Loome üheskoos tuleviku elukeskkonda!

 Brandem Baltic OÜ
Copyright © 2022

Projekteerimisbüroo K-Projekt AS omab üle 30 aasta kogemust ehitusprojektide projektijuhtimise vallas, projektide kooskõlastamisel ja ehituslubade hankimisel. Püüdleme selle poole, et meie projektlahendused oleksid keskkonnasäästlikud ja parandaksid meie kõigi elukvaliteeti. Meie Tallinna linna südames asuvas kontoris (Ahtri tn 6a) ootab Sind lahkelt enam kui 50 oma ala tegijast kolleegi.

Õpime ja areneme tiimina

Panustame enesetäiendamisesse, investeerime koolitustesse ja õpime tiimiga pidevalt midagi uut - eelmisel aastal tegi veerand meie tiimist väikelaeva kapteni lube ja sel aastal teeb osa meist mootorratta lube.

Võimaldame Sul kujundada oma tööd

Kuulame Sinu soove ja kaasame Sind projektidesse, milles oled parim ja mis pakuvad Sulle huvi. Sinu sujuvat sisseelamist toetab mentor ja oleme vastutulelikud töökorralduse osas.

Väärtustame inimeste eraelu

Meile on oluline iga meie töötaja. Toimetame 3x8 süsteemi järgi: 8 tundi und, 8 tundi tööd ja 8 tundi vaba aega. Jälgime, et töökoormused jaguneksid ühtlaselt ja austame oma töötajate töövälist aega.

„Olen inimeste inimene. Usun, et keegi pole kellestki tähtsam ega üle – kõik töötajad on võrdselt olulised. Minu kontori uks on alati avatud. Liitud 5-liikmelise ekspert-tiimiga, kellega loote olulisi parke, väljakuid, promenaade, uusarendusi jms.

Siim Rõõmus, tegevjuht

Milline on Sinu igapäev?

√  Koostad väga silmapaistvaid maastikuarhitektuurseid projekte avalikele haljasaladele, parkidele ja planeeringutele
√  Moodustad dendroloogilisi hinnanguid
√  Lood detailplaneeringu jooniseid
√  Juhid erialaseid projekte

Kandideeri K-projekti vahvasse meeskonda siin enne 17.06.2022.

„Projektid on eriilmelised ja enamasti suure mastaabiga. Ühed toredaimad on olnud kindla kontseptsiooniga Hipodroomi projekt, kus jäi ruumi ka loomingulisusele ja rohke taustmaterjaliga Putukaväila projekt, kuhu oli kogukond kaasatud.

Birgit Pukk, projektijuht/ maastikuarhitekt

„Tulen igal hommikul tööle sära silmis. Meie hubases kontoris valitseb ülimõnus ja sõbralik õhkkond. Isegi kui vahel on raske, siis töökaaslased on toeks. Tööpäeva keskel pakub vaheldust minigolf, pingpong või kaardimäng.”

Priit Põltsama, projektijuht

Maastikuarhitekt,

kujundame koos tuleviku elukeskkonda!

Soovid maastikuarhitektuuri vallas midagi suurt korda saata? Liitu spetsialistide meeskonnaga, kus väärtustatakse töö ja eraelu tasakaalu ning võimaldatakse Sul valida omale meelepäraseid projekte.

KANDIDEERI
KANDIDEERI

Milline oled Sina?

√  Sul on põues erialane kõrgharidus ja soovituslikult kutsetunnistus
√  Sinu teadmistepagasisse kuulub AutoCADi ja 3D modelleerimise programmide kasutusoskus ning projekti dokumentatsiooni koostamise võimekus
√  Oled loov ja analüüsiv meeskonnamängija, kel on tahe lüüa laineid maastikuarhitektuuri valdkonnas
√  Tunned end mugavalt nii eesti kui inglise keeles suheldes

Kodukontori ja paindliku tööaja võimalus

Spordi- ja tervisetoetus

Avar ja hubane kontor otse linna südames

Tihe koostöö rahvusvaheliste arhitektidega

KANDIDEERIKANDIDEERI

Äge meeskond ja põnev seltsielu

Huvitavad ja väljakutsuvad projektid 

Sinu küsimustele vastab värbamisagentuuri Brandem värbamiskonsultant Margaret Idasaar.

+372 515 1749

margaret@brandem.ee