooniseadmete tooterühma!

Sinu töö ETS NORDi ventilatsiooniseadmete tootejuhina on liikuv ja vaheldusrikas.
Sinu päev sisaldab ventilisatsiooniseadmete alast tehnilise toe osutamist ja tihedat suhtlust koostööpartnerite, hankijate ning Soomes paikneva tootearendus-meeskonnaga. Tegeled oma tooterühma ostutegevustega, toetad müügiosakonda hinnaläbirääkimistes ning analüüsid olemasolevaid ja uusi müügikanaleid.

Kandideeri tootearenduse tootejuhi positsioonile siin enne 24.03.2021.

ETS NORD AS on Eesti suurim ventilatsiooniseadmete ja -tarvikute tootja ja müüja. Tänaseks töötab ettevõttes ligi 370 inimest. Lisaks Tallinnale on meil tehased Soomes, Rootsis ja Taanis. Pikaajalise kogemuse ja usaldusväärsete partnerite abil oleme aluse pannud järjepidevale tootearendusele.

Ambitsioonikad eesmärgid

ETS NORD on Eesti suurim ja Skandinaavia üks juhtivamaid ventilatsiooniseadmete- ja tarvikute tootjatest ja müüjatest. Meie eesmärk on jätkata oma turuosa kasvu Euroopas ning Sinul on võimalus sellest osa saada.

Suurepärane töökeskkond

Peterburi teel asuv kontor on kaasaegne ja mugav, võttes arvesse just töötajate huve. Sul on võimalik külastada regulaarselt Soome kontorit, et üheskoos ventilatsiooniseadmete tooterühma arengusse panustada. Loomulikult tagame kõik tööks vajalikud kaasaegsed vahendid.

Mitmekülgne meeskond

Investeerime oma töötajatesse ja veedame koos mõnusalt aega, olgu selleks iga-reedene ühislõuna või põnev väljasõit. Võimaldame erialaseid koolitusi nii Eestis kui välismaal. Sinu edukat sisseelamist toetab põhjalik väljaõpe, mentor ja ühtehoidev meeskond

KANDIDEERIN

"Alates ETS NORDiga liitumisest on mul käsil juba kolmas erinev roll. Siin on mitmeid võimalusi arenemiseks nii Eestis kui ka rahvusvaheliselt - Soome, Taani ja Rootsi suunal. Töö on rutiinivaba, ühe projekti lõppedes algab uus ja erimoodi projekt. Sul on võimalus töötada avatud graafikuga ja vajadusel kodust. Samuti on tootejuhina suur võimalus kaasa rääkida toote arengus."

Ann-Riin Ridbeck, tootejuht

"Tootejuhina on Sul võimalus olla toomisele lähedal ja otseselt mõjutada oma tooterühma tootearendust. Saad käia välja ideid, testida neid üheskoos meeskonnaga ja näha neid valmistoodetena. Meeskonna ühistööna on võimalus anda oma panus toote parendusse ja näha uute toodete sündi."

Raul Merivee, tootejuht

"Juhina on minu eesmärk olla usaldav, kõigiga võrdne ning alati olemas. Seisan oma meeskonnaliikmete selja taga ja toetan neid ka rasketes olukordades. Arendus-meeskond on äge ja ambitsioonikas grupp andekaid inimesi. 
Tootearenduse tootejuhina käid tihedalt läbi Soome meeskonnaga, kus toimub ventilatsiooniseadmete arendus. Olen mentorina toeks Sinu edukal sisseelamisel."

Timo Olesk, arendusgrupi juht

Evelin Kuivjõgi
+372 5887 5057
evelin@brandem.ee

KANDIDEERINKANDIDEERIN

Sind saadab ETS NORDis edu, kui omad tehnilist kõrgharidust KVJ erialal, eelnevat ostu- või müügitöö kogemust ja head suhtlemisvõimet. Kirjeldad ennast kui kiire kohaneja, kellel on tugev otsustusvõime, kõrge pingetaluvus ja hea koostööoskus. Suhtled vabalt eesti, inglise ja soome keeles.

Motivatsioonipakett

Korralik väljaõpe ja tugi

Tööstaaži tunnustamine

Sind toetab isiklik mentor, põhjalik sisselamisprogramm ja erialased koolitused.

Maksame Sinu töö eest väärilist palka. Toetame sportimist ja pakume toidusoodustust.

5, 10 ja 15 tööaasta möödudes anname Sulle tunnustava märgi ja lisakompensatsiooni.

KANDIDEERINLOE LÄHEMALT

KVJ PROJEKTEERIJAT

ETS NORD otsib oma meeskonda ka