VENTILATSIOONI-SEADMETE MÜÜGIJUHT

ETS NORD AS-il aitab ventilatsiooniseadmete müügijuhti leida ainulaadne värbamisagentuur Brandem.

 Brandem Baltic OÜ
Copyright © 2023

Kas soovid lisainfot?

Sinu küsimustele vastab Brandemi värbamiskonsultant.

KANDIDEERIN

Kui oled tehniliselt taiplik ja varasema kogemusega müügijuht, siis arene koos rahvusvahelise ventilatsiooni valdkonna eestvedajaga!

Ventilatsiooniseadmete müügijuhina on Sinu fookuses ventilatsiooniseadmete, õhkkardinate, ventilaatorite, kalorifeeride, kiirgurite ja teiste ETS NORD ASi tootevalikusse kuuluvate toodete projektidesse saamine ja müük. Muuhulgas teed pakkumisi paigaldajatele, külastad kliente, viid läbi tootekoolitusi ja osaled seminaridel. Samuti osutad tehnilist tuge oma kolleegidele ja koostööpartneritele.

Liitu ETS NORDi ambitsioonika ja ühtehoidva meeskonnaga.

ETS NORD AS on Eesti suurim ventilatsioonilahenduste arendaja ja tootja. Oleme tegutsenud üle 25 aasta ja tänaseks töötab ettevõttes üle 470 inimese. Lisaks Tallinnale on meil filiaalid Soomes, Rootsis ja Dubais. Pikaajalise kogemuse ja usaldusväärsete partnerite abil oleme aluse pannud järjepidevale tootearendusele. Spetsialiseerumine, oskusteave ning kõrge kvaliteet on ka edaspidi meie edu võtmeks. Tänu meile on õhk puhas nii KUMUs, Lennusadamas, T1 Tallinnas kui ka Viru keskuse Toidutänaval.

Kiirelt kasvav edukas ettevõte

Tänu pikaajalisele kogemusele ja usaldusväärsetele partneritele oleme täna juhtiv teerajaja innovaatiliste ventilatsioonilahenduste alal. Meie eesmärk on jätkata oma turuosa kasvu Euroopas ja Lähis-Idas. ETS NORDi näol ootab Sind kindel tööandja.

Võimalus anda oma panus

Loome oma töötajatele võimalused pidevaks erialaseks arenguksSaad vabalt toimetada oma tootegrupi piires. Sul on müügijuhina otsene võimalus mõjutada tootearendust.

Tugev meeskonnavaim

Julgustame ja hindame oma kaastöötajaid – koostöös sünnivad uued ideed ja lahendused. Sinu seljatagune on kindlustatud tugeva meeskonna näol. Aitame üksteist ja veedame ka tööväliselt koos aega.

KANDIDEERIN

"Me võtame asju väljakutsena. ETS NORDis saad kujundada oma tulevikku ja ka tooteid, mida müüd. Sisuliselt on Sul võimalus panustada ventilatsiooniseadmete arendusprotsessi.

Tule ja toimeta oma mugavustsoonist väljaspool ja arene koos meiega."

Einari Karm, müügiüksuste juht

"ETS NORDi edu ja pidev rahvusvaheline kasv loob võimalused enesearenguks. Hindan väga siinset sõbralikku ja avatud kollektiivi, paindlikku töökeskkonda ning võimalust töötada kahel päeval nädalas kodukontorist. Juhtkond on toetav ja koostööaldis ning loob võimalused Sinu erialaseks arenguks."

Oliver Kaldre, müügispetsialist

Evelin Kuivjõgi
+372 5887 5057
evelin@brandem.ee

KANDIDEERINKANDIDEERIN

Motivatsioonipakett

Sisseelamine ja tugi

Tööstaaži tunnustamine

Toetame Sind sisseelamisel, võimaldame head töövahendid ja pakume rahvusvahelisi koolitusi.

Pakume ametiautot, spordi-toetust ning Sinu kogemusele väärilist põhi- ja tulemuspalka.

Anname 5, 10 ja 15 tööaasta möödudes tunnustava märgi ja boonuse.

KANDIDEERIN

Töö-, pere- ja koolielu tasakaal

Võimaldame osalist ja paindlikku tööaega ning kodukontori võimalust.

Sind saadab ETS NORDis edu, kui omad eelnevat kogemust ventilatsiooni või muude tehniliste seadmete müümisel ja tehnilist haridust. Sul on hea otsustus- ja vastutusvõime, kiire õppimis- ja analüüsivõime ning hea tehniline taip. Sind iseloomustab usaldusväärsus ja täpsus ning suhtled vabalt eesti ja inglise keeles.

"ETS NORDis on Sul võimalus kujuneda ventilatsiooniala professionaaliks ja luua uusi kontakte. ETS NORD on kindel tööandja, kelle fookuses on maailma turud. Näiteks on suurenenud maht Rootsis ja Norras ning meie tooted on jõudnud isegi Mehhiko LEGO tehasesse. Meie uus 8500 m2 suurune tehas Tallinnas valmib 2024. aasta suvel."

Kaarel Kabin, Eesti müügijuht