MEISTER,

InfraRoad otsib oma meeskonda töödejuhatajat. Loe siit lähemalt. 

Kas tekkis küsimusi?

Võta julgelt ühendust Brandemi värbamiskonsultandiga

Mis ettevõte on InfraRoad?

InfraRoad on 2011. aastal asutatud teedeehitusettevõte. Meie pakutavate teenuste hulka kuuluvad asfalteerimistööd, teede ja platside ehitus, pinnasetööd, kivitööd, haljastustööd ja lumekoristus. Kokku töötab meil pea 20 töötajat ning meie kontor asub Ülemiste Citys.

Sind ootavad mitmekülgsed projektid stabiilselt kasvavas teedeehitusettevõttes, nädalane lisapuhkus Jaanipäeval ning kokkuhoidev meeskond. 

Oleme üheksa kiire, kuid põneva tegutsemisaasta jooksul leidnud oma kindla positsiooni turul. Kasvame stabiilselt ning 2019. aasta müügikäive oli üle 5 miljoni euro.

Kandideerimise tähtaeg 31.01.2021  

Töö ja vaba aja tasakaal

Kokkuhoidev seltskond

Töökoormus InfraRoadis on aeg-ajalt suur ja väljakutsuv. Lähtume põhimõttest, et nädalavahetusel me tööd ei tee, võimaldame suvel lisapuhkust ja vajadusel paindlikku töökorraldust.

Meil on nooruslik ja kokkuhoidev meeskond, kellega koos veedame tihti aega - käime karti sõitmas, Rally Estoniat vaatamas või saunas. Tähistame koos suurte eesmärkide saavutamist.

KANDIDEERIN KOHE

Turul positsiooni leidnud ettevõte

KANDIDEERIN KOHE

InfraRoadi teedeehituse meistrina 

on Sinu peamiseks rolliks objektil ehitustööde juhtimine, peatöövõtt, ehitustööliste koordineerimine ja vajaliku täitedokumentatsiooni täitmine. Tagad tööde kvaliteedi ja tähtaegse objektide valmimise.


Sinu edu uuel tööl tagab varasem teedeehitusvaldkonna töökogemus ja soovitavalt tehniline kesk- või kõrgharidus. Vene keele oskus tuleb kasuks.

Sinu tulevased kolleegid räägivad 

Priit Viira

tegevjuht

“Oled oma töös edukas, kui Sa oled avatud meeskonnamängija, kes teeb oma tööd pühendunult. Julge pealehakkamine aitab Sul oma uuel tööl õnnestuda. Ära karda uusi ja keerukaid olukordi - meie kogenud objektijuhid on Sulle vajadusel alati toeks. Juhina olen konkreetne ning annan Sulle piisavalt vabadust oma tööülesannete edukaks täitmiseks."

KANDIDEERIN KOHE

Marko Ehrlich

objektijuht

“Liitusin InfraRoadiga kolm aastat tagasi ning objektijuht võttis mind koheselt nö. oma tiiva alla ja aitas mul ettevõttesse kiiresti sisse elada.

Üks põhjustest, miks mulle meeldib InfraRoadis, on siinne hea töökeskkond ja mõnus kollektiiv - korraldame koos erinevaid üritusi ja koosviibimisi. Näiteks hiljuti käisime maasturitega metsas sõitmas ning reisil Los Angelesis.”

Individuaalne motivatsiooni-pakett ja tööauto

Lisapuhkus ja vabad nädalavahetused

Mõnus kontor Tallinnas Ülemiste Citys 

KANDIDEERIN KOHE

Liisi Niisuke 
+372 5633 5300
liisi@brandem.ee

InfraRoadil aitab meistrit leida ainulaadne tööandja turundus- ja värbamisagentuur Brandem.

 Brandem Baltic OÜ
Copyright © 2020

tule meie meeskonda!