TÖÖDEJUHATAJA,

Kas tekkis küsimusi?

Võta julgelt ühendust Brandemi värbamiskonsultandiga

Mis ettevõte on InfraRoad?

InfraRoad on 2011. aastal asutatud teedeehitusettevõte. Meie pakutavate teenuste hulka kuuluvad asfalteerimistööd, teede ja platside ehitus, pinnasetööd, kivitööd, haljastustööd ja lumekoristus. Kokku töötab meil pea 20 töötajat ning meie kontor asub Ülemiste Citys.

Sind ootavad väljakutsuvad projektid 
stabiilselt kasvavas teedeehitusettevõttes, töö ja eraelu tasakaal, nädalane lisapuhkus jaanipäeval ja hubane kontor Ülemiste Citys.

Oleme üle kümne kiire, kuid põneva tegutsemisaasta jooksul leidnud oma kindla positsiooni turul ja saavutanud usaldusväärse koostööpartneri maine. Kasvame stabiilselt ning 2021. aasta müügikäive oli üle 10 miljoni euro.

Kandideerimise tähtaeg 24.05.2023  

Töö ja vaba aja tasakaal

Ühtehoidev seltskond 

Töökoormus InfraRoadis on aeg-ajalt suur ja väljakutsuv. Lähtume põhimõttest, et nädalavahetusel me tööd ei tee, võimaldame suvel 7-päevast lisapuhkust ja vajadusel paindlikku töökorraldust.

Meie nooruslikku meeskonda iseloomustab avatud suhtlus - juhtkond kaasab töötajaid, võtab Sinu ideid kuulda ja panustab pidevasse tagasisidestamisesse. Veedame lahedalt koos aega, alates kardisõidust kuni Egiptuse preemiareisini.

KANDIDEERIN

Turul positsiooni leidnud ettevõte

KANDIDEERIN

InfraRoadi töödejuhatajana

tunned täielikult projektidega seonduvat tehnilist dokumentatsiooni ning vastutad tavaliselt ühe objekti eest. Samuti kogu peatöövõtu protsessi koordineerimine. Lisaks koostad projektide plaane, ajagraafikuid ja aruandlusi ning jälgid ja kontrollid igapäevaselt nende täitmist. Vajadusel asendad meistrit objektil.

Sinu edu uuel tööl tagab varasem teedeehitusvaldkonna meistri või töödejuhataja töökogemus ja tehniline kesk- või kõrgharidus. Vene ja inglise keele oskus tuleb kasuks.

Sinu tulevased kolleegid räägivad 

Tomek Süld

tegevjuht

"Kui Sa liitud meie meeskonnaga ja tunned, et oled mingis aspektis nõrk, siis aitame sellest nõrkusest arendada Sinu tugevuse. Meie meeskond on justkui tugiüksus, mida juhtkond tõeliselt hoiabJulgustame Sind vaatama teedeehitust teise pilguga ja soosime uusi ideid, et need koos läbi töötada ja üheskoos kasvada!"

KANDIDEERIN

Madis Kuurmann

projektijuht

“Olin varasemalt teedeehituse raames InfraRoadiga koostööd teinud, nende töö jättis mulle väga hea mulje ja seetõttu otsustasin 6 aastat tagasi nende tiimiga liituda. Üheteistkümne tegutsemis-aastaga on ettevõte teinud suure arengu - tööprotsessid ja struktuur on paigas, panustame tagasisidestamisesse ja kiiresse infovahetusse ning liigume süsteemselt seatud eesmärkide poole."

Individuaalne motivatsiooni-pakett ja tööauto

Lisapuhkus ja vabad nädalavahetused

Mõnus kontor Tallinnas Ülemiste Citys

KANDIDEERI

Liisi Niisuke 
+372 5633 5300
liisi@brandem.ee

InfraRoadil aitab töödejuhatajat leida ainulaadne värbamisagentuur Brandem.

 Brandem Baltic OÜ
Copyright © 2023

vali tee InfraRoadi!