Brandem Baltic OÜ
Copyright © 2022

Kas äratasime Sinus huvi?

Küsimuste korral võta ühendust ainulaadse värbamisagentuuri Brandem värbamiskonsultandi Inge-Helenega.

 +372 5866 0306

helene@brandem.ee

Oleme oma ala eksperdid

Töötad koos 9-liikmelise ambitsioonika oma ala ekspertidest koosneva rahvusvahelise meeskonnaga. Sinu igapäevatöö hõlmab tihedat koostööd PR ja turunduspartneritega.

Toetame initsiatiivikust

Olles üks esimesi liikmeid kiirelt kasvavast meeskonnast, on Sul palju iseseisvust, valikuvabadust ja vastutust oma töös. Isiklik ja professionaalne areng on garanteeritud.

Parandame koos maailma

Gelatexi meeskond annab oma panuse, et muuta inimeste elu jätkusuutlikumaks kogu maailmas – alates tõhusamast haavaravist kuni keskkonda säästva laborilihani.

Arendame midagi ainulaadset

Oma patenteeritud nanokiudude tootmistehnoloogia arendasime 2017. aastal nahasarnase tekstiili tootmiseks ja täna võimaldab meie tehnoloogia tuua turule uusi elumuutvaid tooteid meditsiinist toidutööstuseni.

Turunduse ja kommunikatsiooni projektijuht

Kandideeri

Oled proaktiivne eestvedaja, kes soovib koos spetsialistidest tiimiga maailma muuta? Ühine ainulaadse materjalitehnoloogia start-up'iga!

„Siin puudub mikromanageerimine –juhtkond võimaldab iseseisvust ja Sul on võimalus täita tööülesandeid vastavalt oma isiksusele. Samuti köidab mind see, et Gelatexis saan teha koostööd niivõrd erinevate valdkondadega. Kuigi ees ootab palju ebaselgust, tegutseme ühtse tiimina suure eesmärgi nimel.

Athanasios Garoufas
äriarenduse juht

Kandideerimistähtaeg Gelatexi turunduse ja kommunikatsiooni projektijuhi ametikohale on 13.03.2022.

Gelatex Technologies on Tallinnas paiknev ainulaadne materjalitehnoloogia idufirma, mis tegutseb nanokiudude valdkonnas. Meie nanokiud leiavad rakendust näiteks haavaravis, filtratsioonis, energiasalvestuses, kosmeetikas ja laborilihas.

Gelatexi turunduse ja kommunikatsiooni projektijuhina planeerid ja juhid turundusprojekte ning suhtled erinevate osapooltega. Muuhulgas lood turundus- ja müügimaterjale, suhtled uute ja olemasolevate koostööpartneritega, täiendad kodulehte, toimetad digireklaamide seadistamisega ning haldad sotsiaalmeedia kanaleid.

Kandideeri

Kas tunned end ära?

Kandideeri

Oled proaktiivne ja loominguline algataja?

"Tegeleme niivõrd teistmoodi asjaga. Meie plaan on kasvada maailmas üheks juhtivaks ettevõtteks nanokiudude valdkonnas. Meil on rakendusi haavaravist kuni laborilihani. Valdkondade mitmekesisus ja tipptegijatest kliendid muudavad töö põnevaks."

Mari-Ann Meigo Fonseca
kaasasutaja ja operatiivjuht

“Väärtustame iga tiimiliikme eripära ning märkame individuaalseid tugevusi. Ootame tiimi inimest, kes tahab kujundada paremat tulevikku, luua seda, mida varem materjali-tehnoloogias ei ole tehtud ning kes tunneks sellist põnevust, nagu meie igapäevaselt tunneme.“

Märt-Erik Martens
kaasasutaja ja tegevjuht

Kandideeri

Sinu tugevusteks on imetlusväärne planeerimis-, organiseerimis- ja suhtlemisoskus?

Omad (erialast) kõrgharidust?

Oled varasemalt töötanud sarnasel positsioonil ja omad head ülevaadet turunduse ja kommunikatsiooni parimatest praktikatest?

Sinu eesti ja inglise keel on nii kõnes kui kirjas väga heal tasemel?

Muudame üheskoos maailma!