Restoranijuht –

liigume koos (MICHELINi) tähtede poole!

LaSpal aitab restoranijuhti leida ainulaadne värbamisagentuur Brandem.

Rakenda oma eelnev kogemus LaSpas ja viime restoranielamuse järgmisele tasemele!

Kui oled laia silmaringiga inimeste juht ning joogi- ja toidumaailma entusiast, siis tõeliselt äge võimalus ootab Sind imekauni looduse rüpes!

 Brandem Baltic OÜ
Copyright © 2022

Kas Sinus tekkis huvi?

Sinu küsimustele vastab Brandemi värbamiskonsultant Evelin Kuivjõgi.

+372 5887 5057

evelin@brandem.ee

LaSpa on koht Laulasmaa männimetsade ja liivaranna keskel, kus nautida, liikuda, puhata ning olla ja tunda ennast tervena – seda nii kehas kui vaimus. 

Töö imekauni looduse rüpes

Heaolu on kõige alus – tahame, et nii meie kliendid kui töötajad tunneksid ennast hästi ja rahulolevatena. Teel Laulasmaale võid näha imekaunist päikese tõusu ja lahkudes loojangut. Päeva keskel saad teha pausi ja nautida vaikust mere ääres. Lõõgastu tasuta vee- ja saunakeskuses, võta aeg maha jõusaalis või discgolfi mängides ja naudi omahinnaga hoolitsusi Naudi LaSpas.

KANDIDEERI >>

"Olen seda meelt, et värvata tuleb endast targemaid – see on positiivne jõud, mis viib meid kõiki edasi. Sul on võimalus üles ehitada oma tiim, kellega koos jõuad restoranimaailma tippu!"

Anne Mallene, tegevjuht

LaSpa restoranijuhina 

Ootame LaSpa tiimiga liituma restoranijuhti, kellel on mitmekülgne töökogemus toitlustusettevõttes. Omad inimeste ja muudatuse juhtimise kogemust ning head kehtestamisoskust. Valdad väga heal tasemel eesti ja inglise keelt. Rahvusvaheline töökogemus ja HoReCa sektori tundmine tuleb kasuks. 

Hoolitsed meie Wicca, Liiva ja Käbi käekäigu eest

Korraldad restoranide tööd

Tagad kõrge teeninduskvaliteedi

Tagad igapäevase tööjaotuse ja aegsa infovahetuse. Juhid ja juhendad enam kui 20-liikmelist toitlustustiimi.

Kujundad hinnapoliitikat ning tagad rahaliste vahendite liikumise kontrolli ja optimaalse lao seisu.

Võtad oma südameasjaks MICHELINi tärni väärilise teeninduskvaliteedi arendamise.

KANDIDEERI >>

Kandideeri siin enne 21. oktoobrit.

„Tallinna läheduses pole teist sellist kohta, kus saad tunda ennast nii mõnusalt loodusega ühes. Ootan endale partnerit, kellel on janu midagi muuta ja teistmoodi teha. LaSpas pole tegutsemisvõimalustel piire!

Angelica Uudeküll, peakokk

Saa osa tõelisest wellbeingust ja tee tööd, mis on Sinu elustiil

Mõnule kogu perega tasuta veekeskuses ja majutu soodsamalt

Naudi omatöötaja hinnaga kosutavaid spaa-protseduure ja tooteid

Saa osa motiveerivast tulemustest lähtuvast kompensatsioonipaketist

Külluslikud eneseteostusvõimalused

Üleüldine hotelli ja restoranide kontseptsioon on põneva muutuse lävel. Sinu kui ambitsioonika restoranijuhi meeliköitvaks väljakutseks saab LaSpa restoranide viimine järgmisele tasemele: kuni MICHELINi tärnini välja. Pakume palju tegutsemisvõimalusi uuenduste tuules.

Meie spaahotellis on mitu eripalgelist söögikohta. Restoran Wicca on MICHELIN Guide Estonia 2022 poolt soovitatud ja White Guide poolt tunnustatud kui üks Eesti parimaid restorane, mille eesotsas on tuntud ja armastatud peakokk Angelica Udeküll. Samuti leiab meie luksuslikust hotellist eesti- ja põhjamaise toidu restorani Liiv ning hommikusöögi ja buffet restorani Käbi.

See ei ole töökoht. See on elustiil.

LaSpa ühendab looduse, majutuse, lõõgastumisvõimalused, kultuuri ja liikumise. Elame loodusega ühes rütmis. Meie kollekiiv on vahva seltskond inimesi, kes hoiavad kokku just nagu üks suur pere. Kaugemalt tulijad ei lähe alati õhtuti koju, vaid majutuvad LaSpas. 

KANDIDEERI >>KANDIDEERI >>
LOE LÄHEMALT >>