MÜÜGIOSAKONNA JUHT,

tule ja kujunda Harmeti edulugu!

OÜ Harmetil aitab müügiosakonna juhti leida ainulaadne tööandja turundus- ja värbamisagentuur Brandem.

Miks töötada Harmetis?

Harmeti müügiosakonna juhina

juhid Harmeti müügimeeskonda ja koordineerid 8 välisriigi müügiagendi tööd. Sead strateegilisi müügieesmärke ja koostad ning viid ellu müügiplaane ja analüüsid uusi turuvõimalusi. Sinu fookuses on muuhulgas müügisüsteemide ja -protsesside uuendamine, kliendisuhete arendamine ja rahvusvaheliste müügiprojektide koordineerimine.

Haara võimalusest saada rahvusvahelise ettevõtte müügiosakonna juhiks

See on Sinu võimalus juhtida Baltimaade suurima 
moodulmajade tootja müügimeeskonda, arendada 
müügiprotsesse ning tegeleda ekspordiga. Sinu ideede teostamisel on toeks innustav juhtkond ja särasilmne meeskond.

Eesti kapitalil põhinev
 ettevõte

Sind saadab Harmetis edu, kui omad varasemat meeskonna- ja müügiprotsesside juhtimise kogemust tehnilises valdkonnas. Omad teadmisi ehitus- ja tootmisalast ning omad tehnilist kõrgharidust. Sinu kui iseseisva ja initsiatiivika müügiosakonna juhi jaoks on uute ideede genereerimine sama lihtne kui nende elluviimine. Lisaks eesti keelele valdad ka inglise keelt väga heal tasemel.

 Brandem Baltic OÜ
Copyright © 2020

Kas tekkis küsimusi?

Sinu küsimustele vastab Brandemi värbamiskonsultant Minna-Maria Lõbus.

+372 5887 5057

minna@brandem.ee

Sporditoetus ja täht-päevade tähistamine

Ambitsioonikas ja ekspordile suunatud

Teotahteline "sära silmis" meeskond

Korralik töötasu ja boonused

Uus ja modernne kontor eemal ummikutest

KANDIDEERIKANDIDEERI

“Oleme jõudsalt iga aastaga kasvanud ja meie edasised eesmärgid on ambitsioonikad. Müügiosakonna juhina omad olulist rolli Harmeti edu kujundamisel ja eesmärkide saavutamisel.

Juhina olen avatud uutele ideedele, ettepanekutele ja arendustele. 
Usaldan Sinu teadmisi ja kogemust ning annan Sulle vabaduse tegutseda.

Alo Tamm, tegevjuht

KANDIDEERI KOHEKANDIDEERI

“Harmetis on mitmeid võimalusi eneseteostamiseks, kaasarääkimiseks ning protsesside kujundamiseks. Juhid innustavad uute ideede väljakäimist ja nende elluviimist ning väljakutsetest puudust ei tule.
Läbi personaalse sisseelamisprogrammi ja personaliosakonna toetuse kindlustame Sinu eduka sulandumise Harmeti meeskonda.

Maret Pulk, personalijuht

Harmet on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis on alates algusaastatest näinud stabiilset kasvu. Meie 2019. aasta käive oli 85 miljonit eurot ja meie edasised plaanid on sama ambitsioonikad.

Me toodame moodulehitisi, majaelemente, ehitussoojakuid ja erinevaid metallkonstruktsioone. Pakume oma klientidele terviklahendust – alustame projekteerimisest ja lõpetame hoonete paigaldamisega.

Kasvule orienteeritud kodumaine ettevõte

Töötame ühtse meeskonnana, mille iga liige on äärmiselt oluline

Oleme vastutustundlik tootmisettevõte, kus väärtustame oma töötajaid, nende väljaõpet ja isiklikku arengut. Rõõmustame koos ettevõtte edu üle ja toetame üksteist, kui on käsil mõni keerukam projekt. Veedame koos meeskonnaga lõbusalt aega, olgu selleks ühismatk, spordiüritus, suvepäevad või jõulupidu. Samuti panustame oma ökoloogilise jalajälje vähendamisesse ja käime koos puid istutamas.

Mis ettevõte on Harmet?

OÜ Harmet on 1997. aastal asutatud Baltimaade suurim
moodulmajade ja -elementide tootja.
Ekspordime enam kui 
95% oma toodangust Skandinaaviasse. Harmetis töötab täna üle 800 töötaja. Meil on viis tehast – Tallinnas, Pärnus, Tutermaal, Lieksa Soomes ja meie suurim ja uusim Kumnas, Keila külje all. Meie kontor asub Puusepa tee 4, Kumna.

KANDIDEERI