LOGISTIKA- JA LAOJUHTI!

Eesti suurim plast- ja alumiiniumtoodete hulgimüüja otsib

Proplastik OÜ-l aitab logistika- ja laojuhti leida ainulaadne tööandja turundus- ja värbamisagentuur Brandem.

Miks liituda Proplastikuga?

Võta vastu põnev väljakutse Proplastikus!

Tule ja loo tõrgeteta toimiv lao- ja logistikasüsteem rahvusvahelisse gruppi kuuluvas ettevõttes Proplastik. Sinu edule aitab kaasa usaldav juhtkond ning kogenud ja püsiv meeskond.

 Brandem Baltic OÜ
Copyright © 2021

Kas soovid lisainfot?

Võta ühendust Brandemi värbamiskonsultandiga Evelin Kuivjõgi.

+372 5887 5057

evelin@brandem.ee

Erinevate materjalidega töötamine, alates ehitusplastist kuni alumiinimi ja reklaamkangani, on vaheldust pakkuv ja põnev

Laomeeskond on püsiv ja professionaalne – iga liige teab täpselt oma rolli ning tööülesandeid. Töötame ühise eesmärgi nimel et kaup liiguks ja ladu toimiks tõrgeteta.

Olle-Marek Kaljuvee, laotöötaja

"Sina kui logistika- ja laojuht oled oluline lüli lao ja müügiosakonna
vahel ja Sul on võimalus parendada olemasolevaid protsesse.
Juhina olen usaldav, annan vabad käed ja võimaldan vajalikud ressursid. Sul on võimalus enda parima äranägemise järgi sisse seada edukalt toimiv laosüsteem ja ühtsustada kahe laohoone liitumise järgselt loodud meeskonda."

Taavo Tiits, tegevjuht

Alles hiljuti liitsime kaks ladu ühe juhtimise alla, mistõttu ootab Sind uus ja väljakutsuv roll. Sul on võimalus oma käe järgi kujundada logistika- ja laosüsteem, et tagada kauba sujuv liikumine ning parendada olemasolevaid protsesse.

Vabadus kujundada logistikaprotsesse ja parendada süsteeme

Pikaajaline ja koostööaldis meeskond

Meeskonnas töötab enam kui kümme püsivat ja kogenud laotöötajat ning kolm autojuhti, kes teavad oma ülesandeid ja tunnevad tooteid ning protsesse. Meie töötajatele meeldib siin, mida ilmestab madal tööjõuvoolavus. Meid iseloomustab vastutulelikkus ja lahendustele orienteeritud suhtumine. 

Proplastik OÜ

Oleme Ameerika pereettevõtte Vink Europe gruppi kuuluv plast- ja alumiiniumtoodete hulgimüüja Eestis. Oleme pühendunud oma turuliidri positsiooni hoidmisele, pakkudes alati kvaliteetseid ja usaldusväärseid lahendusi ning kliendikeskset lähenemist. Meie Saku vallas (Piirimäe tn. 4) asuvas kaasaegses kontoris ja laohoones ootab Sind enam kui 30 professionaalset ja pikaaegset kolleegi.

KANDIDEERI

Vabad käed protsesside kujundamisel

Stabiilne ja püsiv meeskond

Mitmekülgne ja vaheldusrikas töö

Keskmisest kõrgem töötasu ja preemia

Oleme oma valdkonna turuliider ja kuulume rahvusvahelisse gruppi

100% toetus juhtkonna ja ressursi näol

KANDIDEERI

Sina kui logistika- ja laojuht vastutad ühtse lao toimimise ja organiseerimise ning tiimi juhtimise eest.

Sinu igapäevatöö koosneb kauba transportimise planeerimisest ning laoressursside juhtimisest. Samuti tegeled varude inventeerimisega, vastutad lao klienditeeninduse toimimise eest ning toetad laomeeskonda.

Eduka logistika- ja laojuhina oled tugeva "selgrooga" ja hea läbirääkimis-oskusega inimene, kelle osavuseks on ühtse meeskonnatunde tekitamine. Sul on varasem kogemus tootmises ja logistikavaldkonnas ning Sind iseloomustab hea tehniline taiplikkus ning tugev organiseerimis- ja otsustusvõime.

KANDIDEERI
KANDIDEERIKANDIDEERI KOHE

Kandideeri logistika- ja laojuhi ametikohale siin.