MEHHATROONIK,

Haara võimalusest ja saa osa rahvusvahelisest ettevõttest! 

Brandem Baltic OÜ
Copyright © 2022

Küsimuste korral võta ühendust Brandemi värbamiskonsultandi Inge-Helene Pelloga telefonil 5866 0306 või emailil helene@brandem.ee

Kandideeri
ORKLA EESTI AS on Eesti juhtiv toiduainetetööstusettevõte, kuhu kuuluvad maiustusi valmistav Kalevi tehas ja valmistoite ning mahlu tootev Põltsamaa tehas. Ühendame endas pikaajalisi traditsioone ja kogemusi ning innovaatilist tulevikku suunatud hoiakut. 
Kuulume Põhjamaade juhtivasse toiduainete ja esmatarbekaupade kontserni Orkla ning anname Eestis tööd ligi 600-le inimesele.

Kandideerimistähtaeg on 21.11.2022

just Sinu tehnilised oskused on vajalikud, et saaksid valmida Eesti armastatuimad tooted!

TÖÖ KALEVI TEHASES

Sul on varasem töökogemus mehhatroonikuna. Omad teadmisi mehaanikast ja automaatikast. Oskad lugeda elektriskeeme ning kasuks tulevad teadmised tööstusrobotite tööpõhimõtetest.

Töötad 10-tunnistes vahetustes pühapäeva hilisõhtust neljapäevani: päevased vahetused kell 6.30 – 16.30 või 7.30 – 17.30 ja öine vahetus kell 20.45 – 06.45.

Pakume tasuta bussitransporti Tallinna piirest.

Kandideeri

Orkla Eesti meeskonnas oled hoitud

Mehhatroonikuna tagad tootmisliinide tõrgeteta toimimise ja ohutu töökeskkonna.

Sinu kasutada on 3 tervisepäeva aastas, Stebby sporditoetus ja massööriteenus

Sinu tagala on kindlustatud ja arenguvõimalused tagatud

Kalevi ja Põltsamaa tehased on kaasaegsed ning varustatud nutikate automatiseeritud seadmetega. Sinu tööpäev on vaheldusrikas ja Sulle on toeks kogemustega kolleegid. Orkla rahvusvaheline mõõde pakub rohkesti võimalusi arendavateks koolitusteks ja osalemiseks rahvusvahelistes projektides.

Hoolitseme Sinu heaolu ja tervise eest

Meil on majas oma massöör, võimaldame tööpsühholoogi teenust ja toetame sporti. Lõunati kosutame tootmistöötajaid tasuta supiga.

Lapsed on meile olulised. Toetame oma töötajaid nii lapse sünni kui ka koolitee alustamise puhul.

Kogukondlik tunne

Peame oluliseks head sisekliimat ja positiivset õhkkonda. Toetame Sinu kui uue töötaja sujuvat sisseelamist ja panustame töötajate hoidmisesse. Hoiame kokku ja töötame ühtse eesmärgi suunas. Kaks korda aastas kogunevad Orkla Eesti töötajad meeleolukatel suvepäevadel ja talveüritusel.

"Töö Põltsamaa tehases on tulenevalt köögiviljahooaegadest vaheldusrikas. Oleme jõudsalt automatiseerinud tehase jookide ja valmistoidu liine. Väärtustame eelnevat kogemust, kuid oleme valmis tööka ja äsja erialase hariduse saanud mehhatrooniku ka välja koolitama."

Henry Viira, 
Põltsamaa tehase tehnikajuht

"Kalevi tehasesse sobib koostööaldis ja hea pingetaluvusega mehhatroonik. Igapäev pakub vaheldust ja võimaldab teha koostööd erinevate isiksustega. Sul on lai silmaring ning omad teadmisi elektroonikast, pneumaatikast ja mehaanikast."

Karol Orgmets, 
Kalevi tehase tehnikajuht

Kandideerimise lõpuni on jäänud

00 päeva  00 tundi  00 minutit  00 sekundit

Võimaldame preemia staažikale tööjuubelil ja heaolu hüvitise parimale töötajale
Degusteeri puhkeruumis tooteid ja saa Orkla Eesti poodides omatöötaja soodustust
Naudi soodustust auto soetamisel Amservist, autoremondilt, kütuselt ja Kalev Spas ning Põltsamaa ujulas
Kuulu kokkuhoidvasse tiimi ja veeda toredalt aega ühisüritustel talvel ning suvel 
Väärtustame Sinu panust motiveeriva ja kogemusest sõltuva töötasu ning tulemustasuga

TÖÖ PÕLTSAMAA TEHASES

Ootame nii erialase haridusega töömaailma sisenejat või ka juba kogemusega mehhatroonikut. Sinu tööülesanded on seotud kolme valdkonnaga – mehaanika, mehhatroonika-
süsteemid ja automaatika juhtsüsteemid.

Töötad 8-tunnistes vahetustes esmaspäevast reedeni 6.00 – 14.30 või 14.30 – 23.00. Kurgi- ja kõrvitsahooajal töötad 10-tunnistes vahetustes graafiku alusel.

KandideeriKandideeri