TOOTEJUHT –

Kinema OÜ-l aitab tootejuhti leida ainulaadne värbamisagentuur Brandem.

 Brandem Baltic OÜ
Copyright © 2022

KAS TEKKIS HUVI?

Sinu küsimustele vastab Brandemi värbamiskonsultant Margaret Idasaar.

+372 515 1749

margaret@brandem.ee

SINU TULEVASED KOLLEEGID JAGAVAD

KINEMA OÜ

Kinema OÜ on spetsialiseerunud tõstuste, laadimisseadmete ja läbipääsusüsteemide müügile, paigaldusele ning hooldusele. Meid iseloomustab kliendikesksus, mille oleme saavutanud usalduse, vastastikuse austuse ja avatuse kaudu. Hindame kõrgelt täpsust, lubadustest kinnipidamist, kõrget kvaliteeti ja vajadustele vastavaid kiireid lahendusi – nii enda kui ka oma koostööpartnerite juures.

Meie investeeringud tehnoloogiasse ja tootearendusse, inimestesse ning turundusse on taganud ettevõtte järjepideva arengu, mille tulemusena oleme saavutanud kindla turuliidri positsiooni Eestis ja stabiilselt ning eesmärgikindlalt areneva ettevõtte maine välisturgudel.

Sind ootab võimalus panustada ainulaadse toote arendusse, vabadus korraldada oma tööd ja arengut soosiv ning hooliv keskkond.

Eestis müüakse aastas umbes 5000 tööstusust, kuid kogu Euroopas 600 000 – tööpõld on lai ja kasvab iga aastaga. Uue toote eduka lansseerimise järel on plaan luua eraldi start-up ettevõte, kus Sul on võimalik juhtida oma tiimi.

Sven Kotkas
tegevjuht

MILLINE NÄEB VÄLJA SINU IGAPÄEV?

Juhid peagi valmiva toote arendust, sealhulgas koordineerid andurite ja tarkvara arendust. Suhtled klientidega, kogud turuinfot ja juhid turundust.

Kinemas võimaldatakse palju otsustusvabadust ja paindlikkust tööaja ja -koha suhtes. Peaasi, et töö saab tehtud. Sinu sisseelamisel on toeks mentor ja abivalmid ning ühtehoidvad töökaaslased.

Kristo Pukk
ostujuht ja juhatuse liige

Tegevjuht Sven on meie ettevõtte süda – ta suunab meid pidevalt arengu suunas, julgustab raamidest välja mõtlema ja innovatsiooni otsima ning toetab ja abistab oma töötajaid.

Maigi Liiv
pearaamatupidaja

KAS SINA OLED KINEMA TOOTEJUHT?

Oled tehniliselt taiplik ja omad head arusaama tarkvara lahendustest. Sinu kogemustepagasisse kuulub projektijuhtimise ja turunduse vilumus. Oled ambitsioonikas ja hea suhtlemisoskusega meeskonna-mängija ning valdad heal tasemel eesti ja inglise keelt.

KANDIDEERI

ALGATUSLIK TOOTEJUHT, EHITA OMA TULEVIK KINEMAS!

MIKS LIITUDA KINEMAGA?

Saa osa suure potentsiaaliga toote lansseerimisest

Turvalisuse ja nõudluse kaalutlusel arendame koostöös TalTechiga välja toote Narrowband-Internet of Things (NB-IoT) valdkonnas. Tänu sellele saavad kliendid õigel ajal tõstuksed hooldatud, vältides õnnetusi. Tegemist on ainulaadse tootega maailmas ning Sul on võimalus olla selle eestvedaja.

Leia võimalusi arenguks ja jõua oma potentsiaalini

Püüdleme innovatsiooni ja uuenduste poole ning oleme teistest sammu ees. Mitmekülgsed meeskonna- ja psühholoogilised koolitused, julgustav juhtkond, ambitsioonikas ja ühtne meeskond ning vabadust soosiv töökeskkond toetab Sinu pidevat kasvu.

Tunne end hinnatud meeskonnaliikmena

Panustame oma töötajate hoidmisesse ja ühtsustunde tekitamisesse läbi toredate koosviibimiste. Meie enam kui 40le töötajale meeldib siin, mida ilmestab keskmine pikk tööstaaž. Meile läheb korda Sinu arvamus ning hindame läbipaistvust ja inimlikku suhtumist. 

KANDIDEERI

muudame üheskoos maailma turvalisemaks kohaks!

KANDIDEERI

Tootejuhina on Sinu bruto töötasu alates 3000€.

SIND OOTAB KINEMAS

Võimalus saada osa uue toote väljaarendamisest

Edukas ettevõte, kes on turuliider oma valdkonnas

Osaluse võimalus, sporditoetus ja autokompensatsioon

Otsustusvabadus, paindlik tööaeg ja kaugtöö võimalus

Kandideeri Kinemasse enne 22.05.2022.