Tule ja panusta täiesti uude sisustamise kultuuri!

KANDIDEERIN KOHE

Kui Sinu supervõimeks on inimestega suhtlemine ja müügiprotsessi juhtimine ning soovid olla oluline osa kihvtist meeskonnast, kus on olemas kõik võimalused, et teha karjääri ja viia ellu oma suurepärased ideed, siis otsime just Sind!

Kandideerimine on lõppenud! 

B2B müügijuht 

OCCO pakub kvaliteetseid ja ootusi ületavaid sisustuslahendusi nii koju kui kontorisse. Loome innovatsiooni kaasaegse sisekujunduse valdkonnas ja meie eesmärgiks on kasvada Euroopa suurimaks sisustuslahendusi pakkuvaks platvormiks. Meie uhiuus ja õdus kontor asub Noblessneris.

Töötamine OCCO-s on elustiil

Saa osa millestki täiesti unikaalsest ja innovaatilisest

Oleme Eesti kõige kiiremini arenev sisustus-ettevõte ning meie eesmärgid tulevateks aastateks rahvusvahelisel turul on ambitsioonikad. Mõtleme suurelt ja loome julgeid piire ületavaid lahendusi. Panustame üheskoos 120% ja kujundame teistsugust ettevõtet ning maailmavaadet sisustusvaldkonnas.

Õpime Sinult ja samamoodi on Sinul võimalus areneda koos meiega ja kasvatada oma teadmiste- ja kogemustepagasit. Teame, et ebaõnnestumine on osa protsessist ning üheskoos õpime oma vigadest. Samuti tunnustame ja tähistame koos võite. 

Väärtustame kõikide panust 

Tipptasemel meeskond 

Meie kihvt meeskond koosneb 28st oma ala andekast professionaalist. Koostöö sünergia ja ühtse tiimi abil saavutame ka kõige suuremad eesmärgid. Hoolitseme inspireeriva meeskonnavaimu eest igakuiste team-building ürituste ning muude lõõgastavate tegevustega. 

Vabadus tegutseda 

OCCO-s on Sul vabadus olla Sina ise ja panustada meie edu arengusse. Võimaldame paindlikku töökorraldust ja saad valida endale meelepärase viisi, kuidas oma eesmärke saavutada. Usaldame Sind ja Sinu kogemust ning hindame Sinu töö tulemust. Usume, et ei ole olemas probleeme, on vaid lahendused.  


Sinu tulevased OCCO kaasentusiastid räägivad 

"Meie plaanid on suured. Kahe aasta eesmärgiks oleme võtnud kasvada kümnekordselt. Liigume kindlalt ekspordi suunal ning esimene turg on Holland. See on Sinu jaoks suurepärane võimalus panustada OCCO eduloosse."

Ander Sõõrumaa

JUHATUSE LIIGE

"Iga töötaja on OCCO-s väärtustatud. Kogu meeskonna eesmärk on tagada innustav tööõhkkond, kus kõigil oleks võimalus anda endast maksimum. Oleme iseseisvad pealehakkajad ning arvestame teineteisega." 

Jarmo Oidermaa

KONTORI OSAKONNA MÜÜGIJUHT 

"OCCO meeskond on energiast pakatav punt andekaid inimesi, kus igaüks on tulihingeliselt asja juures. Samal ajal ei võta me end liiga tõsiselt ja huumor käib tihedalt käsikäes tööga." 

Mikk Lepind 

B2B MÜÜGIJUHT 

B2B müügijuhina teostad müüki nii olemasolevatele kui uutele äriklientidele kodumaisel ja rahvusvahelisel turul. Sinu fookuses on laitmatu müügiprotsessi juhtimine alates esmasest kliendikontaktist kuni projektijuhile üleandmiseni. Samuti haldad ja koostad eelarveid.

See töö on just Sulle loodud, kui Sa oled varasema mitmekülgse kogemusega proaktiivne B2B müügijuht. Oled iseseisev ja julge tegutseja, kuid hindad tööd kokkuhoidvas meeskonnas. Lisaks eesti keelele oskad suhelda inglise keeles, vene keele oskus tuleb kasuks.

Kas oled valmis panustama 120% OCCO eduloosse?

Kandideerimine on lõppenud!

Kas tekkis küsimusi?

Küsimuste korral võta ühendust Brandemi värbamiskonsultandiga Liisi Niisuke

OCCO-l aitab B2B müügijuhti leida ainulaadne tööandja turundus- ja värbamisagentuur Brandem.


Brandem Baltic OÜ

Copyright © 2020

KANDIDEERIN KOHE

+372 5633 5300
liisi@brandem.ee