FINANTSJUHT, 
ÜHINE BETOONILE PÜHENDUNUD MEESKONNAGA!

Frammil aitab finantsjuhti leida ainulaadne tööandja turundus- ja värbamisagentuur Brandem.

 Brandem Baltic OÜ
Copyright © 2021

KAS SOOVID LISAINFOT?

Sinu küsimustele vastab Brandemi värbamiskonsultant Evelin Kuivjõgi.

+372 5887 5057

TULE JA TEE FRAMMIS KÕVA KARJÄÄRI!

Kandideeri Frammi finantsjuhi positsioonile siin enne 02.07.2021

evelin@brandem.ee

Kui ka Sind vaimustab betoon, siis tule ja juhi Frammi finantsosakonda. Sind ootavad põnevad väljakutsed, võimalus panna ennast proovile ning uutele tegudele inspireeriv juhtkond ja tiim.

SINA KUI FINANTSJUHT

LOE LÄHEMALT

Pidev areng

Teed koostööd äärmiselt nutikate ja professionaalsete töötajatega raamatupidamisosakonnast ja tulihingeliste betoonifännidega juhtkonnast.

Juhid Frammi finantsosakonda ja planeerid olemasolevate vahendite oskuslikku kasutamist. Muuhulgas juhid investeeringuid, tegeled tootmistegevuse seirega, juhid ERPPi arendust ning koostad aruandeid. Oled aktiivne liige arendusprotsessides.

Nagu ka "Fram" norra ja rootsi keeles viitab, oleme pidevalt muutumises. Me peame arenema, et edasi liikuda ja olla edukad.

Usaldusväärne valdkonna eestvedaja

Framm on 1990. a. asutatud Eesti suurim betoontoodete valmistaja, mis annab meile võimaluse areneda ja kujundada kogu Eesti betooniturgu.

Soov muuta maailma paremaks

Frammis loome paremat homset kasutades väärikat ja kestvat materjali ja samal ajal oma mõju loodusele järjest vähendades.

"Meie tiim on suuresti ühtseks pereks kasvanud. Me liidame kõik oma töötajad täieõiguslikeks Frammi liikmeteks, kõik on võrdselt väärtustatud ja ettevõttes toimuvasse kaasatud."

Eneli, frammistaja

SINU TULEVASED KOLLEEGID JAGAVAD

"Ma näen, kuulen ja tunnetan iga päev, kuidas juht seab tublisid töötajaid alati kõigest muust ettepoole - väärtustades, hoolides ja tunnustades. Saad anda oma panuse ja kaasa rääkida tulevastes digiarendustes."

Kati, pearaamatupidaja

"Minu juhtimisstiil põhineb inimeste heaolul ja selle kaudu väärtuse loomisel, nii Frammis, kui nende isiklikes eludes. Ma usun inimestesse ja ma soovin, et nad pürgiks kõrgemale ja kaugemale. Soovin neid kannustada ja aitan avastada uusi horisonte."

Rasmus, juhatuse liige

MIKS TULLA FRAMMI TÖÖLE?

KANDIDEERIKANDIDEERI

KAS TUNNED END ÄRA?

Omad varasemat finantsjuhtimise kogemust ning oled uuendusmeelne ja hea juhtimisoskusega meeskonnamängija. Sind sütitab betoonivaldkond ja uute lahenduste leidmine ning protsesside arendamine. Eelnev juhtimiskogemus suurest tootmisettevõttest tuleb kasuks. 

Sinu tugevuseks on Excel ning programmide SAP ja Navison tundmine tuleb kasuks. Valdad väga heal tasemel eesti ja inglise keelt.

KANDIDEERI

Põnevad väljakutsed

Sul on võimalus panna ennast igapäevaselt proovile, õppida uusi asju ja areneda üheskoos Frammiga. Siin ei hakka kunagi igav!

Pühendunud meeskond

Toetame ja tunnustame oma töötajaid ning märkame nende panust. Meie meeskond on avatud ja aitab Sul edukalt Frammi sisse elada.

Vabadus panustada

Sul on võimalus algatada digiarendusi ning panustada paberivaba Frammi tulevikku. Oled tegevjuhi parem käsi ning saad erinevate protsesside loomises kaasa rääkida

KANDIDEERI