Loome üheskoos tuleviku elukeskkonda!

 Brandem Baltic OÜ
Copyright © 2023

Projekteerimisbüroo K-Projekt AS omab üle 30 aasta kogemust insenerlahenduste väljatöötamisel, detailplaneeringute koostamisel ja ehituskonsultatsiooniteenuse osutamisel. Püüdleme selle poole, et meie projektlahendused oleksid keskkonnasäästlikud ja parandaksid meie kõigi elukvaliteeti. Meie Tallinna linna südames asuvas hubases kontoris ootab Sind lahkelt enam kui 50 oma ala tegijast kolleegi.

Õpime ja areneme tiimina

Panustame enesetäiendamisesse, investeerime koolitustesse ja õpime tiimiga pidevalt midagi uut - oleme käinud tegemas nii väikelaeva kapteni kui ka mootorratta lube.

Võimaldame Sul kujundada oma tööd

Kuulame Sinu soove ja kaasame Sind projektidesse, milles oled parim ja mis pakuvad Sulle huvi. Sinu sujuvat sisseelamist toetab mentor ja oleme vastutulelikud töökorralduse osas.

Väärtustame inimeste eraelu

Toimetame 3x8 süsteemi järgi: 8 tundi und, 8 tundi tööd ja 8 tundi vaba aega. Jälgime töökoormuste ühtlast jagunemist, austame oma töötajate töövälist aega ja pakume igakuiselt lisa vaba päeva.

„K-projekt on pikaaegse kogemusega ettevõte, kes toimetab huvitavate, väljakutsuvate ja avalikku tähelepanu saavate projektidega. Kuulud ligi 10-liikmelisse suure kogemuste pagasiga inseneride tiimi.

Malle Ütt, projekteerimise juht

Milline on Sinu igapäev?

√  Tegeled VK välisvõrkude projekteerimisega
√  Võtad projektijuhi ja eestvedaja rolli

√  Konsulteerid ja toetad tiimi projektilahenduste osas
√  Arendad VK valdkonda

Kandideeri K-projekti vahvasse meeskonda siin

„Olen inimeste inimene. Usun, et keegi pole kellestki tähtsam ega üle – kõik töötajad on võrdselt olulised. Meie tööde portfelli kuuluvad projektid nagu Hipodroomi arendus, Reidi tee pumpla, Tallinna suurimad sademeveekollektorid jms.

Siim Rõõmus, tegevjuht

„Tulen igal hommikul tööle sära silmis. Meie hubases kontoris valitseb ülimõnus ja sõbralik õhkkond. Isegi kui vahel on raske, siis töökaaslased on toeks. Tööpäeva keskel pakub vaheldust minigolf, pingpong või kaardimäng.”

Priit Põltsama, projektijuht

VK juhtivkonsultant,

kujundame koos tuleviku elukeskkonda!

Liitu kogenud inseneride tiimiga, kus väärtustatakse töö ja eraelu tasakaalu ning toimetatakse maamärgiliste ja põnevalt väljakutsuvate projektidega.

KANDIDEERI
KANDIDEERI

Milline oled Sina?

√  Sul on erialane kõrgharidus ja VK insener tase 7 kutse
√  Omad välisvõrkude projekteerimise ja hüdrauliliste mudelite koostamise kogemust 
√  Tunned end mugavalt BIM valdkonnas ja kasuks tuleb Civil 3D ning VKT-torud programmide tundmine

Kodukontori ja paindliku tööaja võimalus

Spordi- ja tervisetoetus

Avar ja hubane kontor otse linna südames

Tihe koostöö rahvusvaheliste arhitektidega

KANDIDEERIKANDIDEERI

Äge meeskond ja põnev seltsielu

Huvitavad ja väljakutsuvad projektid 

Sinu küsimustele vastab värbamis-agentuuri Brandem värbamis-konsultant Margaret Idasaar ja värbamisassistent Epp-Kirke Küttis.

+372 515 1749

margaret@brandem.ee

eppkirke@brandem.ee

+372 5556 3449