MÜÜGIINSENERI!

LAPP kontsernil aitab müügiinseneri leida ainulaadne tööandja turundus- ja värbamisagentuur Brandem.

 Brandem Baltic OÜ
Copyright © 2021

KAS SOOVID LISAINFOT?

Sinu küsimustele vastab Brandemi värbamiskonsultant Evelin Kuivjõgi.

 +372 5887 5057

TULE JA ANNA OMA PANUS LAPP KONTSERNI

Kandideeri müügiinseneri positsioonile siin enne 19.09.2021

evelin@brandem.ee

Võta vastu väljakutse LAPP kontsernis. Sind ootavad põnevad väljakutsed, stabiilne tööandja ning uutele tegudele inspireeriv rahvusvaheline meeskond.

LOE LÄHEMALT

SINU TULEVASED KOLLEEGID JAGAVAD

MIS ETTEVÕTE ON LAPP KONTSERN?

KANDIDEERI

MÜÜGIINSENER, KAS TUNNED END ÄRA?

Müügiinsenerina teostad uutele ja olemasolevatele Eesti klientidele tehnilist müüki ning soovitad tooteid, teenuseid ja varustust nende vajadusest lähtuvalt. Sinu igapäeva ülesannete hulka kuulub muuhulgas läbirääkimiste pidamine, raportite koostamine, tehnilistele küsimustele vastamine jpm.

Müügiinsenerina omad varasemat tehnilist müügitöö kogemust või haridust. Sinu tugevusteks on mõjuv suhtlemis-oskus, hea tehniline taiplikus, meeskonnatöö oskus ning iseseisvus. Valdad väga heal tasemel eesti ja inglise keelt.

KANDIDEERI

Usaldusväärne ja kindel ettevõte

LAPP kontsern on 64-aastane pere-ettevõte, mida juhib tänaseks kolmas põlvkond. Meie multikultuurset mees-konda iseloomustab kokkuhoidev ja perekondlik hoiak kaaskolleegidesse. Meie inimestele meeldib siin, mida ilmestab keskmiselt 10-aastane tööstaaž.

Suur müügipotentsiaal

Meie tooteportfelli kuulub enam kui 40 000 kõrgkvaliteetset toodet ning oleme saavutanud oma valdkonnas turuliidri postisiooni. Potentsiaal Eestis kasvada on suur ning anname Sulle vabaduse oma müügieesmärkide saavutamisel. 

Põhjalik sisseelamisprogramm

LAPP kontserniga liitudes ootavad Sind mitmed koolitused Baltikumis ning lisaks on Sulle toeks abivalmid kolleegid nii Eestis, Lätis kui Leedus. Võimaldame Sulle kõik vajaminevad töövahendid.

KANDIDEERI

MÜÜGIESINDAJAT

LAPP kontsern otsib oma meeskonda ka

Mulle meeldib LAPP kontsernis, kuna mulle on antud otsustus-vabadus, töötajate arvamus läheb juhtkonnale korda ja mul on võimalus panustada oma ideede ja ettepanekutega. 
LAPPis saab edukaks müügiinsener, kes julgeb võtta initsiatiivi ja omab tahtejõudu ning optimismi, et panustada ettevõtte kasvu Eestis.

Evelyn Skytte
müügi- ja klienditeenindusspetsialist

LOE LÄHEMALT

Me oleme kui üks terviklik tiim terve Baltikumi peale. Kolmel riigil on ühised ambitsioonikad eesmärgid ja toetame üksteist nende saavutamisel. Juhina annan inimestele võimaluse end väljendada, vabaduse oma tööd korraldada, et jõuda seatud müügieesmärkideni ning võimaluse olla kaasatud otsuste tegemise protsessi.

Janis Purmalis
Baltikumi tegevjuht

MIKS VALIDA LAPP KONTSERN?

  Sind ootab väljakutsete rohke töö stabiilses ja edukas pereettevõttes

✓  Veedame koos mõnusalt aega, olgu selleks Baltikumi teambuidling'u üritus turismitalus või reis Lõuna-Aafrikasse

  Võimaldame Sulle kõik tööks vajalikud vahendid, kaasa arvatud tööauto

 Väärtustame Sinu tööd suurepärase motivatsioonipaketiga

  Sinu edule aitab kaasa kokkuhoidev ja ambitsioonikas meeskond

  Anname Sulle vabaduse panustada ja ise juhtida oma tööd

LAPP kontsern on 1959. aastal loodud üks maailma juhtivaim kõrge kvaliteediga kaablite, juhtmete, kaablitarvikute ja -süsteemide valmistamisega tegelev pereettevõte. Oleme Balti riikides tegusad enam kui 25 aastat ning meie Baltikumi meeskonnas töötab ligi 20 pikaajalist töötajat.

KANDIDEERI

LAPP kontsern otsib Tallinna meeskonda

  Sul on võimalus töötada endale sobivast asukohast