Müügiosakonna juht

Fausto Capital AS-il aitab müügiosakonna juhti leida ainulaadne värbamisagentuur Brandem.

Fausto Capitalis ootavad Sind mitmekülgsed eneseteostusvõimalused, tegus kollektiiv ning atraktiivsed hüved.

 Brandem Baltic OÜ
Copyright © 2023

Kas soovid lisainfot?

Kaisa Tamvere
Brandemi värbamiskonsultant

 +372 5382 1475

Kandideeri

Meist

Fausto on Eesti üks suurimaid büroo- ja kaubanduspindade arenduse, üürimise ja haldamisega tegelev ettevõtete grupp. Faustol on pikaajalise eduka ärikinnisvara arendajana oskused, teadmised ja kogemused erinevate projektide elluviimisel ning seda nii arendaja, investori, haldaja kui ka operaatorina. Meie eesmärgiks on arendada parimates asukohtades mugavat kinnisvara, mis ühendab traditsioonilised väärtused parimate tänapäevaste lahendustega.

19

AASTAT KOGEMUST

120 000

M2  ARENDATUD ÄRIKINNISVARA

12

KOGENUD TÖÖTAJAT

Ühine meie kollektiiviga

Kandideerimine on lõppenud!

Kui soovid end teostada eduka kinnisvaraarendaja tiimis, siis kandideeri siin:

kaisa@brandem.ee

Jaanika Aru
haldusjuht

"Fausto Capital omab erinevaid ärikvartaleid ja -hooneid. Meie peamine fookus on uudsel ärikvartalil Fahle Park. Tegemist on moodsa ärilinnakuga, kus leiab kaasaegsete büroode kõrval koha restoranid, meelelahutusasutused, spordiklubid ja palju muud."

Kandideerimise lõpuni on jäänud

Sinu töö müügi-osakonna juhina

seisneb Fausto Capitali 3-liikmelise müügi- ja turundusmeeskonna juhtimises ning uute üürnike leidmises uutesse ja olemasolevatesse hoonetesse. Teed tihedalt koostööd maakleritega, oled kaasatud ürituskorraldusse ja turundustegevustesse. 

Ambitsioonikad projektid ja plaanid

Meie portfelli kuuluvad suuremahulised ja põnevad projektid, mis on saavutanud mitmeid auhindu. Üks meie viimase aja suuremaid arendusi on 122 000 m² üüripinnaga ärikvartal Fahle Park kesklinna vahetus läheduses ja 17-korruseline Maakri HUB kesklinnas.

Köitev töö kinnisvara-valdkonnas

Fausto Capital on tulevikule ja arengule orienteeritud. Meie eesmärk on oma kinnisvaraportfelli kasvatamine ja suurepäraste üüritingimuste loomine. Müügiosakonna juhina saad üheskoos meie kokkuhoidva meeskonnaga ellu viia ambitsioonikaid ja tulemuslikke ideid. Meie juures saad põneva eneseteostus-võimaluse, hea kogemuse ja motiveeriva palga.  

Meie juures käib töö ja vile käsikäes. Töötame sihikindlalt suurte eesmärkide suunas, kuid leiame hetki ka mõnusalt koos aja maha võtmiseks. Näiteks oleme käinud lõõgastumas Pärnu spaas, meeleolukal ATV retkel ja suvitamas turismitalus. Väärtustame avatud suhtlust, häid meeskonnasiseseid suhteid ja paindlikku töökultuuri.

Kokkuhoidvalt väike ja teo-tahteline kollektiiv

Einar Niin
müügi- ja turundusdirektor

“Mind köidab oma töö juures eelkõige suuremahulised ja ennast arendavad projektid, ambitsioonikad tulevikuplaanid ja tihe ning hästi toimiv koostöö vahva meeskonnaga. Faustos saad kujundada linnaruumi ja Sinu tööst jääb maha väga selge märk.”

00 päeva  00 tundi  00 minutit  00 sekundit

Kandideeri

Fausto Capital AS

Kandideeri
KandideeriKandideeri

See töö on just Sulle loodud, kui omad varasemat kogemust müügivaldkonnas, kinnisvaras ja tiimijuhtimises. Oled kõrge pingetaluvusega suurepärane suhtleja ja meeskonna edasiviija.

Kandideeri

Epp-Kirke Küttis
Brandemi värbamisassistent

 +372 5556 3449

eppkirke@brandem.ee