TOOTMISJUHT

Kas soovid saada lisainfot?

KANDIDEERI KOHE

Liitu Baltikumis ainulaadse International Aluminium Casting Tartu AS meeskonnaga, kus Sind ootab ees võimalus vastutada kogu tootmise eest ning osaleda suuremates protsessides seoses uue tootmishoone laiendusega.

Tootmisjuhina tagad koos oma meeskonnaga tootmise võimalikult efektiivse toimimise ning õigeaegsed tarned klientidele. Lisaks on Sul oluline roll ettevõtte finantsiliste eesmärkide saavutamisel koostöös tegevjuhiga.

Oleme pika ajalooga stabiilne ettevõte, asutatud 1922. aastal Rootsis. Meil on pikk kogemus ning oleme turul tugevalt positsioneeritud. Eestis oleme tegutsenud juba 20 aastat.

Pika ajalooga stabiilne ettevõte

Ainulaadne Baltikumis

Oleme uhked, et meie näol on tegemist Baltikumis ainulaadse ettevõttega. Meie erilisus tuleneb sellest, et siin piirkonnas pole kedagi teist, kes suudaks pakkuda kokillvalutoodete tootmist sellises mahus nagu meie.

Tugev meeskond

Meie meeskond koosneb 77 kogenud spetsialistist. Meil on soe ja sõbralik kollektiiv ning tugev meeskond, mis innustab meie töötajaid kasvama ja jääma ettevõttesse.

KANDIDEERINKANDIDEERIN

Motivatsioonipakett

Korralik väljaõpe

Arenguvõimalus

Pakume Sulle sujuvat sisseelamist uude rolli. Sind jääb ettevõtte siseselt toetama eelmine tootmisjuht.

Pakume Sulle väärilist töötasu ning spordikompensatsiooni 400 eurot aastas.

Pakume Sulle võimalust ettevõtte siseselt edasi areneda ning võtta vastu uusi rolle.

Koolitused

Hindame töötajate arengut ning pakume koolitusvõimalusi ja sertifikaate.

Mugav asukoht Tartu linnas

Meil on suurepärane asukoht Tartu linnas, aadressil Vaksali 61, mis teeb meile ligipääsu mugavaks nii klientidele kui ka töötajatele.

Seoses IAC Tartu tootmishoone laiendamisega on vaja muuta ettevõtte struktuuri ning tugevdada meeskonda, et olla valmis hoone valmides koheselt uute klientidega uusi projekte tootmisesse juurutada. Astudes tootmisjuhi rolli, on Sul võimalik koheselt uue tootmishoone, uute investeeringute ja tehnoloogiate osas kaasa rääkida ning protsesse oma käe järgi kujundada.

Mida räägivad Sinu tulevased töökaaslased?

International Aluminium Casting AS on Rootsi päritolu ettevõte. Meie tegevusvaldkonnaks on veoauto- ja rasketehnika tööstuse jaoks alumiiniumkomponentide tootmine. Enamuse toodangust ekspordime peamiselt Rootsi, kuid ka teistesse maailma riikidesse, näiteks Prantsusmaale ja Brasiiliasse. Lisaks sellele täidame ISO 9001:2015 ja IATF 16949:2016 standardite nõudeid ning jälgime 5S liini põhimõtteid.

KANDIDEERIN

Sobid meile hästi, kui oskad eesti ja inglise keelt, oled süsteemne ja analüütiline, omad varasemat juhtimise kogemust (soovituslikult metallitööstuses), kõrgharidust tehnilisel erialal ning julged võtta vastutust.

Millega saad tegeleda tootmisjuhi rollis?

Kandideeri IAC Tartu AS tootmisjuhiks!

Evelin Kuivjõgi
Brandemi vanem värbamiskonsultant
+372 515 1749
evelin@brandem.ee

Epp-Kirke Küttis
Brandemi värbamisassistent
+372 5556 3449
eppkirke@brandem.ee

IAC Tartu AS-il aitab tootmisjuhi leida värbamisagentuur Brandem.
Brandem Baltic OÜ © 2023

"Hindan siin töötamise puhul seda, et ettevõte väärtustab töötajate isiklikku arengut ning töö pakub arengupotentsiaali. Alustasin kvaliteeditehnikuna ning 5 aastaga olen liikunud tegevjuhi rolli. Olen Sulle tootmisjuhi rollis toeks ning aitan Sul sujuvalt sisse elada."

Rauno Raja, tegevjuht

"Meie meeskond on sõbralik ning mitmed meie inimestest on olnud ettevõttes üle 10 aasta. Minu siinolemist motiveerib pidev areng ning suurte klientide tellimuste täitmine. Uute sertifikaatide taotlemine on äärmiselt oluline ja arendav töö. Koos tehasejuhiga vastutan ettevõttes selle eest, et suudaksime taotleda uusi sertifikaate."

Boriss Mahrov, kvaliteedi- ja mõõtetehnik