TOOTMISSÜSTEEMI

SPETSIALIST

ETS NORD AS-il aitab tootmissüsteemi spetsialisti leida ainulaadne tööandja turundus- ja värbamisagentuur Brandem.

SAA OSAKS ÜHTEHOIDVAST JA TOETAVAST MEESKONNAST!

 Brandem Baltic OÜ
Copyright © 2021

KAS SOOVID LISAINFOT?

Sinu küsimustele vastab Brandemi värbamiskonsultant.

KANDIDEERI KOHE

Kui andmete analüüs ja läbi selle tootmis-protsesside arendamine esitab väljakutseid, siis liitu suurelt mõtleva ning töötajate soovidega arvestava rahvusvahelise ettevõttega!

ETS NORDI TOOTMISSÜSTEEMI SPETSIALISTINA

tegeled muuhulgas materjalide ja ressursside planeerimisega, uute marsruuttehnoloogiate väljatöötamisega, toote mudelite haldamisega ja toodete markeerimisega.

Kandideeri tootmissüsteemi spetsialisti positsioonile siin enne 26.09.2021.

ETS NORD AS on Eesti suurim ventilatsiooniseadmete ja -tarvikute tootja ja müüja. Tänaseks töötab ettevõttes üle 420 inimese. Lisaks Tallinnale on meil tehased Soomes, Rootsis ja Taanis. Pikaajalise kogemuse ja usaldusväärsete partnerite abil oleme aluse pannud järjepidevale tootearendusele.

Ambitsioonikad eesmärgid

ETS NORD on Eesti suurim ja Skandinaavia üks juhtivamaid ventilatsiooniseadmete- ja tarvikute tootjatest ja müüjatest. Meie eesmärk on jätkata oma turuosa kasvu Euroopas ning Sinul on võimalus sellest osa saada.

Suurepärane töökeskkond

Peterburi teel asuv kontor on kaasaegne ja mugav, võttes arvesse just töötajate huve. Loomulikult tagame kõik tööks vajalikud kaasaegsed vahendid.

Mitmekülgne meeskond

Investeerime oma töötajatesse ja veedame koos mõnusalt aega. Võimaldame erialaseid koolitusi nii Eestis kui välismaal. Sinu edukat sisseelamist toetab ühtehoidev meeskond

KANDIDEERIN

"Liitusin ETS NORDiga, kuna tööülesanded tundusid väljakutsuvalt põnevad. Tootmissüsteemi spetsialistina saan kaasa rääkida erinevates arendustes ja anda olulise panuse süsteemide parendamisel.
ETS NORD on väga suur ja pidevalt arenev firma, mis annab kindlustunde.

Kaido Värk, tootmissüsteemi spetsialist

"Ootan ETS NORDiga liituma meeskonnamängijat, kes suudab detailselt tootmissüsteemi analüüsimises kaasa mõelda. Oled tehnilise taibuga ja Sulle pakub huvi numbrite maailm. Tootmissüsteemi spetsialistina oled tihedas suhtluses teiste tootmissüsteemi spetsialistide ning tootmisosakonnaga, mistõttu on oluline, hea koostöö- ja koordineerimisoskus."

Amor Sinivee, äriprotsesside arendusjuht

Evelin Kuivjõgi
+372 5887 5057
evelin@brandem.ee

KANDIDEERINKANDIDEERIN

Oled oma uuel ametikohal edukas, kui omad eelnevat töökogemust kas
majandus-, tootmis-, tehnoloogia- või finantsvaldkonnas ning kokkupuudet tootmissüsteemidega. Suhtled heal tasemele eesti keeles ja valdad suhtlustasandil vene ja inglise keelt.

Motivatsioonipakett

Hea väljaõpe ja tugi

Tööstaaži tunnustamine

Sind toetab sisselamisprogramm ja erialased koolitused.

Maksame Sinu töö eest väärilist palka. Toetame sportimist ja pakume toidusoodustust.

5, 10 ja 15 tööaasta möödudes anname Sulle tunnustava märgi ja lisakompensatsiooni.

KANDIDEERIN