EELARVESTAJA –

Ühine roheliselt mõtleva meeskonnaga!

Jätkusuutlike välisfassaadide tervik-lahendusi pakkuv ettevõte Metek tagab Sulle iseseisvuse oma töös, eksperdist mentori ja sõbraliku töökeskkonna, kuhu on rõõm igal hommikul tulla.

Brandem Baltic OÜ
Copyright © 2022

Küsimuste korral võta ühendust Brandemi värbamiskonsultandi Kaisa Tamverega telefonil 5382 1475 või emailil kaisa@brandem.ee

KANDIDEERIKANDIDEERI

Metek pakub erilahendusega teras- ja alumiiniumprofiilist ning klaasist välisfassaadide terviklahendusi Eestis ja Põhjamaades. Meie pakutavate teenuste hulka kuuluvad nõustamine, projekteerimine, tootmine ja paigaldamine. Harku vallas asuvas kontoris ja tootmisüksuses ootab Sind enam kui 70 kolleegi.

Kandideerimistähtaeg on 02.06.2022

Usaldus

Kogemus

Kvaliteet

Meil on pikaaegsed koostööpartnerid Eestis ja Soomes (nt Merko, YIT, NCC).

Meil on enam kui 25 aastat kogemust.

Meile on väljastatud ISO 9001 kvaliteedijuhtimise sertifikaat ja CE-märgis.

"Kümne aastaga Metekis olen kõvasti arenenud ja muuhulgas läbi käinud praktikandi, projekteerija ja tootmisosakonnajuhi ametikohad. Organisatsioon on oma suuruselt väike, mis loob võimalusi igasugusteks kokkulepeteks ja kiireks tegutsemiseks."

Reinis Ruusmaa
müügiosakonna juht

"Mind hoiab Metekis paindlikkus igas aspektis, alates kodukontorist kuni teostusvabaduseni. Meie meeskond on spordilembeline – oleme käinud suusareisil Austrias, valmistunud üheskoos eratreeneri abil maratoniks ja võtame osa spordiüritustest."

Siim Lüüs
finantsjuht

"25 tegutsemisaasta jooksul ei ole töö Metekis rutiinseks muutunud ja oleme kriisidest edukalt läbi tulnud. Pidev ettevõtte areng annab kogu meeskonnale motivatsiooni edasiliikumiseks ning soovi jääda Metekisse püsima."

Erko Karo
tegevjuht

Hoolime oma inimeste töörõõmust

Usume, et meeskonnatöö on arengu alus. Metekis ei pea ükski töötaja tundma, et ta on üksi jäetud. Meie jaoks on oluline, et kõik tunneksid end ettevõttes hästi, mistõttu ootab Sind sõbralik töökeskkond ja teistega arvestavad ning ühtehoidvad töökaaslased.

Oleme paindlikud ja arengule suunatud

Ettevõtte suurusest tulenevalt saame kärmelt reageerida muutustele ja teha otsuseid kiiresti. Metekis puudub jäik struktuur ja liigne bürokraatia – Sul on võimalus kaasa rääkida. Soodustame arengut ja toetame koolitustel osalemist.

KANDIDEERI

pane Metekis alus oma karjäärile!

Panustame erialasesse arengusse

Soodustame ja toetame sportimist

Jagame ettevõtte edu läbi boonuste

Eelarvestajana toetad müügipakkumiste koostamise protsessi ja oled müügiosakonnajuhi Reinise parem käsi.

Sinu peamised tööülesanded on mahtude kokkuvõtmine, materjalide hinnapäringute küsimine ja pakkumiste vormistamine.

Saad Metekis hästi hakkama, kui oled omandamas või Sul on omandatud ehitusalane haridus ning Sul on esmane jooniste lugemise oskus. Oled täpne meeskonnamängija ja suhtled väga heal tasemel eesti keeles, suhtlustasandil inglise, vene ja soome keele oskus tuleb kasuks.

KANDIDEERI

Liigume jätkusuutliku homse suunas

Kliendid tähtsustavad järjest rohkem rohelise mõtteviisiga tootjaid. Kasutame välisfassaadide lahendusi luues jätkusuutlikke materjale ja panustame keskkonnasõbralikesse tootmisprotsessidesse. Omame ISO 9001 ja ISO 14001 sertifikaate ning tulevikus kasutame tootmises peamiselt päikeseenergiat.