MÜÜGI- JA 
VÕTMEKLIENDIHALDUR,

LAPP kontsernil aitab müügi- ja võtmekliendihaldurit leida ainulaadne värbamisagentuur Brandem.

 Brandem Baltic OÜ
Copyright © 2022

KAS SOOVID LISAINFOT?

Sinu küsimustele vastab Brandemi värbamiskonsultant Evelin Kuivjõgi.

 +372 5887 5057

ANNA OMA PANUS LAPP BALTIKUMI EDUSSE!

Kandideeri müügi- ja võtmekliendihalduri positsioonile siin

evelin@brandem.ee

LOE LÄHEMALT

SINU TULEVASED KOLLEEGID JAGAVAD

MIS ETTEVÕTE ON LAPP KONTSERN?

KANDIDEERI

SINU TÄITA ON OLULINE ROLL MÜÜGIMEESKONNA JUHI JA VÕTMEKLIENDIHALDURINA

Töötad välja müügiplaane vastavalt ettevõtte strateegilistele eesmärkidele, juhid ja treenid meeskonda, jälgid käibe edenemist, toetad LAPPi võtmekliente ostuprotsessis ning lood klientidega pikaajalisi suhteid.

Müügi- ja võtmekliendihaldurina omad tehnilist erialast haridust või tausta, oled kogenud kliendihaldur ja läbirääkija ning Sinu tugevusteks on inimeste juhtimine ja müügisuhete loomine. Valdad väga heal tasemel eesti ja inglise keelt.

KANDIDEERI

Usaldusväärne ja kindel ettevõte

LAPP kontsern on 65-aastane pere-ettevõte, mida juhib tänaseks kolmas põlvkond. Meie multikultuurset mees-konda iseloomustab kokkuhoidev ja perekondlik hoiak kaaskolleegidesse. Meie inimestele meeldib siin, mida ilmestab keskmiselt 10-aastane tööstaaž.

Suur müügipotentsiaal

Meie tooteportfelli kuulub enam kui 40 000 kõrgkvaliteetset toodet ning oleme saavutanud oma valdkonnas turuliidri postisiooni. Potentsiaal Eestis kasvada on suur ning anname Sulle vabaduse meeskonna müügieesmärkide saavutamisel. 

Põhjalik sisseelamisprogramm

LAPP kontserniga liitudes ootavad Sind mitmed koolitused Baltikumis, kõik tööks vajaminevad vahendid ning abivalmid ja toetavad kolleegid nii Eestis, Lätis kui Leedus.

KANDIDEERI

LAPP kontsern on edukas rahvusvaheline ettevõte, mis ühelt poolt tagab stabiilsuse tuleviku osas ja teisalt, avab ukse põnevatele karjäärivõimalustele. Hindan, et siin võimaldatakse paindlikkust ja vabadust ning panustatakse tiimi ühtsustunde loomisesse läbi toredate ürituste.

Margred Lilienbach
müügi- ja turundusspetsialist

Me oleme kui üks terviklik tiim terve Baltikumi peale. Kolmel riigil on ühised ambitsioonikad eesmärgid ja toetame üksteist nende saavutamisel. Müügi- ja võtmekliendihaldurina oled Batikumi tiimi üheks alustalaks. Juhid tiimi Eestis, panustad müüki ja kliendi-rahulolusse ning oled kaasatud oluliste otsuste tegemise protsessi.

Janis Purmalis
Baltikumi tegevjuht

MIKS VALIDA TÖÖANDJAKS LAPP KONTSERN?

  Sind ootab väljakutsete rohke töö stabiilses ja edukas pereettevõttes

✓  Veedame koos mõnusalt aega, olgu selleks Baltikumi teambuidling'u üritus turismitalus või reis Lõuna-Aafrikasse

  Võimaldame Sulle kõik tööks vajalikud vahendid, kaasa arvatud tööauto

 Väärtustame Sinu tööd suurepärase motivatsioonipaketiga

  Sinu edule aitab kaasa kokkuhoidev ja ambitsioonikas meeskond

  Anname Sulle vabaduse panustada ja juhtida oma tööd

1957. aastal pani sakslane Oskar Lapp aluse firmale Lapp Group, kus asuti tootma maailma esimest tööstuslikult valmistatavat signaalkaablit ÖLFLEX®. Tänaseks on LAPP kontsern üks maailma juhtivaim kõrge kvaliteediga kaablite, juhtmete, kaablitarvikute ja -süsteemide valmistamisega tegelev pereettevõte. Oleme Balti riikides tegusad enam kui 25 aastat ning meie Baltikumi meeskonnas töötab ligi 25 pikaajalist töötajat.

KANDIDEERI

võta vastu uus väljakutse meeskonna juhi ja võtmeklientide haldurina rahvusvahelises LAPP kontsernis!

Kuna mind kõnetab saksa keel, siis on eriti tore töötada saksa juurtega LAPP kontsernis. Liitudes sain põhjaliku väljaõppe abivalmitelt kolleegidelt. Tegevjuht Janis on suurepärane liider, kes kaasab töötajaid, leiab oma inimeste jaoks alati aega ja kes tekitab Sinus tunde, et oled oluline lüli ühtsest tiimist.

Karolin Koit
klienditeenindusspetsialist

Tallinn