SIHTOTSING

Personaliotsingu teenused

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

Sihtotsing ehk headhunting on aktiivne personaliotsingu viis, mille käigus kaardistab värbaja potentsiaalsed kandidaadid (kes ise tööd parasjagu ei otsi). Sobivatele kandidaatidele teeb värbaja personaalse kutse tööle kandideerimiseks. Eesmärgiks on leida kõrgelt kvalifitseeritud spetsialist või juht tavaliselt 3-6 nädalaga.

BRANDEMI VÄRBAMISTEENUS

Sihtotsing varasemate klientide näitel

Sihtotsingu teenust oleme pakkunud erinevates valdkondades ehitusettevõtetest tööstussektorini. Sihtotsing annab võimaluse kliendi nime mitte avalikustada ning seeläbi ühendust võtta ka konkurentide töötajatega, kellele soovitakse tööpakkkumine teha. Paljud ettevõtted ei soovi avalikustada enda nime, kuna tihti soovib tööandja endaga siduda võimaliku konkurendi kogenud töötajaid. 

Tulemusliku sihtotsingu läbiviimiseks on vaja väga head müügi- ja kontaktiloomise oskust. Brandemi värbamiskonsultandid vastutavad selle eest, et kõik kontaktivõtud oleksid professionaalsed ja näitaksid teid tööandjana parimast küljest.

1. VÄLJAKUTSE

Tavaliselt on sihtotsingu läbiviimise peamiseks põhjuseks soov leida spetsiifilisele positsioonile spetsialist, kes täna töötab mujal. 

Organisatsioon on ise varasemalt püüdnud töötajat leida, kuid mitmel korral ebaõnnestunud.

2. LAHENDUS

Sihtotsingut teostame me vastavalt sihtrühmale erinevatest avalikest andmebaasidest, ettevõtete kodulehtedelt, Brandemi Talendipangast, LinkedIn'ist ning lisaks teeme koostööd ülikoolidega. Esmalt koostame vastavalt kokkulepitud profiilile potentsiaalsetest kandidaatidest longlist'i, mille kooskõlastame teiega. Seejärel võtame nendega otsekontakti kas e-kirja või telefoni teel, tutvustame neile tööpakkumist ja viime läbi ka esmased vestlused. Meil on meeskonnas ka eraldi sourcingu spetsialist, kes kontaktide otsimisega professionaalselt tegeleb. 

Näitena võib tuua ehitusvaldkonna sihtotsingu projekti, mille käigus kaardistasime erinevate andmebaaside abil 50 spetsialisti, kellele tegime personaalse tööle kandideerimise kutse. Kusjuures kõikidel neist oli kindlaksmääratud ehitusinseneri tase ning need kandidaadid parasjagu ise tööd aktiivselt ei otsinud.

SIHTOTSING SISALDAB:

Sarnaste ettevõtete kaardistamine

Potentsiaalsete kandidaatide kaardistamine

3. TULEMUS

Sihtotsingu teenuse tulemusel presenteerime kliendile 3-5 profiilile vastava kandidaadi kontaktid ja lisainfo tema hariduse, eelneva töökogemuse ja palgaootuse kohta.

Võta meiega ühendust ning me saadame Sulle personaalse pakkumise personali värbamiseks! 

Jäta mulle oma kontaktid ja ma võtan Sinuga ühendust!

Ole esimesena kursis tööandja turundus- ja värbamisalaste uudistega Eestist ja mujalt ning liitu Brandemi uudiskirjaga SIIN.

Brandemi privaatsustingimused

www.brandem.ee  | tere@brandem.ee
Volta 1

Tallinn, 10411

Sobivate kandidaatide kontaktide otsimine erinevates andmebaasides

Töökuulutuse disain ja avaldamine tööportaalis

Töövestluse läbiviimine

Tagasiside andmine

Taustauuringud

VÕTA ÜHENDUST

Võta meiega ühendusttere@brandem.ee  +372 512 6674