TOOTEJUHT

ETS NORD AS-il aitab tootejuhti leida ainulaadne värbamisagentuur Brandem.

 Brandem Baltic OÜ
Copyright © 2023

KAS SOOVID LISAINFOT?

Sinu küsimustele vastab Brandemi värbamiskonsultant:

KANDIDEERI KOHE

Kas oled kogenud kütte-, ventilatsiooni- või jahutusvaldkonna spetsialist, kelle silmad paneb särama uute toodete arendamine?

Ühine suurelt mõtleva ning töötajaid väärtustava  ventilatsiooni valdkonna eestvedajaga!

Tootejuhina vastutad oma tooterühmade arendusprotsesside ja tehnilise müügitoe eest. 
Muuhulgas kuuluvad Sinu tööülesannete hulka tooterühma strateegiliste otsuste tegemine, arendusprotsesside algatamine ja nende juhtimine kuni toote turule viimisega.

Liitu ETS NORDi ambitsioonika ja ühtehoidva meeskonnaga.

ETS NORD AS on Eesti suurim ventilatsioonilahenduste arendaja ja tootja. Oleme tegutsenud 25 aastat ja tänaseks töötab ettevõttes üle 470 inimese. Lisaks Tallinnale on meil filiaalid Soomes, Rootsis ja Dubais. Pikaajalise kogemuse ja usaldusväärsete partnerite abil oleme aluse pannud järjepidevale tootearendusele. Spetsialiseerumine, oskusteave ning kõrge kvaliteet on ka edaspidi meie edu võtmeks. Tänu meile on õhk puhas nii Viru keskuse Toidutänaval, PERHis, Eesti esimeses kahe Michelini tärniga restoranis 180°, Helsinki kunstimuuseumis Ateneum ja ostukeskuses Tripla kui ka mitmetes kõrgelt hinnatud Dubai restoranides.

Suunaga tuleviku poole

Tänu pikaajalisele kogemusele ja usaldusväärsetele partneritele oleme täna juhtiv teerajaja innovaatiliste ventilatsioonilahenduste alal. Meie tegevusi iseloomustab ambitsioonikus, olgu see turuosa kasvu suurendamine Euroopas ja Lähis-Idas või enam kui 8500 täiendava ruutmeetri juurdeehitamine tootmis- ja kontoripinna tarbeks.

Suurepärased töötingimused

Peterburi teel asuv kontor on kaasaegne ja mugav, võttes arvesse just töötajate huve. Samal territooriumil asuvad tootmishooned on varustatud kaasaaegseimate tehnoloogiatega.

Tugev meeskonnavaim

Julgustame ja hindame oma kaastöötajaid – koostöös sünnivad uued ideed ja lahendused. Saad nõu pidada teiste oma ala ekspertidega ja teha koostööd ETS NORDi välismaiste üksustega. Veedame koos aega, esitame üksteisele põnevaid väljakutseid ja korraldame väljasõite. 

KANDIDEERIN

"Meie meeskond koosneb erineva taustaga tegijatest, kes täiendavad üksteist ja kel on omavahel hea klapp. Tiheda töö kõrvalt leiame aega teambuilding üritusteks, olgu selleks sportlikum kanuumatk või toidutegemine.
Tootearendustiimis saad püüelda suurema visiooni suunas ja anda oma selge panuse ettevõtte kasvu."

Hannes Lung, disainijuht

"Juhina on minu eesmärk olla usaldav, kõigiga võrdne ning alati olemas. Seisan oma meeskonnaliikmete selja taga ja toetan neid väljakutsuvates olukordades. 
Arendusmeeskond on nooruslik ja ambitsioonikas grupp andekaid inimesi.
 Tootejuhina oled link müügi- ja arendusmeeskonna vahel suhtled nii oma meeskonna kui ka koostööpartnerite ning klientidega rahvusvahelisel tasandil. 
Olen mentorina toeks Sinu edukal sisseelamisel.
"

Timo Olesk, arendusgrupi juht

Evelin Kuivjõgi
+372 5887 5057
evelin@brandem.ee

KANDIDEERINKANDIDEERIN

Motivatsioonipakett

Korralik väljaõpe ja tugi

Tööstaaži tunnustamine

Sind toetab sisseelamis-programm ja erialased koolitused.

Maksame Sinu töö eest väärilist palka ning toetame Sinu sportimist.

Anname 5, 10 ja 15 tööaasta möödudes tunnustava märgi ja boonuse.

KANDIDEERIN

"Tootejuhina oma tootekategooria arendamine annab minu ettevõtlikule hingele võimaluse saada osa nii tehnilistest kui ärilistest protsessides. Samuti hindan meie tugevat ja mitmekülgset rahvusvahelist tiimi, kellega arendame koos nii personaalseid oskuseid kui ettevõtte tooteportfelli. Sinu kui tootejuhi töö võimaldab eriosade projekteerijatel ja ehitajatel luua parem sisekliima töö- ja kodukeskkonda."

Indrek Valgma, tootejuht

Töö-, pere- ja koolielu tasakaal

Pakume osalist ja paindlikku tööaega ja kodukontori võimalust.

Sind saadab ETS NORDis edu, kui omad tehnilist kõrgharidust KVJ erialal. Tunned ennast kui head suhtlejat, kiiret kohanejat ning suudad võtta vastu otsuseid tooterühmajuhina. Suhtled vabalt eesti ja inglise keeles.

Ainulaadne viis enda loodud toodete testimiseks

Rajasime tootmisesse profiköögi, kus on nii ehitamisel, kui ka sisutamisel kasutusele võetud kaasaegseid tehnoloogiad. Nii saame parimal moel testida enda loodud köögiventilatsiooniseadmeid ja võõrustada partnereid üle maailma. Alates eelmise aasta märtsist valmistuvad meie köögis antud hetke Eesti parimad kokad 2024. aasta kokkade olümpiaks.