OBJEKTIJUHT,

InfraRoad otsib oma meeskonda töödejuhatajat. Loe siit lähemalt.

Kas tekkis küsimusi?

Võta julgelt ühendust Brandemi värbamiskonsultandiga

Mis ettevõte on InfraRoad?

InfraRoad on 2011. aastal asutatud teedeehitusettevõte. Meie pakutavate teenuste hulka kuuluvad asfalteerimistööd, teede ja platside ehitus, pinnasetööd, kivitööd, haljastustööd ja lumekoristus. Kokku töötab meil pea 20 töötajat ning meie kontor asub Ülemiste Citys.

Sind ootavad väljakutsuvad projektid 
s
tabiilselt kasvavas teedeehitusettevõttes, töö ja eraelu tasakaal, nädalane lisapuhkus jaanipäeval ja tõeliselt ühtne kollektiiv. 

Oleme üle kümne kiire, kuid põneva tegutsemisaasta jooksul leidnud oma kindla positsiooni turul ja saavutanud usaldusväärse koostööpartneri maine. Kasvame stabiilselt ning 2021. aasta müügikäive oli üle 10 miljoni euro.

Kandideerimise tähtaeg 18.05.2022  

Töö ja vaba aja tasakaal

Ühtehoidev seltskond 

Töökoormus InfraRoadis on aeg-ajalt suur ja väljakutsuv. Lähtume põhimõttest, et nädalavahetusel me tööd ei tee, võimaldame suvel 7-päevast lisapuhkust ja vajadusel paindlikku töökorraldust.

Meie nooruslikku meeskonda iseloomustab avatud suhtlus - juhtkond kaasab töötajaid, võtab Sinu ideid kuulda ja panustab pidevasse tagasisidestamisesse. Veedame lahedalt koos aega, alates kardisõidust kuni Egiptuse preemiareisini.

KANDIDEERIN

Turul positsiooni leidnud ettevõte

KANDIDEERIN

InfraRoadi objektijuhina korraldad ja juhid ehitustööde teostamist ehitusobjektidel. Samuti leiad alltöövõtjad, arvestad ehitusmaterjalide mahtu sisseostu jaoks, tagad tööohutuse objektil, suhtled erinevate osapooltega ja haldad ehitustööde dokumentatsiooni.

Sinu edu objektijuhi ametikohal tagab varasem töökogemus töödejuhataja või objektijuhina ning tehniline kesk- või kõrgharidus. Vene ja inglise keele oskus tuleb kasuks.

Sinu tulevased kolleegid räägivad 

Madis Kuurmann

projektijuht

Olin varasemalt teedeehituse raames InfraRoadiga koostööd teinud, nende töö jättis mulle väga hea mulje ja seetõttu otsustasin 6 aastat tagasi nende tiimiga liituda. Üheteistkümne tegutsemisaastaga on ettevõte teinud suure arengu - tööprotsessid ja struktuur on paigas, panustame tagasisidestamisesse ja kiiresse infovahetusse ning liigume süsteemselt seatud eesmärkide poole."

KANDIDEERIN

Marko Ehrlich

objektijuht

“Liitusin InfraRoadiga viis aastat tagasi ning töödejuhataja võttis mind koheselt nö. oma tiiva alla ja aitas mul ettevõttesse kiiresti sisse elada. Üks põhjustest, miks mulle meeldib InfraRoadis, on siinne hea töökeskkond ja mõnus kollektiiv - korraldame koos erinevaid üritusi ja koosviibimisi. Meie juures on areng ning tugevad teadmised garanteeritud."

Individuaalne motivatsiooni-pakett ja tööauto

Lisapuhkus ja vabad nädalavahetused

Mõnus kontor Tallinnas Ülemiste Citys

KANDIDEERI

Evelin Kuivjõgi 
+372 5887 5057
evelin@brandem.ee

InfraRoadil aitab objektijuhti leida ainulaadne värbamisagentuur Brandem.

 Brandem Baltic OÜ
Copyright © 2022

anna oma panus Eesti teedeehituses!

"Kui Sa liitud meie meeskonnaga ja tunned, et oled mingis aspektis nõrk, siis aitame sellest nõrkusest arendada Sinu tugevuse. Meie meeskond on justkui tugiüksus, mida juhtkond tõeliselt hoiab. Julgustame Sind vaatama teedeehitust teise pilguga ja soosime uusi ideid, et need koos läbi töötada ja üheskoos kasvada!"

Tomek Süld

tegevjuht

Veedad poole oma tööajast objektil ning poole arvuti taga kontoris, maal või kasvõi rannas.