Kosmeetika maailma

tootejuht

Kivilaine OÜ-l aitab kosmeetika maailma tootejuhti leida ainulaadne tööandja turundus- ja värbamisagentuur Brandem.

Kas Sa oled ilumaailma entusiast ja müügile orienteeritud hakkaja? Kivilaines ootab Sind vaheldusküllane töö, inspireeriv ning luksuslik kontor ja kihvt meeskond, kellega koos ka vaba aega veeta.

 Brandem Baltic OÜ
Copyright © 2020

Kas soovid lisainfot?

Sinu küsimustele vastab Brandemi projektijuht Keiu Kaitsa.

 +372 521 7065

KANDIDEERI KOHE

Mis ettevõte on Kivilaine?

Kivilaine on 1991. aastal asutatud ilusalongidele täisteenust pakkuv ettevõte. Tegeleme maailma juhtivate juukse- ja nahahooldustoodete ning päevituskosmeetika maale toomisega. Samuti kuuluvad meie gruppi D päike päevitussalongid. Kvaliteet on kõige südames, mida me teeme. Meil on enam kui 425 professionaalset partnerit ning 95 jaemüügi partnerit üle Eesti, Läti, Leedu ja Soome.

25

AASTAT KOGEMUST

20

ESINDATUD BRÄNDI

12

SÄRASILMSET TÖÖTAJAT

Haara võimalusest ja liitu meie särava meeskonnaga

Kandideeri Kivilaine kosmeetika maailma tootejuhiks siin

keiu@brandem.ee

Birgit Puusepp
turundusjuht

“Tegutseme iluvaldkonnas, mis on küll väga naiselik, aga nõuab julgust, et turul brändidega läbi lüüa. Me ei puhka loorberitel, vaid liigume aina edasi suurte plaanide ja eesmärkide poole. Usun, et ei ole ületamatuid probleeme, vaid lahendused. Olen Sulle mentorina toeks, et sulanduksid võimalikult edukalt meie organisatsiooni.

Kandideeri, enne kui on hilja!

KANDIDEERI

Kosmeetika maailma tootejuhina juhid ja arendad Australian Gold'i ja veel viie päevituskosmeetika kaubamärgi toodete müügiprotsessi. Haldad olemasolevaid kliendisuhteid, lood uusi kliendikontakte ning teostad müüki. Samuti tegeled tootekoolituste läbiviimisega, laoseisu analüüsi ja kaubaprognoosiga.

See töö on just Sulle loodud, kui oled ilumaailma entusiast ja omad varasemat iluvaldkonna toote- või müügijuhi kogemust. Tänu oma proaktiivsele suhtumisele suudad lahendada ka kõige keerulisemad väljakutsed. Oled taiplik ja avatud suhtleja, kes saab hästi hakkama nii eesti kui inglise keeles. Kasuks tuleb vene keele oskus.

Šikk ja mugav kontor kesklinnas

Oleme panustanud õdusa kontori kujundamisesse, et luua oma töötajatele inspireeriv töökeskkond. Kontorist võib muuhulgas leida suure botaanikaaiaga koolitusruumi, seifi meenutava koosolekuruumi, võluva veinikapi ning koaala telefonikabiini.
Meie luksuslik kontor asub Tallinnas, aadressil Pärnu mnt 8.

Köitev töö iluvaldkonnas

Anname Sulle vabaduse kujundada oma tööprotsesse ja valida sobiva viisi oma tööeesmärkide saavutamiseks. Sinu töö on vaheldusrikas ning sel on rahvusvaheline mõõde. Töö lihtsustamiseks anname Sulle auto, telefoni ja arvuti. Lisaks on Sul võimalus soetada meie ilutooteid suure soodustusega. 

Töö meie valdkonnas on tempokas, kuid leiame aega, et teha koos erinäolisi tegevusi. Olgu selleks jõulupidu, Noa peakoka hõrgutiste maitsmine, suurejooneline grillihooaja avamine koos kokkadega või Butterfly Lounge'i põnevate jookide nautlemine. Oleme stiilsed ning meie üritustel on terake luksust just nagu kõiges muus, mida teeme.

Särav kollektiiv, kellega ka tööväliselt koos aega veeta

KANDIDEERI

Liis-Marii Männimägi
ekspordimüügi koordinaator

“Liitusin Kivilainega mõned kuud tagasi ja esmakordselt kontorisse astudes tabas mind mõte "Vau, milline äge kontor!". Mulle meeldib siin, kuna oleme piisavalt väike, et ise oma tööd kujundada ja pakkuda omapoolseid lahendusi. Samas ei ole me liiga suur. Kui Sa tahad, siis siin on võimalik väga palju saavutada ja teha.”

00 päeva  00 tundi  00 minutit  00 sekundit

Kandideerimise lõpuni on jäänud:

KANDIDEERI