võtmekliendihaldur –

MG Beauty OÜ-l aitab võtmekliendihaldurit leida ainulaadne tööandja turundus- ja värbamisagentuur Brandem.

löö kaasa Eesti iluvaldkonna ühe juhtiva maaletooja arengus ja eduloos!

 Brandem Baltic OÜ
Copyright © 2022

kas soovid lisainfot?

Sinu küsimustele vastab Brandemi konsultant Minna-Maria Lõbus.

 +372 512 6674

LOE LÄHEMALT

mis ettevõte on MG Beauty OÜ?

Oleme ilubrände Eestisse toonud juba 13 aastat ning esindame mitukümmet rahvusvahelist brändi, nende seas Lumene, Dr Irena Eris, Lily Lolo, Cutrin, Tahe, amika, Macadamia, Sachajuan ja teised. Meie peamised valdkonnad on jae- ja profimüük ning e-kaubandus.

me ei jõua ära oodata, millal Sind tervitada saame!

minna@brandem.ee

Margus Niglas
laojuhataja

"Iga meeskonnaliige teab täpselt oma tööülesandeid ja kuidas neid efektiivselt täita. Tänu mitmele koos töötatud aastale oleme muutunud aina tugevamaks tiimiks. MG Beauty's töötades ei ole Sa lihtsalt töötaja, vaid osa millestki suuremast."

saa osa meie eduloost!

KANDIDEERI

Meie jaoks oled justkui kõiki õmblusi ühendav “niidirull,” kes vahendab infot oluliste osapoolte vahel.

 särav läbirääkimisoskus ja huvi end iluvaldkonnas teostada
 varasem müügikogemus, soovitavalt jae- ja hulgimüügis
 soov ja tahe vastutada uute toodete turule toomise eest
 ladus eesti ja inglise keele oskus

kohaliku iluturu TOP 5 tegija

Eristume paljudest konkurentidest oma tuntud kaubamärkide poolest, mille ametlikeks esindajateks me oleme. Meie brändid on esindatud 90% Eesti jae turust ning 80% profi salongidest. 13 aastase turul oldud aja jooksul oleme kasvanud üheks iluvaldkonna turuliidriks.

vaheldusrikas töö maailma tippbrändidega

Sul on tohutul hulgal igapäevaseid väljakutseid ja saad ennast proovile panna kõikides brändiga seotud protsessides. Sind ootavad välislähetused, messid ja põnevad tootekoolitused. Lubame, et iga päev õpid midagi valdkonna, tööprotsesside, enda ja teiste kohta. 

Meie meeskond koosneb ääretult kokku-hoidvatest ja imetlusväärsete kogemustega oma ala tõelistest tipp-tegijatest, kelle peale saab alati loota. Meid on vähe, aga koos teeme palju ja jõuame kaugele. Mitmel korral aastas võtame tööpinged maha ägedate ettevõtmistega.

parim tiim, keda enda kõrvale soovida oskaks

KANDIDEERI

00 päeva  00 tundi  00 minutit  00 sekundit

Kandideerimise lõpuni on jäänud:

KANDIDEERI

“Kui otsid tõsiseid väljakutseid, soovid töötada atraktiivsete ilubrändidega ja Sul on tahe midagi suurt Eestis korda saata, siis MG Beauty's on Sul see võimalus olemas. Seda on eriti tore teha koos inspireeriva tiimiga."

Neeme Naaris
Lumene ekspordijuht

“Mul on au ja uhkus töötada Eesti ilumaailma TOPi kuuluvas ettevõttes. Ei ole väga palju ettevõtteid, kus Sinu võimetesse usutakse ja võimaldatakse palju otsustusvabadust. Siin on võimalus ka kõige pöörasem idee tulususe tõestamise korral ellu viia."

Katrin Piirisalu
müügi- ja arendusjuht

“Meie eesmärgiks on kindlustada veelgi meie kaubamärkide positsiooni Eesti iluturul ja arendada meie e-poodi andbeauty.ee. Mulle lähevad korda oma inimeste arvamused. Vastastikune respekt ja üksteise mõistmine on aluseks inimeste pühendumisel."

Ave Ottesson
omanik ja tegevjuht

KANDIDEERI

Haara võimalusest ja kandideeri kohe!

Kui Sul on...