KANDIDEERI TALLINNA ÕPILASMALEVASSE RÜHMAJUHIKS!

Sind ootab suvi värskes õhus, kogedes vägevaid emotsioone, võimalus kanda uhkusega rühmajuhi silti, olla inspiratsiooniks noortele ning teenida mälestusrohke kolme nädala eest korralikku palka!

Kas tekkis küsimusi? Võta ühendust SA Õpilasmaleva personalijuhiga Reivo aadressil reivo@malev.ee või telefonil 53673797.

Tule ja ole noortele eeskujuks!

KANDIDEERIN KOHE!

Malevarühm ei võta terve suve, sest üks rühm kestab vaid 2-3 nädalat! Ideaalne viis sisustada oma puhkus või ülikooli vaheaeg!

Sind ootab ees unustamatu suvi

PÕHJALIK ETTEVALMISTUS

Et tunneksid end kindlalt ja valmistunult, ootab Sind koolitusprogramm, mis hõlmab teooriat, malevategevuste praktikat ning kogenud rühmajuhtide tuge.

AINULAADNE JUHTIMISKOGEMUS

Unikaalne juhtimiskogemus annab Sulle võimaluse praktiseerida meeskonna juhtimist, motiveerimist, suhtlemisoskuse arendamist ning iseseisvat otsustamist.

KORRALIK TÖÖTASU

Saad praktilisi ja väärtuslikke kogemusi ning head töötasu. 2-3 nädala eest on Sul võimalik teenida 320-720 eurot kätte olenevalt rühma asukohast ja suurusest.

KANDIDEERIN!

Selleks, et kõik sujuks veelgi mugavamalt, on Sulle ja malevarühmale toimumise ajaks korraldatud toitlustus, majutus ja transport!

Muuda noorte maailmavaadet ja elu!

Ustavad sõbrad kogu eluks

Hooajavälised lõbusad ühisüritused

Noorte juhendamine meeskonnana

Kus? Mis? Millal?

Aprillis ja mais toimuvad ettevalmistavad koolitused ning juunis võib malevasuvi alata! Koordineerid Tallinna noori ja nende tegevusi ja lisaks Sinule on samas rühmas ka kaasrühmajuht. Malevarühma suvi lõpeb Eesti õpilasmalevate kokkutulekul ja rühmajuhtide kollektiiv tähistab lõppu meelelahutuslikult tänuüritusega.

Kiirusta, kandideerimise lõpuni on jäänud

Kogenud rühmajuhid jagavad:

Siit saab alguse Sinu unustamatu suvi!

Kandideeri siin

PS! Ka Reivo alustas rühmajuhina, mistõttu oskab ta vastata kõikidele Sinu küsimustele!

www.malev.ee

Õpilasmaleval aitab rühmajuhte leida ainulaadne tööandja turundus- ja värbamisagentuur Brandem.

 Brandem Baltic OÜ
Copyright © 2021

Ott Väli
juhataja/komandör
Rühmajuhi kogemus: 10 aastat

Olin pikka aega rühmajuht ega tahtnud organisatsioonist lahkuda - täna toimetan juhataja rollis ning annan noortele edasi kogemust, mille ise olen rühmajuhina saanud!

Eelnev töökogemus ei ole vajalik, kuid ootame kandideerima aktiivseid ja organiseeritud vähemalt keskharidusega noori, kes kohanevad eriolukordadega, kellel on huvi ja soov maailma muuta ning teadmisi omandada.

Peamine, et oleksid tegutseja-tüüpi isiksus, kellel on noortele palju jagada.

Kui liitud meiega, garanteerin, et saad 80+ tutvust kogu eluks ning tugeva juhtimispraktika, mis tuleb Sulle kasuks kogu ülejäänud karjääri jooksul!

KANDIDEERIN!

Olen rühmajuhina tegutsenud 8 aastat, sest sealt saadav kogemus on minu jaoks hindamatu väärtusega. Positiivsus, mis peale rühma juhtimist Sinuga jääb annab energiat pea kogu talveks ning rühmajuhi töökogemus on see, mida saab edukalt rakendada ka teistes valdkondades. Lisaks muidugi need ägedad ja geniaalsed noored - see on sõnulseletamatu!

Vastutustunne ja eneseteadlikkus on need omadused, mis on hädavajalikud, et edukalt rühma juhtimisega toime tulla. Kogemus, kui selline on täiesti hindamatu väärtusega! Enesearengul, mis kaasneb rühma juhtimisega, on olnud minu elus suur roll. Sa õpid juhtima meeskonda, iseennast, oma aega ning selle kõige juures saad olla ka noortele eeskujuks!

Otsustasin oma suvepuhkuse teadlikult malevas rühmajuhina veeta, kuna see on töö, mis ei tundu nagu töö. Tegemist on aktiivse, lühiajalise puhkusega, puudub rutiin ning siin on mul võimalus planeerida tegevusi noortele, millest saan ka ise naudingu. Minu jaoks oli ääretult huvitav, et ise ka inimesena selle mõne nädala jooksul nii palju arenesin ja uusi asju õppisin!

Reeli Jantson
Rühmajuhi kogemus: 8 aastat

Daniel Tamm
Rühmajuhi kogemus: 4 aastat

Annela Tammiste
Rühmajuhi kogemus: 2 aastat

KANDIDEERIN!KANDIDEERIN!KANDIDEERIN!

00 päeva  00 tundi  00 minutit  00 sekundit