TOOTEJUHT

ETS NORD AS-il aitab tootejuhti leida ainulaadne värbamisagentuur Brandem.

 Brandem Baltic OÜ
Copyright © 2022

KAS SOOVID LISAINFOT?

Sinu küsimustele vastab Brandemi värbamiskonsultant.

KANDIDEERI KOHE

Pilt: Marjelle Mattila

Kas oled kogenud kütte-, ventilatsiooni- ja jahutusvaldkonna või automaatika spetsialist, 
kelle silmad paneb särama uute toodete arendamine?

Ühine suurelt mõtleva ning töötajaid väärtustava  ventilatsiooni valdkonna eestvedajaga!

Tootejuhina vastutad oma tooterühmade arendusprotsesside ja tehnilise müügitoe eest. 
Muuhulgas kuuluvad Sinu tööülesannete hulka tooterühma strateegiliste otsuste tegemine, arendusprotsesside algatamine ja nende juhtimine kuni toote turule viimisega.

Liitu ETS NORDi ambitsioonika ja ühtehoidva meeskonnaga.

ETS NORD AS on Eesti suurim ventilatsiooniseadmete ja -tarvikute tootja ja müüja. Tänaseks töötab ettevõttes üle 420 inimese. Kuigi meid on palju, 
on sünergia see, mis innovaatilisi tulemusi toob. Lisaks Tallinnale on meil mitmeid tehaseid nii Soomes kui Rootsis. 

Ambitsioonikad eesmärgid

Tänu pikaajalisele kogemusele ja usaldusväärsetele partneritele oleme täna juhtiv teerajaja innovaatiliste ventilatsioonilahenduste alal. Meie eesmärk on jätkata oma turuosa kasvu Euroopas ja areneda Lähis-Idasse.

Suurepärased töötingimused

Peterburi teel asuv kontor on kaasaegne ja mugav, võttes arvesse just töötajate huve. Samal territooriumil asuvad tootmishooned on varustatud kaasaaegseimate tehnoloogiatega

Tugev meeskonnavaim

Julgustame ja hindame oma kaastöötajaid – koostöös sünnivad uued ideed ja lahendused. Veedame koos aega, esitame üksteisele põnevaid väljakutseid ja korraldame väljasõite.

KANDIDEERIN

"ETS NORDis on iga üks oma valdkonna “kunn” ehk oma pädevuses tipptegija. Saan nõu pidada ja koostööd teha oma ala ekspertidega, mis loob lisandväärtust minu tööle. Töötan tihedalt koos Soome osakonnaga, mis võimaldab mul reisida, näha tööprotsesse teistes suurtes ettevõtetes ja osaleda mahukates projektides."

Arko Akenpärg, tootejuht

"Juhina on minu eesmärk olla usaldav, kõigiga võrdne ning alati olemas. Seisan oma meeskonnaliikmete selja taga ja toetan neid väljakutsuvates olukordades. 
Arendusmeeskond on nooruslik ja ambitsioonikas grupp andekaid inimesi.
 Tootejuhina oled link müügi- ja arendusmeeskonna vahel suhtled nii oma meeskonna kui ka koostööpartnerite ning klientidega rahvusvahelisel tasandil. 
Olen mentorina toeks Sinu edukal sisseelamisel."

Timo Olesk, arendusgrupi juht

Evelin Kuivjõgi
+372 5887 5057
evelin@brandem.ee

KANDIDEERINKANDIDEERIN

Motivatsioonipakett

Korralik väljaõpe ja tugi

Tööstaaži tunnustamine

Sind toetab sisseelamis-programm ja erialased koolitused.

Maksame Sinu töö eest väärilist palka ning toetame Sinu sportimist.

5, 10 ja 15 tööaasta möödudes anname Sulle tunnustava märgi ja lisakompensatsiooni.

KANDIDEERIN

"Minu igapäevatööks on huvitavate, isiklikult arendavate ja silmaringi laiendavate projektidega toimetamine. Saan kombineerida oma erinevad teadmised, et luua midagi uut ja innovaatilist või parendada olemasolevaid tooteid. Minu tootearendustöö kajastub selgelt ettevõtte käibes mitme aasta pärast. Meeskond on väga sünergiline, abivalmis ja suunav – meil on väga lahe koos töötada."

Margus Napp, tootejuht

Töö-, pere- ja koolielu tasakaal

Pakume osalist ja paindlikku tööaega ja kodukontori võimalust.

Sind saadab ETS NORDis edu, kui omad tehnilist kõrgharidust KVJ erialal või eelnevat automaatikaalast kogemust. Tunned ennast kui head suhtlejat, kiiret kohanejat ning suudad võtta vastu otsuseid tooterühmajuhina. Suhtled vabalt eesti, inglise ja soome keeles.

Ainulaadne viis enda loodud toodete testimiseks

Rajasime tootmisesse viimasepeal profiköögi, kus saame testida enda loodud köögiventilatsiooni-seadmeid ja võõrustada kliente nii Eestist kui välismaalt. Alates märtsist käib köögis ettevalmistumine 2024. aasta kokkade olümpiaks.