MÜÜGIJUHT –

Ühine roheliselt mõtleva meeskonnaga!

Välisfassaadide terviklahendusi pakkuv ettevõte Metek tagab Sulle iseseisvuse oma töös, pideva arengu, sõbraliku keskkonna ja hea töötasu.

Meteki esimese müügijuhina on Sul palju võimalust otsustada, mida ja kuidas Sa teed – alates töökorraldusest kuni protsessideni. Väärtustame Sinu tööd korraliku põhipalgaga, tulemustasusüsteem 
võimaldab Sul oma töötasu mõjutada.

Brandem Baltic OÜ
Copyright © 2022

Küsimuste korral võta ühendust Brandemi värbamiskonsultandi Kaisa Tamverega telefonil 5382 1475 või emailil kaisa@brandem.ee

KANDIDEERI

Mõõdame tulemust, mitte tunde

KANDIDEERI

Metek pakub erilahendusega teras- ja alumiiniumprofiilist ning klaasist välisfassaadide terviklahendusi Eestis ja Põhjamaades. Meie pakutavate teenuste hulka kuuluvad nõustamine, projekteerimine, tootmine ja paigaldamine. Harku vallas asuvas kontoris ja tootmisüksuses ootab Sind enam kui 70 kolleegi.

Kandideerimistähtaeg on 16.04.2022

Usaldus

Kogemus

Kvaliteet

Meil on pikaaegsed koostööpartnerid Eestis ja Soomes (nt Merko, YIT, NCC).

Meil on enam kui 25 aastat kogemust.

Meile on väljastatud ISO 9001 kvaliteedijuhtimise sertifikaat ja CE-märgis.

"Kümne aastaga Metekis olen kõvasti arenenud ja muuhulgas läbi käinud praktikandi, projekteerija ja tootmisosakonnajuhi ametikohad. Organisatsioon on oma suuruselt väike, mis loob võimalusi igasugusteks kokkulepeteks ja kiireks tegutsemiseks."

Reinis Ruusmaa
müügiosakonna juht

"Mind hoiab Metekis paindlikkus igas aspektis, alates kodukontorist kuni teostusvabaduseni. Meie meeskond on spordilembeline – oleme käinud suusareisil Austrias, valmistunud üheskoos eratreeneri abil maratoniks ja võtame osa spordiüritustest."

Siim Lüüs
finantsjuht

"25 tegutsemisaasta jooksul ei ole töö Metekis rutiinseks muutunud. Pidev areng annab kogu meeskonnale motivatsiooni edasiliikumiseks. Metekis on Sul võimalus pakkuda klientidele põnevaid erilahendusi ja kujuneda meeskonnajuhiks."

Erko Karo
tegevjuht

Hoolime oma inimeste töörõõmust

Usume, et meeskonnatöö on arengu alus. Metekis ei pea ükski töötaja tundma, et ta on üksi jäetud. Meie jaoks on oluline, et kõik tunneksid end ettevõttes hästi, mistõttu ootab Sind sõbralik töökeskkond ja teistega arvestavad ning ühtehoidvad töökaaslased.

Oleme paindlikud ja arengule suunatud

Ettevõtte suurusest tulenevalt saame kärmelt reageerida muutustele ja teha otsuseid kiiresti. Metekis puudub jäik struktuur ja liigne bürokraatia – Sul on võimalus kaasa rääkida. Soodustame arengut, toetame koolitustel osalemist ja anname Sulle võimaluse arenda tiimi juhiks.

KANDIDEERI

ehitame roheliselt!

Võimaldame ametiauto ja küttekaardi

Soodustame ja toetame sportimist

Jagame ettevõtte edu läbi boonuste

Müügijuhina tagad tootmisosakonna stabiilse hõivatuse läbi tooteportfellis olevate toodete projektimüügi. 

Sinu igapäev koosneb aktiivsest toodete turustamisest, uute ja olemasolevate klientidega suhtlemisest, päringute töötlemisest, hinnapakkumiste koostamisest ning tellimuste haldamisest.

Saad Metekis hästi hakkama, kui omad varasemat müügijuhi kogemust, tunned ehitusvaldkonda ja oskad lugeda tehnilisi jooniseid. Omad algtaset AutoCADis ja kasuks tuleb taust insenerina. Suhtled väga heal tasemel inglise keeles ja soome keele oskus tuleb kasuks.

KANDIDEERI

Liigume jätkusuutliku homse suunas

Kliendid tähtsustavad järjest rohkem rohelise mõtteviisiga tootjaid. Kasutame välisfassaadide lahendusi luues jätkusuutlikke materjale ja panustame keskkonnasõbralikesse tootmisprotsessidesse. Omame ISO 9001 ja ISO 14001 sertifikaate ning tulevikus kasutame tootmises peamiselt päikeseenergiat.